פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה לדוד סיון, 02/12/05 7:53)

http://www.faz.co.il/thread?rep=70997
תוכיח, הנמק ותביא לינק
פרקש (יום שישי, 02/12/2005 שעה 16:11)
בתשובה לדוד סיון

מאחר שגילית הפתעה אבל גם עניין בזונות, כעניין תיאורטי בלבד! יש לומר, אז להווי ידוע (למי שרוצה לדעת - אבל לא להשתמש חו''ח, טפו טפו טפו) שזונות מוברחות בכל דרך אפשרית לתוך הארץ. חלקן מגיע דרך נמל התעופה בן גוריון או נמלים אחרים כנוסעות תמימות או לא תמימות (אם יש להן כיסוי של עובדת זרה, תיירת, או אליבי אחר) וחלקן מוברח דרך מצרים-סיני-נגב (בהעדר דוקומנטים מתאימים) כמתואר באתר http://learn.snunit.k12.il/databases/seder/upload/tr... ''- חציית הגבול באופן בלתי חוקי: הסרסורים שמבריחים את הנשים ''גונבים'' את הגבול היבשתי או הימי, בעיקר באזור סיני ואילת, ונכנסים לישראל.''

הינה תיאור יפה של עו''ד יעקב שקלאר שמספר בועדת החקירה הפרלמנטרית לעניין הסחר בנשים בראשות זהבה גלאון, 2001, את הדרך שעושות חלקן ארצה: ''אבל לארץ הן לא יכולות להגיע כי מכאן מייד מגרשים אותן. ואז נוצר הצורך לנדוד דרך מדבר סיני. לנסוע לחורגדה שבמצרים, שם לשהות מספר ימים בחסות חברה מצרית נוספת שעוסקת בכך. הן שוהות שם במלון, בלי לעורר תשומת לב כדי שלא יגרשו אותן חס וחלילה ממצרים. ואז בדואים חמושים במקלעים, כמו שכתוב בכתבה, מסיעים אותן. אלה לא בדואים שמאיימים עליהן. אלה בדואים שכמו שהם מעבירים צאן, כך הם מעבירים אותן את הגבול. מסתבר שיש חורים בגבול. שמים אותן על ג'יפים והם נוסעים בג'יפים האלה וצועדים בלילה דרך הגבול וגונבים את הגבול.

מעבר לגבול מחכה להם רכב. הרכב הזה הוא רכב ישראלי של איש קשר בארץ. איש הקשר לוקח את כל הבנות שבאו לכאן מרצונן המלא לעבוד בזנות למכון, לאותו מכון של ראובן סולומון. ראובן סולומון, פאפא, שידוע ביחסו הטוב ---'' http://www.knesset.gov.il/protocols/data/html/sachar... .

והינה סתם כתבה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2932129,00.h... שמראה את גודל הבעיה.

ח''כ זהבה גלאון דיברה על זה שלשום בחדשות (בעקבות ההלוויות מחוץ לגדר שערכו בבאר שבע לשתי נרצחות מלפני שנתיים!) וציינה שהיקף הברחת הזונות לישראל ירד ב-‏2004 והגיע לכ-‏1500 (לעומת כ-‏3000 בשנים שלפני כן) וזאת במסגרת המאמץ של משטרת ההגירה.

סתם שתדע, אבל כלל לא לשימוש !!!!

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.