פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=3431
לעולם, לעולם לא נשכח ולעולם לא נסלח
aharon5 (יום חמישי, 20/06/2002 שעה 17:20)

שום ''התפכחות'' פלסטינית כביכול, או שלא כביכול, לא תוכל למחות את העדות החד משמעית אותה הם הותירו על עצמם: מדובר בתרבות ברברית, תרבות של שנאה.

עם שעוסק בצליפה על תינוקות, ריטוש רגלי ילדים, ריצוץ ראשי נערים, פיתוי נער תמים למעשה אהבה כדי לבצע בו מעשה של שנאה, מעשי לינץ', שיסוי נעריהם להתאבד כדי לשחוט ולטבוח יהודים, עידוד ילדיהם הקטנים להגיע לחזית כדי להיפגע ובמקרה הטוב להיהרג על מנת לזכות באהדת דעת הקהל העולמית.

עם שרוקד על הגגות כל אימת שנשחט בן תרבות המערב, עם שמתארח בתערוכות תרבותיות של ''פיצות וגופות'', איננו ''כמונו''. עם כזה הוא עם ברברי.

הגיע הזמן שנקרא לילד בשמו. ההרגל ה''מנומס'' של התרבות הנאורה, לבצע השלכה ולהתייחס לאחר כאילו הוא כמונו (אחרת זה ''גזענות''), ההרגל (הנורמה) הזה פשוט הורג אותנו (כנ''ל האמונה התפלה האומרת: ''אסור להכליל'').

ברגע שנקרא לילד בשמו, נתייחס אליהם כפי שהם: ''תרבות ברברית'', כל התמונה תראה אחרת לגמרי. נקודת המבט הזו תתחיל לקבל לגיטימציה בינלאומית, וברגע שהיא תכבוש את דעת הקהל העולמית . . . המלחמה למעשה תמה.

ו . . . תחשבו על זה.

http://www.faz.co.il/thread?rep=3531
ברברי !!
ראיד (יום שישי, 21/06/2002 שעה 23:03)
בתשובה לaharon5

אתה אף פעם לא שואל את עצמך למה ?
למה , כי הכיבוש , כי הריסת הבתים , הריגת הצעירים גניבת האדמות .
ואתה אומר ברברי אתם מיצרים דבר זה ...

http://www.faz.co.il/thread?rep=3587
בוודאי שאני שואל את עצמי
aharon5 (שבת, 22/06/2002 שעה 18:43)
בתשובה לראיד

והתשובה ברורה: ה''כיבוש'' איננו עימנו עוד, וההתנהגות הפלסטינית היא ברברית. התרבות האיסלאמית ככלל היא תרבות של שנאה: מלחמות הרג ושחיטות בכל העולם. העם הפלסטיני הוא עדר שמוחו נשטף בשנאה.

שום דבר איננו מצדיק התנהגות כה ברברית (בוודאי לא כיבוש וירטואלי שנגמר מזמן . . .)

אתה צודק: צריך לשאול את השאלה. חבל באמת שהיא אף פעם לא עומדת לדיון. ברגע שהיא תעמוד לדיון ציבורי, התשובה תהיה ברורה (בדיוק כפי שאתה עצמך אמרת בכותרת הודעתך).

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.