פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
הפגניות ונואשותו של אלי אשד
בלובנד (יום רביעי, 11/07/2007 שעה 2:14) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אלי אינו אדם בעל תחושות דתיות כאיינשטיין, ניוטון, לייבניץ או פסקל. תחת זאת, הוא מתרפק, יותר שכלית מאשר רגשית ואמונית, על האלילות הקדומה ובגלגולה הניו אייג'י. אלי הוא חסיד שוטה של המלכה איזבל, ניתן לאמר, ומדמה עצמו לאחאב-נימרוד, האל הזכר החלשלוש, צר הכתפיים נושא הכבש, החוטף בעכוזו בשוט מאיזבל-אשתורת-ענת.

בכך הוא לעיתים, בחצי מודעות, רואה עצמו גם כנשען על מסורת הכנעניות המקומית, רטוש ושות', ועל כמה נשים ההיסטריות מדור הפלמ''ח, שסגדו בכריעת ברך ובמבט מצועף לאליליהם המסורסים, תוך רב שגל עם כל מה שהיניחו עליו יד.

המסורת הזאת המשיכה בינתיים, ויש לה נוכחות גם במערכת הביטחון, כאשר ניתן מידי פעם לצפות בסיורים מודרכים של אנשי משהב''ט ברחבי הארץ, כשהמדריכה אינה אלא כוהנת גדולה פגנית הנושאת דברה באקסטזה בהחוותה תוך סיפור גבורה מפוברק על הנופים שמסביב, כשעיניה עצומות למחצה וראשה נע כמו מתפללת. מתפללת לבעל כמובן.

ולמה אלי נואש? למה הוא רוצה לחהקפיץ למעלה את אוכלוסיית היודו-בלה-בלה וצבאה על ידי סיפוח כושים, טטארים, מונגולים וגרוזינים?

היטב הוא יודע, כי האיסלאם, אם ישתלט מחדש על א''י-פלסתין, יוציאו להורג בתור כופר, עובד אלילים. לא כן?

וכך, הוא גם סובר, דבר שהיו שגרסו, כולל אני לפני שנים רבות, כי האלילות היא במהותה פלורליסטית. אך לא כך בהכרח. אולי היוונות וגלגולה הרומי. לא האלילות האצטקית שהקריבה קורבנות אדם, ולא הכנענית, עם אקסטזות ההתגודדות המדממת שלהם. ולא עריצות השמאן השיבטי.

ובאותו עניין:

רטוש או אלתרמן?

האלה הלבנה בשירה העברית
קסם נערת הטרפז - דרמה שירית
יֵשׁ מַאֲבָק לְהַכְחָדַת נִשְׁמָתֵךְ. אַל תִּתְּנִי לָהֶם. הַטְּרָפֶּז הוּא עָמַל וּמַאֲבָק קָשֶׁה. לַקַּלּוּת הַנִּרְאֵית לָעַיִן שֶׁל תְּנוּעוֹתַי וּלְחִיּוּכִי הַנִּנּוֹחַ קָדְמוּ אִמּוּנִים מְפָרְכִים. הַ''קַּלּוּת'' הִנָּהּ פִּתּוּיוֹ שֶׁל הַמַּכְחִיד. אַתְּ הִיא שֶׁיּוֹצֶרֶת אֶת הַפָּזֶל. הַדִּטֶרְמִינִיזְם הוּא נִסְיוֹנוֹ שֶׁל הַמַּכְחִיד לְיָאֵשׁ אֶת רְצוֹנֵךְ . אַל תִּכָּנְעִי לַחוֹל הַמְּנַסֶּה לְכַסּוֹת אוֹתָךְ. הִלָּחֲמִי בָּזָה.

וחשוב מכל -סוחטי האלוהות - מה שאפילו הכנסיה אינה יודעת
_new_ הוספת תגובהתודה על הניתוח הפסיכולוגי
מספר 666 (יום רביעי, 11/07/2007 שעה 6:28)
בתשובה לבלובנד
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ניתוח מעניין,מבוסס על כמה כתבות ישנות שלי שאינן מייצגות את דיעותי כלל אבל מעניין .מובן שהיית יכול לעשות ניתוח הפוך לחלוטין מכמה כתבות אחרות.
אבל תודה זה מעניין ,יש לקוות שיום אחד יקום מישהו ( אולי אתה ) ויכתוב עלי ספר שלם של ניתח מסוג זה .
חבל ששום דבר בניתוח זה לא נכון .תמיד היצהרתי שאני מעדיף את המונותאיזם שיש לו מטרה היסטורית ברורה של עתיד זוהר על פני הפגניות שכל כולה מחזוריות אינסופית חוזרת על עצמה ומשעממת .
_new_ הוספת תגובהאגב לגבי השתלטות האיסלאם הקיצוני
מספר 666 (יום רביעי, 11/07/2007 שעה 11:45)
בתשובה למספר 666
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אן ספק שאם חלילה הם ישתלטו כאן אני וכל יהודי אחר יוצאו להורג או ישועבדו כעבדים . הבא נזכור שהמדובר באוכלוסייות שלמות שמזה שמונים שנה ויותר עוברות שטיפת מוח בלתי פוסקת ויום יומית לראות ביהודים תתי אנוש שטניים ומפלצתיים בדיוק בדומה לזאת שאותה העבירו הנאצים על הגרמנים .
ולהם לקח תקופה של 20 וכמה שנים כדי להפוך את הגרמנים לרוצחי עמים גנוסיידיים .מנהיגי הפלסטינאים כאן המופתי ועמיתיו נטלו כידוע חלק בגנוסייד באירופה והייתה להם כוונה מלאה לישמו כאן .
אחרי שמונים שנה של תעמולה כזאת לא יהיה שום קושי להפוך את המוסלמים לרוצחים גנוסיידיים מטורפים .
הם כבר פועלים בכיוון הגנוסיידי בדרפור ובמקומות אחרים וזה על מוסלמים אחרים .
בחבל עזה שוטפים עכשיו את מוחות הילדים על הצורך לבצע גנוסדייד ביהודים תחילה ולהשתלט על כל העולם אחר כך . וזאת פחות או יותר המטרה של קבוצות מוסלמיות אחרות.
ראו :אדולך היטלר חיי קיים ומתבגר בעולם המוסלמי
_new_ הוספת תגובהתודה על השגותיך והערותיך הנבונות כאן ובהודעה הקודמת
בלובנד (יום רביעי, 11/07/2007 שעה 21:55)
בתשובה למספר 666
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובהעוד לגבי הפליטים של דרפור
מספר 666 (יום חמישי, 12/07/2007 שעה 0:55)
בתשובה לבלובנד
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הפליטים האלה מייצגים את אפריקה השחורה יבשת שלה אנו מקדישים פחות מידי תשומת לב כיבשת גוועת .ובכל זאת מן הראוי לתת לה יותר תשומת לב ממה שהיא זוכה. אפשר לאמר שטיפול טוב בהם רק יביא המוני פליטים נוספים אבל מצד שני הם יוכלו לשמש גם כשגרירים של רצון טוב ביננו ובין שבטים אחרים של יבשת זאת .
כדאי לשקול גם את העניין הזה.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי