פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה למיכאל מ. שרון, 23/06/03 2:56)
הסבר וגם פתרון חלקי לארכיב ישן
יובל רבינוביץ (יום שני, 23/06/2003 שעה 15:28)
בתשובה למיכאל מ. שרון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מיכאל, שלום.

בסיס הנתונים של פורום ארץ הצבי לא אבד. היות שהמערכת החדשה מנוהלת על ידי גורם אחר על שרת אחר, ניתנו לכל התגובות כתובות חדשות.

שים לב שהמידע הישן היה תחת כיתוב של BlaBla4u.com, שאינו נמצא בשליטתי, ואינו מחוייב אלי. אם הם היו מחליטים לעבור פתאום לעברית לוגית, כל המאמרים המעוצבים היו מאבדים את העיצוב ואת היכולת להיקרא. זו אינה דוגמא סתם. ניסיתי לתאם עם BlaBla בעבר מעבר מסודר לעברית לוגית. הם לא היו מוכנים לתאם, או אפילו להתחייב להודיע לי מראש לפני ההעברה.

כאן מתוייקות כל התגובות תחת faz.co.il. זהו שם מתחם שהוא רכושי, ובסיס הנתונים הוא גם בטוח יותר.

אם שמרת ארכיב פרטי של קישורים, ולא שמרת פרטים מזהים נוספים, כמו תוכן, שם מחבר או תאריך, יקשה עליך למצוא זאת בבסיס הנתונים החדש. אין בכך שום דבר חריג. לפני שנתיים וחצי העבירו נענע את בסיס נתוני הפורומים שלהם למערכת חדשה, וכל ההודעות החליפו את כתובתן.

ערן טרומר, טל כהן ואנוכי עשינו מאמצים כבירים לעשות את המעבר חלק ככל האפשר לגולשים ולשמר את כל הנתונים. אנחנו עדיין מעדכנים נקודתית פה ושם.

כדי שתוכל לעדכן את קישורי הארכיב שלך פנה אלי ערן בילינסקי בהצעה להחזיר את הפורום הישן לתקופה מוגבלת לקריאה בלבד. החלטתי להיענות לבקשתו. בעוד יומיים אשיב את הפורום בכתובתו הישנה לקריאה בלבד. הסיבה להמתנה היא רצוני שהרוב המכריע של הגולשים יהיה ער לכך שכתובת הפורום השתנתה. הפורום בצורתו הישנה יוחזר לכתובת הישנה לתקופה של שבוע ימים בלבד. הכתובת http://www.faz.co.il תמשיך להוביל רק לפורום החדש.

ללא קשר לנ''ל, אני מגנה את סגנון ההודעה שלך בעניין זה.
_new_ הוספת תגובההפורום הישן הופעל לצפיה בלבד.
המערכת (יום חמישי, 26/06/2003 שעה 22:27)
בתשובה ליובל רבינוביץ
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורום
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי