פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה לסתם אחד, 02/10/08 21:58)

http://www.faz.co.il/thread?rep=122640
עזות מצח שאין כדוגמתה!
סתם אחד (יום חמישי, 02/10/2008 שעה 23:52)
בתשובה לסתם אחד

מאיפה עזות המצח להעביר ביקורת על תיפקודה של המדינה ואזרחיה כאשר אתה אינך תורם דבר וחצי דבר שנים רבות פרט מלקשקש שטויות באינטרנט, שכידוע סובל הכל.

מה בדיוק אתה תרמת (אתה, כן אתה!) למדינה ולאזרחיה כשאתה מעז להעביר ביקורת כה קשה, ארסית ומשוללת כל רסן.

http://www.faz.co.il/thread?rep=122643
מיכאל שרון: יותר ממה שמיליונים רבים מסוגך יתרמו בכל תקופת חייהם
סתם אחד (יום שישי, 03/10/2008 שעה 0:32)
בתשובה לסתם אחד

מליארדים חוזרים כל ימיהם על רוטינות מוכרות. יש מהם שמסגלים גם גינוני תככנות מעשית לקדם את עצמם ומשפחתם. מתי מספר מתווים נתיבים חדשים. הפרופסור לא היה כזה עם כל מחקריו הטריביאליים, המתנחלים החמדנים הנושאים בלשון רמייה היסטרית את שם האל, גם אנשי עוולה יש מאות מיליונים. רק מתי מספר הם בעלי עיניים לראות, מידות טובות, ובעיקר, יצרנות מדהימה. אלא שניגזר עליהם לעיתים לסבול את השפלתם על ידי הבזויים, הנחותים, חסרי החמלה וחסרי היצירה, הפיקחים למיניהם. ראה את המלט.

הדיון על הפרופסור והפנאטים הוא תרחיש הכרחי מהסאוב שיש כאן. יש ביניהם סימביוזה מוחלטת. הרי המחנה ''השפוי'' כביכול ממלא את חלקו במחזה הנכלים הזה, בו ניבנות התנחלויות ומופקעות קרקעות 40 שנה, וישראל פורעת בעם אומלל. הנהי של השמאל השפוי משמן את מפעל הפרע והגזל, באמצעות יפוי פניה של ישראל בעולם.

ראו לאן הגענו בתרמית הענק הזאת ובדרך התרמית והגזלנות.

http://www.faz.co.il/thread?rep=122644
מיכאל שרון: עוד תרומה - כיצד יש לפעול להינצל מהשמדה
סתם אחד (יום שישי, 03/10/2008 שעה 1:40)
בתשובה לסתם אחד

צריך לפעול ולא למנות ''אישים''. בקור רוח, בנחישות, ובלהט הרצון לחיות חיים ראויים ולא להישמד

ראשית, הקיום עצמו הוא חסר ערך, אם זה קיום בזוי. השרדות ותוכניות ההשרדות למיניהם בתקשורת מדגישות את שורש הסאוב בישראל - להתקיים בכל מחיר, תוך הרס כל מידה טובה, כל יכולת יצרנית, הרס המעלה האנושית, הרס האיכות. לכן - מדובר בקיום בזוי, והעולם לא ינקוף אצבע להציל מהשמדה קיום בזוי של מדינה פרועה ובזוייה.

צריך לפעול ולא למנות מינויים:

1) לחסל ביד פלדה את הפשיעה הכלכלית בישראל. בסין מעמידים אותם לקיר, מתיזים את מוחם בכדור ועושים שימוש חיוני באבריהם להציל חיים. גם כאן ראוי להגדיל פי 12 את תקציב היחידה המשטרתית למלחמה בפשיעה כלכלית, ומפלג הונאה, לגייס לנושא את השב''כ. להדביר את השרצים הללו עד כלות.

2) לפקח על מכירי המזון ועל הצרכנות בישראל ביד ברזל. רטוריקה של שוק חופשי מסוג זאת אוהד קמין, קרוי ואיין ראנד, ופון מיזאס, דגלתי בה שנים רבות עד שראיתי שהעניין נהפך לפארסה: לא מדובר בשינוע פעולות יצרניות, אלא במלל חגיגי ונימלץ המאומץ על ידי ספקולנטים וספסרים. כל ספסר ומועל כיום מצטט את מילטון פרידמן, ושרצים שהיה צריך להתיז את מוחם על מעילות קשות, נושאים ברמה את דבריה של איין ראנד. השלב הנוכחי של הקפיטליזם מתאפיין בספקולנטיות של ההון הפיננסי, באמצעות מה שמכונה ''מכשירים פיננסיים משוכללים'' שאינם אלא משחק הפירמידה ההפוכה. באחד מאותם אבסורדים, איין ראנד המטיפה לתבונה יוצרת, נישאת ברמה על ידי מהמרים, שמוח הפרע שלהם, מכיר רק בלוגיקה של גלגל הרולטה. את זה אנו רואים כיום במשבר הספקולנטיות הפיננסית בארה''ב. יש לשוב ליצרנות ממשית, שהיצרן ולא הספסר ומהמר יהנה מפירות יצרנותו. ביל גייטס עדיף לאין שיעור על ברנשים מסוג אליעזר פישמן שספסר על הלירה הטורקית.

3) להפעיל מבחנים כושר אינטלקטואלי בקבלה לשורות האדמיניסטרצייה בישראל. להלחם מלחמת חורמה בנאפוטיזם ובתרבות הקליקות המקדמת לפי קשרים ולא לפי כישורים.

4) להעצים את לימודי המתימטיקה והמדעים, לרתום את טובי המרצים באוניברסטאות ואסיסטנטים צעירים להוראת המתימטיקה, המדעים והלוגיקה. לקדם לימודי פילוסופיה בתיכון על פי קוריקולום מוגדר היטב שיקבע על ידי צוות מקצועי במשרד החינוך. ללמד שיטות תקיפת בעייה וקידום טעון הגיוני. רצוייה בהקשר זה הפילוסופיה האנליטית האנגלו אמריקאית. וקארל פופר וקונרד לורנץ.

5) לחנך לתלת ערך יחיד של יצרנות, הגינות, ואיכות, במקום לדבר על ''חינוך לערכים''.

אין כל דרך אחרת להנצל מהשמדה.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.