פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה לדוד סיון, 27/06/12 9:23)

http://www.faz.co.il/thread?rep=167787
לא נכון
המסביר לצרחן (שבת, 30/06/2012 שעה 1:48)
בתשובה לדוד סיון

א. מחאה צריכה להשמיע את תביעותיה.לכן האמירה כי ''כל מי שרצה לדעת ידע'' רק מעידה על כך שהמאחה נכשלה. במאבקים פוליטיים חובת הפמגינים להשמיע את דיעותיהם במקומות הנכונים שמקבלים החלטות. ההנהגה של ההפגנות בשנה שעברה כשלה, כי לא הצליחה לארגן את עצמה בין כל ערב-רב הקבוצות שפעלו תחת מטרייתה, לא יצאו דרישות מסודרות וברורות (אפילו הועדה המייעצת להפגנה שכלל כמה אקדמאים דישדשה במהלכיה, הוציאה רק סיכום מקדים ארוך ובלתי מסודר ובלתי מתאים לפרופיל של מאבק. גם הם סרבו להיפגש עם נציגי הממשלה. העובדה שחלק קטן מתביעות המפגינים התקבל (לימוד חינם עד גיל 3) רק מעידה שרוב תביעות המוחים לא התקבלו (בין היתר כי הם פעלו העמימות רוב הזמן, במספר מאמצי כוח ועם תיאום די רופף בין כל הקבוצות המפגינות).

ב. ביקור פוטין בישראל הוא ביקורו הראשון בחו''ל בכלל מאז נבחר מחדש לנשיאות רוסיה. מסתמנת הצלחה ישראלית להשפיע על פוטין בעניין הסוריה. רוסיה מתנערת מהקשר ההדוק מדי לאיראן והסכימה לאי הזמנת איראן לישיבת החירום בעניין המדיניות מול סוריה שהתקיימה בין רוסיה וסין לארה''ב ולאירופה. מתקבל הרושם שעיקר שיחתו של פוטין עם נתניהו היו בנושאים הסורי והאיראני. עמדות ישראל בעניין היו מתואמות ארה''ב, כחלק מניסיון אמריקאי להפעיל לחץ / השפעה על פוטין לשנות עמדותיו בעניינים הסורי והאיראני.

ג. לממשלות ישראל האחרונות יש אסטרטגיה ברורה בעניין ההתנחלות - לאפשר בניה חוקית בתחומי גושי ההתנחלויות שאמורים לפי עמדת ישראל להיות מסופחים לישראל בעתיד כששני הצדדים יגיעו להסכם כלשהו.

ד. חס וחלילה!!!! ''המשטרה בהגדרה מייצגת את עמדת השלטון'' - מה פתאום? המשטרה לא מייצגת את עמדת השלטון כי זוהי עמדה פוליטית או אידיאולךוגית. המשטרה פועלת רק לפי הוראות החוק. אם יש הפגנה לא חוקית או הפגנה חוקית אך אלימה, חייבת המשטרה להתערב ולעצור את ההפגנה ואת ניזקה למען טובת הציבור. הממשלה לא יכולה ואסור לה להפעיל את המשטרה לפי מטרות פוליטיות.

http://www.faz.co.il/thread?rep=167798
סעיף ד' - לא נכון
המפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה (שבת, 30/06/2012 שעה 8:51)
בתשובה להמסביר לצרחן

תגיד , אתה תמים ?
מה שכתבת נכון בתיאוריה . כך צריך להיות .
אבל לא כך נוהגת המשטרה .
היא מופעלת לפי הנחיות הממשלה .

http://www.faz.co.il/thread?rep=167872
סעיף ד' - לא נכון
המסביר לצרחן (יום שלישי, 03/07/2012 שעה 21:43)
בתשובה להמפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה

אתה חי בירח?

http://www.faz.co.il/thread?rep=167888
סעיף ד' - לא נכון
המפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה (יום רביעי, 04/07/2012 שעה 6:49)
בתשובה להמסביר לצרחן

דווקא אתה חי בירח .

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.