פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה למיכאל שרון, 07/11/07 14:08)

http://www.faz.co.il/thread?rep=106803
השלב הנוכחי בציונות - בריחה לחו''ל וביזה מצד השדרה ההגמונית
קציצה לגובה (שבת, 10/11/2007 שעה 21:02)
בתשובה למיכאל שרון

שרון חברנו האציל. יש לי כמה שאלות הבהרה בשבילך שאני חייב לשאול כדי להבין לעומק ונכון את התיזה שלך.

1. מה זה ''שלב הבריחה והביזה של האוליגרכיה הציונית'' מאיפה ולאן הם הורחים ואת מי הם בוזזים. יש לך דוגמאות לביזה?

2. כיצד אתה קובע ש''זה שלב קריסת הציונות, באופן מואץ.''
האם שחיתות השלטון של אולמרט זו קריסת הציונות? האם מדינת ישראל הולכת ונחלשת ככל שהזמן עובר או דווקא מתחזקת מבפנים ומבחוץ?

3. מה איכפת לישראל ש''הדיקטטורה של מושארף הנישענת על כידוני המארינס וירוקי ה-CIA תיפול''?

4. כיצד בדיוק ארה''ב ''תוך נטישת שכיר החרב הציוני (מאז מלחמת 1956 )'' ? האם אנחנו שכירי חרב של האמריקאים או דווקא ליהפך כמו שהאנטישמים בארה''ב מאשימים שארה''ב היא שכיר חרב של ישראל ושהיהודים דווקא מפעילים את אמריקה ואת חצי העולם? כיצד אתה קובע שישראל היא שכירת חרב של ארה''ב כבר מ-‏1956!!!! כיצד קבעת זאת?

5. כיצד אתה מחשבן את הסיוע של ''משלם המיסים האמריקני'' לישראל? וכיצד אתה מקזז את הסיוע של משלם המיסים הישראלי לארה''ב? או שאתה מתעלם מעוד אלמנטים שקשורים לקשרים המיוחדים שבין שתי המדינות שלפיהן ארה''ב היא הנהנית הראשית מקשריה המיוחדים עם ישראל.

6. מי סיפר לך שהיה ''כשלון במלחמת לבנון השנייה'' ושבעקבות כך ''ומאז האמריקנים החלו לחבור לסונים בעיראק לפני 4 חודשים.''? איך האחד קשור בדיוק לשני.

7. האם ל''ראשי הממסד הציוני יש חושיהם חדים והם הראשונים להבחין בכך'' כשזה נוח לך ואילו לראשי הממסד הציוני יש חושיהם קהים והם הראשונים להבחין בכך, כשזה נוח לך?

8. מה זה בדיוק ''פושעי מלחמה ישראלים''? אלה החיילים שהגנו על נשמתך הצולעת תוך הקרבת חיי עצמם? אין לך בושה ולו הקטנה ביותר להכפיש את אלה שנרצחו כאשר מנעו ממחבלים ערבים להביא את מטען הנפץ לביתך, רחובך, קניונך?

9. למה אתה שונא כל כך את אירית לינור השמאלנית? למה כשאתה כותב על דברים שברומו של עולם אתה מיד מזכיר את אירית לינור אגב כך? אולי בכל זאת היא בעיני תת הכרתך כותבת שברומו של עולם, אבל המודע שלך מתכחש לזה?

10. היכן אתה רואה ''מיסוי כבד''? מה ההבדל בין המיסוי של צחילת אוסלו של השלום המבטיח לבין המיסוי של היום (נדמה לי שדווקא היו הקלות במיסוי)? היכן אתה רואה ''שוד כספים לכיסיהם'' של האוליגרכים (מה זה האוליגרכים הזה?) ומה זה קשור למדיניות המיסוי שהוקלה דווקא? כיצד עליית מחירי מוצרי יסוד קשורה לאותה אוליגרכיה דימיונית שלך?

תודה !

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.