פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה להמפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה, 07/04/16 17:01)

http://www.faz.co.il/thread?rep=176173
לא .
אלברט שבות (יום חמישי, 07/04/2016 שעה 19:56)
בתשובה להמפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה

אין בינינו וויכוח אריה- נדמה לי שזה השם שלך. כולנו רוצים להכניס את האנס להרבה שנים טובות ורעות לכלא, כולנו רוצים למגר את תופעת ההטרדה המינית שאחראים לה אנשים מתבהמים וכוחניים, וגם כולנו רוצים ש''היא'' לא תשתמש באשמת-שווא בשביל לסגור ''איתו'' חשבון מסוים. בשביל להגיע לכל זה אנחנו צריכים חברה מפוקחת ומערכת משפט שתשקף את רצוננו.

מה שקורה בפועל הוא שהחברה שלנו נכנסה לתהליך מסוים שהביא אותה לסחרור מערכתי, ואיבדה באחת את האיזון הטבעי בכל הנוגע לרצונות הללו שכולנו מבקשים להשיגם. אני מבחין בבהלה פיתאומית שהתלבשה עלינו וכתוצאה ממנה חוקקנו חוקים בהולים וגם מערכת המשפט נכנסה להילוך בהול והשתמשה דה-פקטו בחוקים הבהולים. הדבר בא לידי ביטוי בשאלת ההטרדה המינית שהתערבבה אף עם תיקי האונס ובילבלה את זהותם. גם החיזור הטבעי נכנס למיקסר של המערכת ונפגע; כן גם הטבע בכבודו ובעצמו נפגע. הבהילות הזו חיבלה באיזון הטבעי של החברה ויצרה שטח הפקר או ''קרקע פוריה'' לתלונות שווא, לחיסולי חשבונות בינה לבינו, ואף למאבקי-כוח גבריים כמו בזירה המדינית, או המשטרתית או המסחרית.

לעניות דעתי הסיחרור המערכתי הגיע לשיאו בכל הרמות האפשרויות. כלומר חוקקנו את החוקים הבהולים ביותר והשתמשנו בהם באופן הבהול ביותר, וכתוצאה מזאת רשמנו בתיקי המשפט שלנו את הטעויות הרבות ביותר, וגם סללנו את שטח ההפקר הגדול ביותר שמתבצעות עליו תלונות השווא המגוונות ביותר, החל מתלונת-שווא למען תשומת הלב או למען הפרסום האישי ו/או המקצועי, ועד לתלונות-שווא שמאחוריהם עומד דווקא כוח גברי ומאבקי הזירות שלו.

הטבע מלמד אותנו כי התחלת הירידה היא מהפסגה; כולנו ובסיוע השדולה הפמיניסטית הבאנו את עצמנו ואת מערכת החוקים שלנו ואת המערכת בכלל אל פסגת הבהולים והבהולות ומשם הדרך שלנו רק למטה. אני צופה איפא, מכאן והלאה, מערכת חוקים נגדית- אם תרצה שוביניסטית שתדרדר אותנו שוב ''לפסגה'' בה שוב האונס וההטרדה והחיזור ייכנסו למיקסר והפעם האנס ייהנה מהמתכון.

http://www.faz.co.il/thread?rep=176176
לא .לא .לא .לא .לא .לא .לא .לא .לא .
המפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה (יום שישי, 08/04/2016 שעה 6:29)
בתשובה לאלברט שבות

אני מבחין בנקודת המוצא שלך . הטרדות שווא .
וזו טעות .
כי חזקת החפות עומדת לנאשם .
כי צריך להוכיח מעבר לספק סביר . גם זה עובד לטובת הנאשם .
כי עדות האשה היא לרוב טראומטית לאשה .
כי הטרדות שווא הן טיפה בים מקרי האונס בכלל ובמקרים המובאים לדין בפרט .

מערכת המשפט הישראלית הנשענת על האנגלית מחייבת הוכחת אשמה .
לדעתי - במקרים של טענה לאונס יש לחייב הוכחת חפות .

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.