פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=170550
עמנואל רוזן
בצלאל פאר (שבת, 11/05/2013 שעה 22:10)

טוב שהוא נפל, מעולם לא הערכתי אותו כעיתונאי. הדיעות שהביע בכתבותיו-פרשניותיו שיטחיות ומגמתיות. זכור לי איך לפני כארבעה חודשים שמעתי אותו בחדשות 20:00 כשהוא אומר שנתניהו לא יעשה דבר כנגד כניסת טילים ארוכי טווח מסוריה ללבנון, כי ככה וככה, עם דבר זלזול שיגרתי בנתניהו, וכבר בחדשות 24:00 דיווחו בחדשות שמטוסים ישראליים תקפו שיירת טילים איראנים לחזבאללה במעבר הגבול סוריה-לבנון. למחרת הוא המשיך לזבל שטויות כשהוא בכלל לא מניד עפעף.

טוב שהוא נפל, כי בחור, בעל, אבא שיש לו יותר מ- 100 פרחים בקנה ולא בגלל טוב אישיותו אלא רק בגלל אלימות טיבעו, ניצול מעמדו, ראוי שיישב בכלא. נדמה לי ש-‏100 הפרחים של רוזן לא דומים ל-‏20 (?) הרפרחים של הבן שלך.
אתה צודק שצריך שנתקפות יגישו תלונה במשטרה, ייחקרו ויסכימו להעיד במשפט. אבל הן אינן צריכות להזדהות בפני הציבור, הן רלוונטיות להליך המשפטי. תזכור שגם בעניים משה קצב בתחילה לא היו מתלוננות וכמעט הפרקליטות סגרה את תיקו.

http://www.faz.co.il/thread?rep=170552
עמנואל רוזן
ע.צופיה (שבת, 11/05/2013 שעה 23:15)
בתשובה לבצלאל פאר

חוץ מהאלימות המילולוית של השוביניסטיות אין כל דמיון בין המקרים.
גם אני איני מחבב את רוזן, אך אני יותר שונא את האנטי דמוקטיות של כל ''הנאורות'' והמטיפות לזכויות כאלו ואחרות.
לא נראה לי שרוזן יגיע לכלא.

http://www.faz.co.il/thread?rep=170557
עמנואל רוזן
דוד סיון (יום ראשון, 12/05/2013 שעה 4:00)
בתשובה לע.צופיה

אתמול הפנית לכתבה שהכותרת שלה היתה שעוד תלונה הוגשה במשטרה (http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/468/738.html). אבל עיקר הכתבה עסקה במסע לגיוס תלונות שמנהל ''תא כתבים''. יש בעיה עם התארגנות כזאת.

דבר ידוע הוא שלנפגעות תקיפה מינית יש בעיה להגיש תלונה ושחלק ניכר מכך נובע מהצורך להזדהות. לכן די מקובל שהן נשארות אנונימיות כלפי הציבור. בהקשר הזה צריך לציין שלמסע להעלאת המודעות לצורך להגיש תלונה כדי שעבירות מין יטופלו יש בו ערך.

מצד שני לנהל מסע לגיוס מתלוננות או מתלוננים לאחר שמתעוררים חשדות כלשהם כלפי אדם כלשהו, זה בהחלט מוגזם בעיקר משום שזה עשוי בהחלט לפגוע בחשוד. זה כמובן מוגזם אם זה מתנהל בתקשורת. במקרה כזה פוגעים בעיקרון שאדם זכאי כל עוד לא הורשע בבית המשפט.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.