פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=111506
גישותיהם של האנשים המייחסים לשרון אנטישמיות בגלל שנאה לחופש
מיכאל שרון (יום רביעי, 06/02/2008 שעה 16:08)

בגלל שנאה לחופש, לרוח ביקורתית ותוססת ולהמצאתיות ורעיונות חדשים, בהם הם רואים שטניות ומזימת ענק של יהדות עולמית-מייסונית (קראו למטה את גישותיו של מר בגלין).

ניקולא ביקר את כל מה שכתבתי באתרו, ללא קשר לדברים. ניתקלתי בתופעה זאת אצל אנשים מאד מסויימים, הרבה קודם לכן, בין בישראל, בין במדינות אחרות. הנושא אינו מייסוני, לא יהודי ולא אנטישמי, הנושא הוא הפסיכולוגיה של אנשים בינוניים מבחינות מסויימות המרגישים שנאה איומה וקוטלת לכל רוח חדשה ויוצרת, משום שהם לא יכולים להיות כאלה.

לכן הם אומרים לעצמם בשרות הערכתם העצמית - זה נהדר שאני לא כזה, אני שונה לגמרי וזה טוב מאד, אלה רק עושים צרות, נידחפים, מערערים מסורות עתיקות, מביאים מחשבות לא טובות לאנשים תמימים. את זה אמר למשל צורר ידוע, ואומרים זאת אחרים, ואילו אליצור וחבריו מראים לחבר'ה גויים האלה שהם ''לא יהודים כאלה'' אלא יהודים עזי נפש, מכבים. קראו שם את אליצור, חוויה לכשעצמה.

__________

דעותיו של מר בגלין:

illuminati
אילומינטי
30 ביוני 2004 15:53, מאת ניקולא בגלין
שלום רב ותודה על שאלתך.

האילומינאטיים של בוואריה חברה סודית שהוסד אדם וויסהאופט Adam Weishaupt בראשון במאי 1776. האדם וויסהאופט הזה ישועי ממוצא יהודי, מרצה למשפטי הכנסיה באוניברסיטת אינגולשטאדט בבוואריה, שבגד את האמונה הקתולית. הוא האב של האנרכיזם והקומוניזם המודרנים. כוונתו השטנית בעצם היתה להרוס את הכנסיה הקתולית ולעשות מהפכה באירופה. שתי הסיסמות שלו היו : ''צריך להרוס את הכל, ברעיון היחיד הזה, הכי הרבה שאפשר, הכי מהיר שאפשר'' ו''לכרות גרון הכהן דת האחרון עם מעי המלך האחרון''. כוונתו של וויסהאופט היתה להכניס בבניה החופשית (infiltrate) כדי שתשרת את תוכניות האנכיסטיות ואנטי-קתוליות שלו.

האם הם קיים עכשיו ? ייתכן שכן ייתכן שלא. בכל מקרה, בטוח שישנן היום חברות סודיות בבניה החופשית או בחוץ לה שמוצאים לפעול את רעיונות של וויסהאופט. העובדות מדברות על עצמן. ההשפעה של הבניה החופשית במהפכה הצרפתית, לדוגמה, היא דבר היסטורי שהבונים החופשים מכירים. הג'נוסייד הוואנדייני (http://mann.blog.lab.co.il/thread?rep=1556 ), רדיפת אחרי הכמרים בצרפת, בברית המועצות דומים לרעיונות של וויסהאופט. פשוט מוזר לראות שחג הקומוניסטים קבוע בתאריך א' במאי. יהיה אפשר גם לראות סמלים של האילומינאטיים בשטר הבנקאי האמיריקני. אינני רוצה להיכנס בפחד הקונספירציה, אבל מובן לי שישנם עכשיו חברות סודיות שפועלים כנגד הכנסיה הקתולית עם מטרות שטניות, לא אכפת אם הן קיימות בצורה המקורית של אדם וויסהאופט. אני סבור שפלגים מסוימים בבניה החופשית קבלו על עצמם את רעיונותיו, וזה לא סודי : אפשר לקרוא בספרים ציבורים נכתבו על בונים חופשים עצמם (מורה גדול לאיזו לשכה) שהם גאים שהביאו בחוק את זכות ההפלה ובקרוב נישואים הומוסקסואלים ואימוץ ילדים להם. גם בקרוב איטנסיה, שיבוט, גירושין בלא משפט. כל זה מתאים לחלוטין לרעיונות של וויסהאופט, כי לא יעשו אחרת אילו רצו להרוס את הסיביליזציה.

המעניין ביותר הוא שפגישת הבניה החופשית עם האיסלם. למרות העמדות הציבוריות של הבניה החופשית להיות חילונית לגמרי, היא עודדת את האיסלם. למשל, יש פירסומים בערבית באתרם (ודרך אגב גם אתרים הרשמיים של המדינה הצרפתית). זה נשמע כמתנגד לעמדתם העיקרית. אבל עם תופסים את הרעיונות של וויסהאופט, הכל ברור : הבניה החופשית מעודדת את האיסלם מפני שהאיסלם כח מסוגלת לעזור להרוס את הקתוליות באופן ''מהיר''. קיום האיסלם הינו הזדמנות לשטנים לגמור עם הנצרות... ודרך אגב גם עם היהדות. ה''שחר הגדול של צרפת'' פרסם את דעותיו הפרו-פלסטיניות ואנטי-ישראליות. בשעבר, הבניה החופשית עודדה את היהדות כי היו מתנגדים לקתולים. עכשיו שהאיסלם כלי חשוב בשבילם, הם עודדים את האיסלם.

זורעי בלגן !

ובעיקר, הבעיה אינה בבני אדם המשתייכים לחברות הללו אלא ברעיונות ובכוחות הרוחניות שבתחת. המאבק קודם כל רוחני (התפילה) ואחר כך גם פוליטי.

_________________

לא קראתי את הספר שאת ממליצה. לגבי השדים, אני אישית מכיר כהן דת מגרש שדים בפאריס (איש נמנה רשמית על ידי החשמן לוסטיגר) שהגיד לי איך זה קורה גירוש שדים. וגם הסביר לי בבניה החופשית קיימות רשתות של זנות. הוא מטפל בזונות לעזור להן לחזור לחיים רגילים ורוב מהן מלאות שדים ועברו דרך כת שטנית המשתייכת מקרוב או מרחוק לבניה החופשית.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.