פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=123335
מ.ש. התפרעות המתנחלים וגרוריהם והממסד ה''נאור''
סתם אחד (שבת, 25/10/2008 שעה 23:00)

התפרעות המתנחלים וגרוריהם (בעכו למשל) והממסד ה''נאור''

המתנחלים מזיקים לעצמם. הם הפכו ליצורים ''פרימיטיביים'' עם יצרים פרועים, כשההיתר ההישרדותי להבעת יצרי הפרע (בטבע ניכחדים כשיצור אורגני מאבד את יכולותיו ומתחיל לנהום ולהשתולל), האופן שמאפשר כביכול את שרידותם, זה, הן גיבוי ממסדי מאחורי הקלעים, תוך הזרמת כספים ומשאבים, והן פיתוח טקטיקות עורמה בחוגי המנהיגות המתנחלית, ואקלים של עורמה ונוכלות אצל פשוטי המתנחלים.

ברור שהמתנחלים פוגעים בעצמם, שכן אופני התנהלותם ופריעתם אוכפים עליהם עצמם מעין נכות מוחית וניוון מוחין בחסות מעין פרצי עורמה שאינם אלא דפוסי חקיינות של טקטיקות עורמה נפוצות בישראל, באדמיניסטרצייה שלה למשל.

בישראל גישה נפוצה היא להאשים את יצורי האנוש הירודים הללו, תוך הסחת הדעת מכך, שגורמי ממסד בישראל עוסקים בהונאת הקהילה הבינ''ל, בביימם מעין נכונות ישראלית המגובה על ידי חוגים נאורים כביכול בישראל - לסגת.

ההצגה הזאת נימשכת כבר 40 שנה, ומאפשרת את הרחבת והעצמת ההתנחלויות, הפקעת נדל''ן רחבת היקף, סלילת כבישים ועוד.

במקביל, פעילות הנדל''ן בגדה מתסיסה את שוק הנדל''ן בישראל, ויוצרת בה בועת נדל''ן ענקית, תוך משיכת משקיעי נדל''ן זרים, לאחרונה רובם מצרפת.

אלא שהעסק עומד להסתיים, כפי שפוקעות בועות אחרות, אובמה כנראה ילחץ על ישראל לממש את התחיבויותיה לפינוי הגדה, ולהראות שהדבר אינו רק העמדת פנים. כבר היום מתפרסמת ידיעה שבוש עומד לחדש את היחסים עם אירן

נראה שעם התפוצצות עידן הספקולנטיות הפיננסית בארה''ב ובעולם, ירסנו גם עשבים שוטים המתסיסים איזורים שלמים ומאיימים על היציבות האיזורית, כגון מדיניות ההתנחלות של ישראל והיצורים האנושיים הפרועים שישראל גייסה להתנחלות, למימוש מטרות הפרע הללו.

מתנחל נבון, הוא זה שכרגע יתפנה במחיר מציאה, בטרם יחבטו בהם.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.