פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
במערב משחיזים סכינים
יהודה צורף (יום חמישי, 26/07/2007 שעה 9:44)


במערב משחיזים סכינים

ד''ר יהודה צורףלכל מי שסבור כי האויב המר והנמהר שלנו הוא הקולקטיב הערבי המכונה פלשתינים, שהם כידוע חלשים מאיתנו ואין לנו שום בעיה לשמור אותם תחת אש מבוקרת, צפויות הפתעות לא נעימות.

שכן, האויב המסוכן ביותר שלנו עובד כיום במרץ, מכשיר את הקרקע ומשחיז את הסכינים דווקא במערב הנאור. ההיסטוריה מלמדת כי לביצוע ''הפיתרון הסופי לבעיה היהודית'' קדמה פעילות רעיונית ענפה של אינטלקטואלים גרמניים ואחרים, שהכשירו את התודעה הגרמנית והעולמית לכך שהיהודים הם גזע מתכלה שיש לכלותו. רבים מאינטלקטואלים אלה היו הוגי דעות מעמיקים ומבריקים ביותר. ספרו של היטלר ''מיין קאמפף'' משקף, בבלבול מסוים, רעיונות שהוחדרו לתודעתו על ידי מוריו הרוחניים שהכשירוהו לשליחותו המנהיגותית.

האימרה הבנאלית, הגורסת שהקיום היהודי מוכתב בין האפשרויות הקוטביות להיות אור לגויים או קורבן לגויים, מסתברת שוב ושוב כאמת אוניברסלית. הפעילות ההגותית, הציבורית והאקדמית להכשרת הקרקע, לקראת השלמת הפיתרון הסופי לבעיה היהודית, מתנהלת במלוא המרץ בעולם המערבי ותחת עינינו המסומאות. הסוגיה הפלשתינית מנוצלת ביצירתיות כקטליזטור רב עוצמה להטמעת דפוסי חשיבה אנטישמיים לוחמניים בנוסח הפיתרון הסופי.

דוגמה מאלפת על קצה המזלג לעוצמתה האינטנסיבית של הפעילות האנטישמית התוססת המתנהלת במערב הוא האתר: Jew Watch. מנקודת מבט ארסית, על פי רוחה וגישתה של המשנה הנאצית, מתיימר האתר לספק את האוסף הגדול ביותר של מאמרים מלומדים בנושא ההיסטוריה היהודית. האתר מציג את עצמו כספרייה חינוכית למחקר ולימוד פרטיים.

מכאן ואילך כלולה באתר כמות אדירה של כתבות, מאמרים וספרים, שכוללת את כל תיאוריות הקונספירציה האנטישמיות, העלילות, הדיבה, הגינוי וההוקעה נגד היהודים ומדינתם. הכחשת השואה, שליטת היהודים בעולם הפוליטיקה, הכלכלה והתקשורת, שחזור מסולף של ההיסטוריה היהודית, כל אלה ועוד מטעמים עסיסיים ממיטב המסורת המושרשת של שנאת ישראל מוצעים לכל אנטישמי מזדמן. על מנת ליצור תדמית של מלומדות מציע האתר לקוראיו גישה לספרות היהודית בחבילת טלאים ארוזה בשעטנז מגמתי, החל מהמקרא, התלמוד והקבלה, דרך הקפיטל של קרל מרקס והפרוטוקולים של זקני ציון, וכלה בהצהרת בלפור ואוסף כתביהם של הוגים לא יהודים על יהודים.

בעוד אנחנו מרכזים את כל מעיינינו בהתמודדות עם הפלשתינים וממקדים את תשומת הלב האסטרטגית באיום הסורי-אירני, מתעצם הגולם המערבי, כבר לא כל כך בהיחבא ולא כל כך בחשאי, תחת מטריית הבון טון הפוליטי והתרבותי המעודן של אירופה ואמריקה. האנטישמיות המערבית היא מתוחכמת יותר מאסאד ומסוכנת יותר מאחמדינג'אד. בל נחזור על אותה טעות היסטורית של יהודי גרמניה, אשר לא האמינו כי העם הגרמני התרבותי מסוגל להתפתות וללכת שבי אחר האופנה החולפת ששמה נאציזם. זאת לאחר שחוקי נירנברג נחקקו, היהודים הוחרמו ונבזזו בפומבי, ואש ליל הבדולח האירה את שמי גרמניה הקודרים. הפעילות האנטישמית הענפה בעולם המערבי, ששוב אינה מוגבלת לשוליים חברתיים סהרוריים, היא ליל הבדולח של ימינו.
חזרה לפורום

הצגת המאמר בלבד
הדפסת המאמר קפל תגובות פרוש תגובות תגובה למאמר
 
 


אנטישמיות בלבוש הציבור הנאור
לוי (יום חמישי, 26/07/2007 שעה 11:50) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דבריך מקובלים עלי .
הייתי מרחיב את היריעה לעבר האנטישמיות הישראלית אשר השתלטה על התקשורת וחילחלה לעבר גופים שלטוניים מסוימים .
_new_ הוספת תגובהבמערב אין כל חדש
יערה (יום חמישי, 26/07/2007 שעה 21:29) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מאז ומתמיד היתה שם אנטישמיות סמויה או גלויה

בינתיים -נראה שהגולם המוסלמי שם קם על יוצרו

והיבשת האירופית לובשת בהדרגה רעלה ומסגד
_new_ הוספת תגובהיש ויש במערב. גם אנטישמים יש. וגם לא אנטישמים
א. פרקש (יום ראשון, 29/07/2007 שעה 9:50) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

בחיפוש 'Jew' בגוגל אנחנו מגלים את www.jewwatch.com במקום השלישי. סימן שהוא אתר פעיל ומבוקש.
בעל האתר הוא פרנק וולטנר (Frank Weltner) איש תחנת רדיו פרטית בסנט לואיס, מיסורי, שרוצה לשמור על טוהר הגזע הלבן תוך כדי חשיפת המזיקים לקיומו של הגזע הלבן. הוא מציב את היהודים כמזיקים ראשיים ורק הרחק הלאה הוא שם את הכושים וההיספנים. וולטנר חבר באירגונים פאשיסטיים, כמו National Alliance(http://en.wikipedia.org/wiki/National_Alliance_%28Un... ), White supremacy (http://en.wikipedia.org/wiki/White_supremacist ) , ו- White nationalism (http://en.wikipedia.org/wiki/White_nationalist ). יש לו מ.א. באנגלית מאוניברסיטת מיסורי. לטענתו הוא מתמחה גם בעיתונאות, לימודים סוציאליים, ספרנות ולימודי יהדות. את החומר לאתר שלו הוא מוריד מאתרי אינטרנס, מגזינים, עיתונים, טלויזיה, פירסומי אירגונים ואקדמיה. לטענתו יש לו די והותר חומר בהיסטוריה, יהדות ובאקטואליה שהופכים לדעתו את האתר שלו למעניין.
לוולטנר יש אתר נוסף www.americancivilrightsreview.com שנוגע בספקטרום של עניינים מעבר לעניין היהודי. וריאציות של אתרים נוספים שלו: www.chhristian-identity.com , www.adamsbible.com , www.serpentseed.com , www.enslavementofmankind.com , www.radio-program.com , www.ethnicsurvivalkit.com הוא גם מקשקש את עצמו ב- http://video.google.com/videosearch?q=Frank+Weltner , http://www.youtube.com/profile_videos?user=cpotato20... ושם הוא מתגלה כאמריקאי דרומי ממוצע. לא ממש חכם, דבק ברכילויות כי זה הרבה יותר קשה לאמת ולשלול שקרים מאשר להמציא ולהפיץ. ולדבר הוא יודע.

פרנק וולטנר נתבע ע''י ג'יי ניקסון, http://www.law.ucla.edu/volokh/blog/katrinamissouri.... התובע של סנט לואיז, על הטעיית הציבור, הפרת חוקי מסחר, איסוף תרומות במירמה ועוד. גולשים שחיפשו ''קתרינה'' ו''הוריקן'' הוצפו בכתובות אתרים (מופיעים בכתב התביעה) שביקשו תרומה לנפגעי האסון. גולשים רבים נענו ותרמו כסף לנפגעי קתרינה אך בפועל את כל הכספים שהוא אסף הוא העביר לארגונים אנטישמים שבהם הוא חבר. המקרה נחשף וטופל כבר ב-‏2005 אבל כתב התביעה הוגש רק החודש. כתובות האתרים ואתר הראשי לאיסוף הכספים נסגרו http://www.internetdonations.org/. התובע דורש מבית המשפט להקפיא את הנכסים של פרנק ולהשית עליו עונש של קנס ומאסר. והפרנק הזה עוד מעיז להאשים את היהודים שהם חומדי כספים.

אתר מקביל ל-JewWatch הוא http://www.natvan.com/ של National Alliance שמקורו בוירג'יניה, אבל התכנים שלהם דומים. האתר הזה מנוהל ע''י קווין אלפרד סטורם ואחיו אלישע סטורם. כן, אלישע. וכמובן, ישנם עוד עשרות אתרים בעלי אופי דומה.

האינטרנט מראה שהוא מכפיל כוח לכל דיעה ולכל ארגון ולא משנה כמה הוא מוקצה מחמת מיאוס. האתרים הרשומים מעלה הם אתרים מוכרים לכל מי שמתעסק באינטרנט בענייני ישראל, טרור, פוליטיקה, אנטישמיות, נצרות ויהדות, תנועות מיעוט באמריקה ועוד כמה עשרות מילות מפתח דומות. היום כמעט כולנו נחשפים לחומרים האלה. הבעיה היא שלא אנחנו הבעיה, אלא אותה אוכלוסיה ברחבי העולם שלא יודעים כלום עלינו ונופלת לתוך ביצת האינפורמציה המסריחה הזאת ונישבים בה. אח''כ לך תגיד שהם מסריחים. והם ירגישו כנפגעים ושוב יאמרו לעצמם שהם צדקו, זה הכל בגלל היהודים.
_new_ הוספת תגובהיש ויש במערב. גם אנטישמים יש. וגם לא אנטישמים
ד''ר יהודה צורף (יום ראשון, 29/07/2007 שעה 12:39)
בתשובה לא. פרקש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

תודה על המידע המאלף, הנרחב והמפורט. ייתכן שהדוגמה אשר הובאה במאמרי אינה משקפת היטב את התזה המוצגת, אם כי הדוגמה מהווה ביטוי לאווירה הרווחת במערב רבתי באשר ל''אכזבה היהודית'' (כלומר, בנוסף לאירופה המערבית וצפון אמריקה, גם רוסיה, מזרח אירופה ודרום אמריקה). היחס השלילי נובע מתוך תפישה מושרשת שיהודים אשר אינם מספקים את הסחורה הרוחנית, הופכים להיות מטרד וסכנה לאנושות כולה. בפירוש ציינתי במאמרי שהמומנטום האנטישמי אינו מוגבל לשוליים חברתיים דוגמת האתר הנדון, אם כי תפוצת המסר שלו היא לא כל כך שולית. אלא גם רווחת במרכזי האקדמיה המערבית. כל אלה הם גילויים קיצוניים של תסמונת אי-הנחת ''מהתסבוכת היהודית'', שהולכת ומעמיקה במערב רבתי. כל אלה הם עדיין תופעות זניחות לעומת עמודי התווך של הפילוסופיה המערבית, הוגים נאורים שאינם מזוהים כלל עם אנטישמיות, דוגמת הנטינגטון ופוקויאמה, שמתוך משנתם הפילוסופית נובעת המסקנה שישראל היא מיותרת. ככל שתתגבש תפישת העולם המערבית ותשתרש על פי המגמה העכשווית המתאפיינת במשנתם של הוגים אלה, כך יקבלו אתרים אנטישמיים שוליים לגיטימציה הולכת וגוברת. ההיסטוריה מספקת פרקים מאלפים בתרחישים כאלה.
_new_ הוספת תגובההמערב! הֵא צַוָּאר – קוּם שְׁחָט!
עמיש (יום שני, 30/07/2007 שעה 10:10) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

עָרְפֵנִי כַּכֶּלֶב, לְךָ זְרֹעַ עִם-קַרְדֹּם,

וְכָל-הָאָרֶץ לִי גַרְדֹּם –

מר צורף עדיין לא חזר מן הגלות.
_new_ הוספת תגובהסליחה
עמיש (יום שני, 30/07/2007 שעה 10:11)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דוקטור צורף
_new_ הוספת תגובההמערב! הֵא צַוָּאר – קוּם שְׁחָט!
א. פרקש (שבת, 04/08/2007 שעה 16:15)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

חציו של עם ישראל עדיין בגלות. כלומר, עדיין יש גלות כמו אז.
ב-‏1903 רוב היהודים הרגישו בודאי בטוחים במקומותיהם באירופה, גם אם לא שלמים עם המציאות הלא נוחה שמסביבם. כמו היום.
על אף שפוגרומים פה או שם היו עדיין בתקופה ההיא, ותופעות אנטישמיות כאלה ואחרות קיימות גם היום, זה לא שינה אז את חיבורם של היהודים לסיר הבשר. היום עדיין חצי מהיהודים מחוברים לסיר הבשר הלא נכון שם בחוץ.

לא כל חשש מאנטישמיות משמעותה תחושה של גלות. האנטי ציונות של היום רובה נשענת על גלי אנטישמיות במסווה לצרכי נוחות האנטישמים. וכל משבחי אחמדינג'אד לא עושים זאת משום שנאתם לציונים אלא משנאתם ליהודים. מותר להיות קצת ביקורתיים וחששניים כלפי תופעות אנטישמיות, כי הן לפעמים יכולות לפעול פתאום כמו גל צונאמי. לפחות זה צריך להיות אחד הלקחים של ההיסטוריה, עם גלות או בלי גלות.
_new_ הוספת תגובה''גולה'' אמרת?
אריק פורסטר (יום שני, 13/08/2007 שעה 18:37)
בתשובה לא. פרקש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אם היהדות היא דת אוניברסאלית אמיתית, המושג ''גלות'' אסור שישתמשו בו. אלו שמשתמשים במושג זה רואים כנראה את היהדות כדת שבטית, ואת ה' כאלוהי השבט ולא כאלוהי היקום.
_new_ הוספת תגובה''גולה'' אמרת?
צדק (יום שלישי, 14/08/2007 שעה 6:29)
בתשובה לאריק פורסטר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

טענה מצחיקה.
דת אוניברסלית אין פירושה שכל העולם נהפך לעם יהודי,
אלא, שערכיה הם אוניברסליים ברובם, נועדו לשימוש העולם הכולו.

גלות פיזית או רוחנית היא גלות פיזית של העם ממולדתו,
או הרגשה של גלות גם כאשר הוא יושב במולדתו,
ואת אלו יכול לחוות ולהרגיש רק מי ששייך לעם היהודי פיזית ורוחנית.
_new_ הוספת תגובה
חפש בתגובות שבדיון זה:     חיפוש מתקדם...

חזרה לפורוםהדפסה עם תגובותתגובה למאמר


מערכת פא"צ אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי