פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=42012
תנועת ''מנהיגות יהודית''
אלי666 (יום שני, 23/02/2004 שעה 7:46)

בראשות משה פייגלין , שהיא כיום זרם שנוי מאוד במחלוקת בתוך הליכוד היא ככל הנראה התנועה היחידה היום בפוליטיקה הישראלית שניתן לאמר שיש לה חזון אוטופי ארוך טווח. החזון הזה מנוסח בשני ספרים שונים שפירסמו שני אנשי התנועה בשנה האחרונה , האחד הוא ''דרך המלך '' של חוקר הספרות הילל וויס שקורא בין השאר להכתרת המלך המשיח ולהקמת בית המקדש בהר הבית , והספר השני הוא ''המהפכה האמונית של מוטי קרפל שקורא לשידוד מערכות כללי ולהקמת חברה חדשה על בסיס אמוני שבסיסה יהיה בית מקדש חדש.
אלו ספרים שאין לזלזל בהם , הם מנוסחים היטב ויש להם בסיס רעיוני מוצק. בתקופה כזאת של שבר כללי וחיפוש נואש אחרי רעיונות זה הרבה מאוד .
עם זאת יש לציין שהנחישות שלהם שיש צורך להקים בית מקדש דווקא בהר הבית היא מסוכנת וחבל שאנשי התנועה אינם מבינים שהם משמשים בכך בובות בידי פאונדמנטליסטים נוצרים ששואפים לכך כאמצעי להביא לחורבן העם היהודי והעולם.

http://www.faz.co.il/thread?rep=42148
תנועת ''מנהיגות יהודית''
סתם אחד (יום רביעי, 25/02/2004 שעה 12:26)
בתשובה לאלי666

הם לא בובות.
הם כת נוצרית סמויה.

http://www.faz.co.il/thread?rep=50418
תנועת ''מנהיגות יהודית''
אלי 666 (יום שישי, 09/07/2004 שעה 5:47)
בתשובה לאלי666

מאמר מעניין על האידיאולוגיה של תנועת ''מנהיגות יהודית '' שנכתב עד כמה שאני מבין בידי פעיל הליכוד דווקא ועוסק לא רק במנהיג הגלוי פייגלין אלא גם באידיאולוגי שהוא ידוע הרבה פחות מוטי קרפל ובספרו ''המהפכה האמונית '' שכמעט אינו ידוע כלל מחוץ לחוגי התנועה ( אבל מן הראוי שיהיה ידוע יותר ) יש כאן:

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.