פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה לשובר שתיקה, 11/07/08 12:27)

http://www.faz.co.il/thread?rep=119170
בבקשה. האם אתה ואחרים מוכנים להעיד? רק הפעם
מיכאל שרון (שבת, 12/07/2008 שעה 14:23)
בתשובה לשובר שתיקה

פשיעה בנסיבות מחמירות באקדמייה

אני נכה קשה בן 58, איש מובטל וחסר כל רכוש, אף לא דירה, ללא כל חסכונות ועם אמצעי קיום מינימליים ביותר (מכוניתי היא פיאט טיפו משנת 1993).
אני כיום לאחר 2 התקפי לב ונכות בגבי המלווה בכאבים מתמידים בירכיים ובמקומות נוספים, מתקשה בהליכה, סובל מתשישות קשה, מסחרחורות וכאבי ראש עקב בעיות איסכמיות, מקוצר נשימה עקב עישון כבד וריניטיס כרונית. האחרונים בפרט הם עקב מצבי הכלכלי ותוצאות מתמשכות של היותי קורבן לפרשה מהקשות אי פעם, של נכוס ענק של קנייני הרוחני תוך הענקה למקורבים אנשי אקדמיה, ניכוס עבודת מחקר ופיתוח רחבת היקף שביצעתי, תוך התעמרות מהקשות מסוגה, סירבול ובלימת קידומי ומעשים לא קבילים חמורים. זאת במקביל לפרשת שחיתות קשה בשנת 1985 בה ''טופלתי'' במקום העבודה כחושף שחיתויות (על כל הכרוך בכך, ומוכר המקרה של מאיה קוך) בעקבות חקירה משטרתית של מעילות כספים (במכון לבריאות העובד בבי''ח לוינשטיין, שקיבל הקצבות נדיבות מכספי המס האחיד, ביטוח לאומי ומהתאחדות התעשיינים).

כל אלה לוו ברצח אופי כלפי חוץ, יצירת ''אדמה חרוכה'' סביבי, נסיונות לבידודי ומאמצי דיסקרדיטציה, למניעת עבודה מחקרית ואקדמית תוך קידום החומר שפיתחתי (כלפיו נהגו הגנבים והפלגיאריסטים האקדמיים כאל רכושם הפרטי, בבואם לקצור את פירות מעלליהם), מניעת עבודת מו''פ במקומות עבודה ומחקר אחרים (היתה כאן כוונה ''לשרוף'' אותי מלפתח את החומר שלי במקום אחר, ולמנוע קיום סביר בסביבת עבודה סבירה ומקדמת). זאת כמקובל במקרים אלה מצד פורעי מערכת קשים, שאמרו לי עוד בשנת 1988 ש''כעונש, לא תוכל עוד להשיג עבודה בארץ''.

סובל גם מהיפותרואידיזם והשמנת-יתר וכן מליפידמיה (רמת טריגליצרידים מסכנת-חיים בסביבות mg/dl 1200 בשנת 2005 ו- mg/dl 500 כיום). עסוק מאד ככל שיש לי אפשרות במפעלי הציבורי והעיתונאי בהתנדבות (בהתנדבות: קצת בלית ברירה) להפצת ידע חדשני ועוסק בכתיבת מאמרים מדעיים בפסיכולוגיה ניסויית/קוגניטיבית ובהנדסת אנוש/ארגונומיה (הייתי מחלוצי התגליות בשנות ה-‏80 בנושא של חלוקת קשב ובשורה של נושאים פיסיולוגיים ופסיכולוגיים נוספים. ספרי ''חלוקת קשב'' המסכם תוצאות מחקרי על 680 ניבדקים, 330 עמודים, יצא בהוצאת צ'ריקובר, 1997 . ספר אחר חלוצי שלי, על המערכת הריגשית, מאפייניה ותפקודיה והווצרות פסיכונירוזות והתנהגות לא יעילה שיטתית, שכתבתי בארה''ב עוד בשנת 1979, פורסם אף הוא באנגלית כספר אלקטרוני).

http://www.faz.co.il/thread?rep=119213
זאת ועוד: כיום -
מיכאל שרון (יום ראשון, 13/07/2008 שעה 14:16)
בתשובה למיכאל שרון

חשוף למידה של לקיחת דבר במרמה, גזל, נזקי רכוש, הונאה, נזקים והתעמרות שרירותית וחסרת קבילות מצד גורמים שונים, תוך ניצול לרעה של מצוקתי ועמדתי הרופפת המיצבית והחברתית וחוסר האונים שלי עקב היעדר אמצעים ומעמד - כגון אגף חנייה בעיריית תל אביב, עוסקים זעירים שהונו אותי וכיוצא בזה.

http://www.faz.co.il/thread?rep=119232
חבל לבכות על חלב שנשפך
אופנהיימר אבנר (יום ראשון, 13/07/2008 שעה 22:00)
בתשובה למיכאל שרון

חפש לך עבודה או עיסוק אחר.
רק כך תוכל לזכות ולו במעט כבוד עצמי.

http://www.faz.co.il/thread?rep=119241
האם לשיטתך, זה ראוי לחמוק מפיצויים מצד מנכסים, גונבים, ופוגעים
מיכאל שרון (יום שני, 14/07/2008 שעה 8:21)
בתשובה לאופנהיימר אבנר

פרעת, נהנית מעשיית כסף וקצירת טובין אחרים שלא במשפט - פצה. מה פשוט מזה? נכון שיש כאלה שיעשו לפעמים הכל - יכפישו, יעשו רצח אופי, יטיפו בטון חסוד, יעשו הכל בשביל לחמוק מדבר פשוט שבורחים ממנו כמו מאש: להכניס את היד לכיס, להוציא את הארנק, ולשלם.

מאמר: הכל - במקום להכניס את את היד לכיס ולשלם

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.