פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=167292
דנמרק לא פועלת להחרמת מוצרים מהשטחים
בצלאל פאר (יום ראשון, 20/05/2012 שעה 15:23)

אלא רק בוחנת את האופציה. נראה לי שגם לה יש פה גדול והיא לא תצליח להעביר החלטה באיחוד האירופי. גם אין רוב לממשלה להעביר הסכמה כזאתי בפרלמנט הדני. צריך להבין שגם בדנמרק צומח ימין עממי שמאיים על השמאל ועל המהגרים הערבים והמוסלמים, והללו לא 'שמים פס' על החרמת ישראל. מנגד ככל שיציאו מדינות אירופה להחרים מוצרים מישראל (או מההתנחלויות) ייקל על ישראל להתנער מאירופה כמתווך הוגן בסכסוך. לדעתי זה יקל גם עלינו וגם על הפלסטינים (בהנחה שהפלסטינים ב א מ ת רוצים להגיע לפשרה, דבר שהם טרם הוכיחו).

סילבן שלום העלה נושא אחר, שכל חרם על מוצרי ההתנחלויות יפגע קודם בעובדים הערבים. תמיד ישראלים ימצאו דרך לעקוף חרם סלקטיבי כזה. הבעיה תישאר אצל העובדים הפלסטינים.

http://www.faz.co.il/thread?rep=167304
דנמרק לא פועלת להחרמת מוצרים מהשטחים
ע.צופיה (יום ראשון, 20/05/2012 שעה 17:36)
בתשובה לבצלאל פאר

עם הדנים אין בעיה. נשלח להם את אייזנר והכול יבוא על מקומו בשלום.

http://www.faz.co.il/thread?rep=167433
דנמרק לא פועלת להחרמת מוצרים מהשטחים
חוק שימור האלרגיה (יום שישי, 25/05/2012 שעה 11:49)
בתשובה לבצלאל פאר

הדנים החליטו שלא להחליט ממש. הם לכל היותר יתנו הרשאה לחברות שירצו להדפיס הערת אזהרה על המוצר שהוא נוצר בשטחים. זה יהיה וולונטרי ולכן זה ייקל על ארגונים פרו-ישראלים לנקוט במדיניות חרם והענשה נגדית. לדעתי ישראל צריכה לסייע לארן בחרות ואנשים ברחבי העולם שינקטו במדיניות חרם נגדית. בטוח שזה ירתיע כמה רפי שכל שונאי ישראל.

http://www.faz.co.il/thread?rep=167472
דנמרק לא פועלת להחרמת מוצרים מהשטחים
בצלאל פאר (יום ראשון, 27/05/2012 שעה 13:48)
בתשובה לחוק שימור האלרגיה

החוק המוצע מדבר על חברות שיחליטו מטעם עצמן לדרוש את הטלאי של ההתנחלויות יוכלו להדפיסו על מוצריהן ולכלול להדפיס הסבר ופרשנות שלהן לטיבו של החרם. ישנה דרישה סרקסטית של האופוזיציה לחקיקה הזאת שבכל מקרה הסמל לא יוכל לכלול טלאי צהוב, או טלאי צהוב שמבוטל בסימון X גדול ואדום, כי יש על זה כבר זכויות יוצרים.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.