פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה להמפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה, 14/05/10 10:04)

http://www.faz.co.il/thread?rep=150064
ההתקפות על נתניהו הן מתוזמנות
איתן אדיר (יום שישי, 14/05/2010 שעה 10:19)
בתשובה להמפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה

קדימה רואה בעין דבלה כיצד נתניהו מצליח בכל זאת להשאיר את כתפיו מעל המים ולשרוד פוליטית בסיטואציה שלא נוצרה באשמתו (והרבה בגלל סרבנותה הילדותית של ציפי לבני להצטרף לממשלה). העיתונות השמאלנית מתגייסת תמיד לצאת למרוץ לפי יריית השופט התורן של האינטרסים השמאלניים של המדינה. אז עכשיו מצאה ציפי את עניין החינוך החרדי ולעזאזל האמת! הרבה דיברי שיקוצים ושקרים מופצים רק כדי להחפיש את החרדים ולפגוע בעוד מרכיב בקואליציה של הביבי. ומה הלאה? רק דיבורים, דיבורים, דיבורים ונסיונות חסרי טעם ותוקף להשפיע על הציבור.

טוב אתה עושה שאתה מציין את הנטל הביטחוני ההכרחי שישראל שקועה בו שיש בו גם הרבה הוצאות וגם הרבה הכנסות. בעוד שאת ההכנסות היינו יכולים לשמר אם היה שלום, הרי שעל ההוצאות איננו יכולים לוותר (אלא רק לצמצם פה ושם בשוליים). אם היינו משיבים ולו רק חצי מהוצאות תקציב הביטחון כי אז יכולנו להסתובב עם האף למעלה מעל רוב מדינות העולם.
הכנסות מהתוצרת הביטחונית שלנו היא דבר מבורך. ישראל צריכה להגביר את הייצוא, גם כדי להרוויח יותר כסף (שיושקע בהמשך פיתוחים) וגם כדי ליצור יחסי תלות של מדינות אחרות בישראל. ישראל חזקה היא ישראל אטרקטיבית מבחינה אסטרטגית גם לאוגנדה אבל גם לארה''ב.

http://www.faz.co.il/thread?rep=150065
להלן דירוג ה-GOP של האירופאיות נכון ל-‏2006
איתן אדיר (יום שישי, 14/05/2010 שעה 10:22)
בתשובה לאיתן אדיר

אין ספק שגם אז ישראל היתה במקום טוב בחצי העליון של המדינות.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.