פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה למהנדס אזרחי, 31/08/08 6:47)

http://www.faz.co.il/thread?rep=121698
כֵּן-יַעֲשֶׂה ה' אֱלֹקֶיךָ, לְכָל-הָעַמִּים
המלך שלמה (יום ראשון, 31/08/2008 שעה 11:51)
בתשובה למהנדס אזרחי

ישנם דברים שבכדי להוכיח אותם עלך לעבוד פנימית כדי לאמת ולודות את קיום הדברים, וראשית העבודה היא לא להביע רגשות שלילים אפילו במחשבה בכדי להיכנס למצב שאפשר לראות משהוא, בנוסף למילה ''נשמה'' יש שלושה משמעויות שונות ומשלושה כיונים שונים והיא הממונה על ששת הצעדים בכדי לחדור למצב של נוכחות אלוהית שהיא מוגדרת במילה ''שבת''. כבן אדם יש לך באופן אישי את האפשרות הזו לאחר אימונים ממושכים, בנוסף מצב זה יכול גם להגיע במיקרה בצורת השראה או בשעת סכנה והפתעה בלתי צפויה היוצרת שוק פנימי לזמן קצר.
כן, דברים רבים אינך מבין וזה בסדר גמור אך היכן התשוקה הסקרנית שלך להבין ובאמת לדעת?
רבים מהדתיים שכותבים אינם יודעים דבר וחצי דבר רק הרבה מילים אינטלקטואליות והרבה אמונה מבלי לאמת דבר ומפרשים פסיקים ואותיות מבלי יכולת אפלו לקרא משפט אחד ובקושי רב מאוד לזהות בן א' ו-ב'.
היסורים הם לראות ולהיות נוכח שכל הידע והרגשות הפנימים שלך מרמים אותך. וגרוע יותר זה לראות שזה כך אצל כל אלו שמיסביבך אלו שאתה בוטח בהם ואלו שלא.
לשאלתך אם אנוכי יכול לזהות את שלמה המלך התשובה היא כן. ברגע שאתה מזהה את המצב האלוהי הגבוה אתה יכול לזהות שהמצב הזה שיך לשלמה, דוד, משה, הנביאים השונים. אתה יכול לזהות את זה באופן וצורת הכתיבה עצמה בין המילים והמידע שאתה סופג הוא שונה לחלוטין ממה שהחלקים האינטלטואלים קוראים באופן רגיל.
אנוכי מקווה שמסרתי לך חומר למחשבה, אין שום סיבה לתקוף את הידע של כותב הכתבה החלקים האינטלקטואלים שלו היתגבשו ואין מה לעשות נגד זה הוכוחים שלך אתו יגרמו לך או כבר גרמו לך נזק על ידי הדרישה להוכחה פיזית של הדברים שלו ניתנים להוכחה חיצונית על ידי מישהו אלא בינך לבן עצמך בלבד, ותהיה בר מזל גדול מאוד אם יהיה משהו שיוכל לעזור לך ולכוון אותך ואם הוא ירצה בכלל משום שכל התנגדות ואי הסכמה הקטנה ביותר סוגרת לך את השער מיד ואבדתה את ההיזדמנות לעולמים. ממליץ לך להיתרכז אך ורק במה שאתה מבין שם תיבנה את האמונה שלך ולהישאר בשאלה כלפי דברים
שאינך מבין ולהיתפלל שההבנה תחדור.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.