פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=74175
הרעיון של אלכס מאן מצוין
רמי נוי (שבת, 18/02/2006 שעה 19:13)

ולי יש עוד רעיון - שהמשתתפים ירשמו מה הם מצביעים ולמי הצביעו בבחירות הקודמות... ניתן בעילום שם...

http://www.faz.co.il/thread?rep=74176
הרעיון של אלכס מאן מצוין
אלכסנדר מאן (שבת, 18/02/2006 שעה 20:03)
בתשובה לרמי נוי

הממ, להלן הצעתי הצנועה והמתחנחנת לגבי משפט שיכלול כמה שיותר מרכיבים משמות המפלגות:

[חביירים יקרים]: ...''רק מר''צ חד''ש וליכוד השורות, יובילו אותנו קדימה, אבל דבר זה דורש שינוי רציני: רק אם נבין כי ישראל ביתנו, וכי יהדות התורה היא צור קיומנו, רק אז נוכל בבטחה לקיים איחוד לאומי בברית עולם, תוך כדי התגברות על מכשולים. רע''מ הנצחון יהיה שייך כולו לראש החץ שהחל בעשייה ברוכה זו, עת תעמוד כל האומה לפני צומת דרכים חדשה. ציונות חדשה זו תהיה בבחינת עלה ירוק חדש ורענן, אשר יבטיח עתיד אחר שמרכזו תפנית מעניינת: לא עוד חזית יהודית לאומית או מפלגה לאומית ערבית, אלא חירות ראשונה של מחשבה, עוז ושלום''... [רמקול ברקע: הקהל מתבקש לעמוד על רגליו לשירת התקווה. מיד לאחר כך ניתן לגשת לשולחן הכיבודים].

ובאשר לבחירות הלפני-האחרונות בהן הצבעתי: היה זה מר''צ, אולי מפני שתמיד הצבעתי בכיוון זה. בטוטו הבחירות האחרון הצבעתי מר''צ גם כן, אולם במידה ואגיע לארץ על מנת להצביע, לא יהיה זה מר''צ. מבחינתי הסיפור הזה נגמר לגמרי, בבחינת מת ונקבר. יוזמת ז'נבה היתה המסמר האחרון.

מה אצביע הפעם?

כמובן ''קדימה'', שכן אינני רואה שום ברירה אחרת, נכון לגביי; פשוט שומכלום. רק נסיגה חד צדדית, שכן הסכם לא הולך להיות כאן. לא עם הפת''ח, ובוודאי לא עם החמאס. לא נותר לקוות שהנסיגה תהיה עמוקה ככל האפשר, וכי תכלול את מזרח ירושלים לאלתר.

http://www.faz.co.il/thread?rep=75728
הרעיון של אלכס מאן מצוין
א. פרקש (יום שני, 27/03/2006 שעה 17:50)
בתשובה לאלכסנדר מאן

אבל זה יותר ממשפט אחד......

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.