פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=177710
אל הצופה הנאמן בתכנית הסאטירה המעולה בדרך-כלל ''גב האומה''
אלברט שבות (יום רביעי, 18/10/2017 שעה 18:29)

יוסף אליעז, שמעת על המושג ''חבילה אחת''? יש המון דברים בחיינו שאנחנו קונים בחבילה אחת כגון מוסד הנישואים, אתה לא יכול לקחת אשה עם תכונה א ליום שני, אשה עם תכונה ב ליום חמישי ולשבתות וחגים אשה יראת שמים, אנחנו לוקחים את מכלול החבילה שלידינו ומשקללים אותה, או שמקבלים אותה ומתחתנים איתה או שדוחים את החבילה ומשאירים אותה למסכן אחר שייענש על-ידה :)

אתה מתאר את גב האומה כתוכנית סאטירה מעולה עם כמה סייגים הגובלים לעיתים במעט חוסר טעם כציון אברי המין, בליעת סופי-מילים ומשפטים ועוד ועוד.. הכל לדידך טוב ואף מעולה עד שמגיעים לערימת הנעליים והזילות בשואה וזה חוסר טעם שלא ניתן לבלוע. אבל לשים את מורשת ישראל ללעג אפשר לבלוע, ללגלג על אלוהי ישראל בתדירות כפינה קבועה בכל תוכנית זו סאטירה מתקבלת כי הרי הדבר נאמר במסגרת תוכנית סאטירית ולסאטירה אין גבולות. לשים מגזרים שלמים בציבור הישראלי ללעג ולשמצה זו סאטירה לדידך, להתל בחרדים זו סאטירה ולהלעיג את המתנחלים זו מימרה עוקצנית וסאטירית במיטבה. אני לא יודע מה היו עושים יוצרי גב האומה ללא אלוהים שאגב- רוב האומה הישראלית בוטחת ומאמינה בו.

לסיכום יוסף אליעז, אתה צופה נאמן בתכנית הסאטירה המעולה בדרך-כלל ''גב האומה'', אז תמחל להם בחייך ותספוג מעט חוסר טעם במסגרת החבילה המעולה שאתה אוהב, אני לא מבין באמת על מה אתה לן ואיזו נקודה בדיוק ברצונך להבליט ולהאיר.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.