פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה לסתם אחד, 18/02/09 16:41)

http://www.faz.co.il/thread?rep=129258
מיכאל , אתה יכול לתקן את השקרים שלך כמה שאתה רוצה; שקר הוא שקר !
סתם אחד (יום ראשון, 01/03/2009 שעה 13:34)
בתשובה לסתם אחד

אין משמעות להפיכת בן אדם למספר !!!!
כבר היו לפניך סוציאליזמוסים שראו בני אדם כמספרים והעלו אותם לכבשן !!!!

אנחנו יהודים ואנחנו חסים על חיי אדם באשר הוא אדם. אצלנו כל אבידה, גם אם היא אזרחים של האוייב, היא אבידה ואם רק היה בידינו לתקנה, היינו מתקנים אותה מיד!

אבל החמאס, הפתח ושאר הארגוני הטרור האסלאמיים רוצחים יהודים דווקא משום שהם יהודים!
כל כוונתם היא לרצוח אזרח, אישה, ילד, זקן כדי לפגוע ביהודי, להפחית את מספרם בעולם, ללחוץ על הממשלה כדי שתתקפל מול תביעותיהם חסרות השחר!

חבל שאתה לא מכניס גם את שיקול הכוונה, הרצון להפעיל טרור, המטרה להשמיד יהודים. אינך מעמיד את עצמך במבחן השאלה מה היה קורה אילו ערביי ארץ ישראל פעם אחת היו מפסיקים כליל את הטרור / מפרקים את אירגוני החבלה.
כלומר, בגרעי הטיעון שלך אינך מתייחס לשלילי (אלקטרון) ולחיובי (פרוטון). הפלסטינים הם אלקטרון קטן שעושה צרות גדולות לנו ולעצמם !!!!

עוד פגם בסטטיסטיקה שלך הוא שלמרות שעיראק היא 'רחבת ידיים', הרי שרובה היא מדבר לא מיושב, שרק מעט בדואים חצי-נוואדים חיים שם. כל העיראקים מתרכזים לאורך חופי הפרת והחידקל ובהרי הטאורוס הנשפים במזרח ובצפון מזרח עיראק. לכן אני מציע לך לערוך מחדש את הסטטיסטיקה שלך כדי שתתאים למציאות.

* עזה במצור לא כבד כל כך, כי האספקה השוטפת של מזון,תרופות, דלק ושאר ציוד (שגם משמש אותם ליצירת חומרי נפץ). המבחן המעשה לא חסר אוכל ותרופות בעזה אלא המקרים שהחמאס משתלט על ציוד המסופק לאונר''א, ואונר''א כבר גינה את החמאס על גניבת אוכל ממחסניו!!!!

לכן האמירה שיש אסון הומניטרי היא קצת מוגזמת, כי יש ממשלת חמאס שרוצה את האסון הזה משיקולי העמולה הנוחים לה. ישראל אינה מחוייבת להשאיר את גבולותיה פתוחים לשטח האוייב, ואף מדינה נורמלית לא היתה עושה זאת, אבל היא בכל זאת פותחת אותם לאספקה שוטפת ואף מעבירה כספים לחמאס !!!!!!!!

* במקרי ג'נוסייד החמאס לא היה עושה תעמולה שיטחית (שמשטחת את שכל השמאלנים) כל כך, כי לא היה נשאר חמאס. העובדה שלא רצחנו אזרחים היא עדות שג'נוסייד היא תעמולה לא מוצלחת.

* לבני עזה יש גם לאן לברוח. יש להם מנהרות וסיני מחכה להם!
לפני כשנתיים הם הראו לכולם איך 300,000 ערבים יכולים לעבור לסיני בכמה דקות ולשבת על הצואר של המצרים.

* כשאוייב יורה לעברך אינה שופט אותו רק על התוצאות, אלא בעיקר על עצם העובדה שהוא בכלל ירה לעברך. לא צריך לחכות שהחמאס ירצח לנו ילדים בדרום כדי להבין שאסור מלכתחילה לחמאס לשגר, אפילו לא אבן, אל מעבר לגדר הגבול!
אלא שאתה רוקד על הדם וממספר לנו את הקורבנות ההולכים למות. זוהי שיטה בלתי מוסרית בעליל, שבעקבותיה אומות העולם החליטו להקים את האו''ם (שבגד די מהר בתפקידו המוסרי והפך להיות מכשיר פוליטי לגוש הסובייטי והבלתי מזדהות וכיום של הגוש המוסלמי והבלתי מזדהות).

* פרופ' זאב צחור, כמובן טועה ומטעה. קודם כל חובתו של הצבא הוא להגן על האזרחים. כל פעולת טרור מחייבת תגובה מיידית הולמת ועוצמתית יותר מהפעולה עצמה.
אבל מעבר לכך היו מספר פעמים בהם ישראל לא הגיבה על כל פיגוע, כולל בחודש האחרון, ובכל זאת אירגוני הטרור ממשיכים לפגע כמעט כל יום.
המסקנה: לא תגובת ישראל היא הקובעת את רף הטרור, אלא כוונות המחבלים הערבים.

* טבח בני ראליה כבר הוכח שהיה מהתפוצצות מטענים שהחמאס החביא בחוץ עזה מחשש שישראל תתקוף את מחסני החמאס ותשמיד להם את טעם החיים. ניכר בסרטון שהבאת שהוא ערוך ומתוקן ע''י אנשי החמאס וחלק ניכר בו מבויים לצורכי תעמולה.

*** אני מקווה שתמשיך ותנסה לשכנע אותנו שאתה צודק במשהו. בינתיים אתה חופר וחופר ומביא תחושה שאתה נואש כי האמת לא משחקת אצלך בשום תפקיד פוזיטיבי.
לפניך היו קומוניסטים שהתלהבו מהתעמולה הסובייטית ורצו להטביע את עם ישראל בה,
עכשיו אתה ושכמותך מתלהבים מתעמולת החמאס ואתם רוצים להטביע את עם ישראל בה, כדי לפגוע, להרוס ולהשמיד את המפעל הציוני.
אתה תצטרך לעבוד קשה מאוד, שעות נוספות עד סוף ימיך ולא תראה את אור הישועה של משיח השקר ישו שלך. כי אתה טועה, ואנחנו צודקים. אתה החושך ואנחנו האור. אתה השקר ואנחנו האמת !!!!

חכם ציון

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.