פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
כרגיל סיון עושה תרגיל פשוט של הסוואה
זוהר בדשא (שבת, 14/07/2007 שעה 15:22) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

התנועה הקיבוצית היא המנשל הגדול מטעם הציונות , הפרקטיקה וההיסטוריה של התנועה הקיבוצית אפשרה ''לקחת ואו לגנוב למען הקולקטיב'' הקולקטיב לא היה כל עם ישראל , אפילו לא החלק הציוני כי הופעלה ההדרה וסלקציה , הכספים נלקחו גם מכספי השילומים וגם בקרקעות , במשך שנות דור עשקה התנועה הקיבוצית את הכלל.

כאשר בא נציג של אותה תנועה ומדבר באמת על כסף קטן (המתנחלים) זו פשוט או הכחשה ואו הסוואה של דבר בלתי ראוי.

סיוון מצליח לעשות פרובוקציות זולות כי באמת המתנחלים בוטים ורבלית בעיקר בכל האמור למעשי נוכלות והשתלטות על קרקעות הגם שמי שהחל שמעשה ההתנחלות הם אנשים מתנועת העבודה.

במקום פעם אחת ולתמיד להעמיד דברים על דיוקם , כרגיל סיוון מסווה את הנישול הגדול ואת כל המנגנון שמפעיל ועדיין פועל למען קבלת כספים של העם היהודי בעיקר לקבוצה מסוימת ולההדרה של כל יתר הקבוצות.

גם הסדר הקיבוצים הוא סוג של ניצול , מאחר והוא נוגד כל עיקרון שמקובל על כל אזרח באשר הוא , אזרח שממלא את חובותיו אבל כאשר אותו אזרח מהמר בבורסה ונופל המדינה לא עוזרת לו לקום על רגליו , מה שנעשה עבור התנועה הקיבוצית ובשמה הם מעשים סדרתיים של נישול , של גזל ושל קבלת כספים לא לפי קריטריון ראוי או אוניברסלי.

ההתחשבנות עם המתנחלים היא סוג של כיסוי , מהסיבה הפשוטה , לכאורה לו אכן היה צדק בדברי סיוון בשלטון העבודה היה מתבצע סדר קדימויות אחר , למשל הייתה מוקפאת תנופת המתנחלים לחלוטין ואו במידה רבה , לא רק שזה לא המצב בפועל בכל התקופות כולל שלטון רבין אחר אוסלו הייתה התרחבות של ההתנחלויות , באפולוגטיקה הקטנונית בין ימין ושמאל מקובל אף לשמוע טיעון מצד שמאל ציוני שמוטח כלפי הימין - '' שרק הליכוד החזיר שטחים'' כלומר הטענה האמתית אינה נגד נישול.

זה הכול ויכוח של שליטה , האם מי ששולט זה הימין הציוני ואו השמאל הציוני , ברק הוא ימני יותר מביבי , ברק כאיש ''שמאל'' מודיע שהוא בא לנהל מלחמה , לו היה מכריז כך איש ימין מובהק , סיוון ועדת הצבועים הציונים שדומה לו הייתה מעלה ''מאמרים'' בטונות לרשת ושרה את שיר הקוזאק הנגזל , כולנו מכירים את מפעלות הנישול של הארגון שממנו פועל סיוון.

צר לי שסיוון אינו מספיק ישר להסביר מדוע הוא בא בטענות כזב דמגוגיות על כל מיני דברים בטלים בשישים , כאשר את הנישולים הכבדים מחנה השמאל הציוני עושה וכנראה יעשה.

לא יעזור שום דבר לסיון , ולחבריו , האמת תאמר בכל מקום , והאמת גלויה וידועה אין כיבוש ללא השמאל הציוני , ולא היה נישול מעולם שדומה ולו בקצת לנישול הברור שמחנהו של סיון ביצע , הגיע הזמן שסיוון יפנים את הדברים האלה ויבוא בידיים נקיות.
_new_ הוספת תגובהסתם שקרים מטופשים
עמיש (שבת, 14/07/2007 שעה 15:26)
בתשובה לזוהר בדשא
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הסדר חובות הקיבוצים נועד להציל את הבנקים ולא את הקיבוצים. ואם כבר עושים חשבון הרי שהסדר מניות הבנקים שבא להציל את כספם של עשירי הארץ עלה פי כמה וכמה מהסדר חובות הקיבוצים שהזרים אל הבנקים מיליארדי שקלים שנבעו מחישובי ריבית נשך ואשר עליהם התבססו מאזני הבנקים ורווחי הכזב שלהם.
_new_ הוספת תגובה[•] סתם שקרים מטופשים
זוהר בדשא (שבת, 14/07/2007 שעה 15:53)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

[• הוסרו ביטויים לא ראויים.]

האלימות שלך ברורה וסיבותיה שקופות , כבן קיבוץ , מפני שרק לציבור אחד בתולדות ישראל נמחל מעשה מהסוג של הסדר הקיבוצים .

ההגיון הוא שכאשר משתפר מצב הקיבוץ החייב, הוא יחזיר את הכספים אף שמתן הכספים מלכתחילה הוא בניגוד לכלל החשוב של השויון . אף קיבוץ עשיר לא חושב אפילו להחזיר את הכספים שהוא שדד מעם ישראל ואיני מדבר על כספי הניצולים שגם הם הגיעו לתנועה הקיבוצית ה''מהפכנית''.

והשאלה היא למה רק לציבור הזה משחקים בבורסה מותרים , איש לא יבקש עזרה אם יהמר ויפול- הוא איחראי למעשיו רק תנועה וגוף אחד ''אינם אחראים'' כי זו התרמית הגדולה של השמאל הציוני ושל הדמוקרטיה הישראלית שהיא לא דמוקרטיה כל עוד אין בה את הדבר האלמנטרי - השויון שזר לאנשים כמוך , האזרח הכי נורמטיבי , שכשל בבורסה , אזרח ששירת בסיירת ועשה מילואים כל חייו ושילם מיסים , והוא נניח מהנדס תורם למדינה בכל פעילותו , אותו אזרח לו שיחק בבכורסה היה מושלך לגורלו. הוא בעצמו היה נושא בתוצאות של מעשיו והוא לא היה מצפה שהמדינה תושיע אותו.

גם התנחלויות מעולם לא הורדו בזמן שלטון השמאל הציוני , מעולם גם כאשר היה מספיק כוח פוליטי להחזיר את ההתנחלויות.
_new_ הוספת תגובההבעיה של זוהר בדשא: בא בידים לא נקיות
דוד סיון (שבת, 14/07/2007 שעה 17:27)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

האיש מקשקש הרבה מילים בלי שום קשר עם המציאות אליה הוא מתייחס. בדרך כלל זה נובע משלוש סיבות פשוטות. הראשונה, הוא מנסה להתעסק עם משתתפי הפורום ולא עם דעותיהם. השניה היא שלעיתים קרובות הוא אינו מבין את מה שהוא קורא. השלישית שהוא אינו קורא את הדברים אליהם הוא מתייחס.

התוצאה שתי אמירות מופרכות ושקרים שחזרו כאן במספר הודעות רבות מילים. האחת בעניין הסדר הקיבוצים והשניה בעניין הנישול.

א. הסדרי חובות והצלת מסתבכים הם לא דבר חדש במציאות שלנו ורבים רבים נהנו מהם בעבר. מדובר גם באנשי עסקים, חברות וגם כמובן מהמרים פשוטים. כאשר משווים את עלות הסדר מניות הבנקים עם הסדר החובות של הקיבוצים מוצאים שני מאפיינים בולטים:
1. הם עלו לציבור הרחב בערך באותו מחיר,
2. בשניהם עם ישראל לקח אחריות על מעשי המסתבכים.

כבר כתבתי על כך לא מעט לפני מספר שנים (ראה, דיון 1987, תגובה 41548).

ב. בעניין הנישול ואלימות כלפי הפלשתינאים חוסר ההתמצאות של הזוהר בדשא הוא אפילו יותר בולט. אלא שהוא כרגיל לא טרח לקרוא או שלא איכפת לו לקשקש דברים מופרכים. שתי האפשרויות מעידות על חוסר אחריות או סתם רשלנות מכוונת. כבר כתבתי על השורשים של התופעה (דיון 2650) וגם על הקשר שלה לתנועה הציונית בכלל (תגובה 100762).

ג. לזה בעל הטענות המופרכות, זוהר בדשא, מוסיף סתם שקרים והוא יודע זאת היטב.

-----

מי שכמו זוהר בדשא עוסק בטענות מופרכות הללו, אינו בא בידים נקיות, וזה נאמר בלשון המעטה.

הנסיון מלמד שהתגובה עשויה להיות אלימה ומלווה בנאצות.
_new_ הוספת תגובהתגובה מקושקשת ואלימה של סיוון
זוהר בדשא (שבת, 14/07/2007 שעה 18:59)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

רק תשובה אחת סיוון מתבקש לענות - מתי ממשלת שמאל ציוני עשתה מעשים (לא דיבורים ולא הפגנות) נגד נישול , מתי החזירה ולו דיר או חצי כפר ערבי לבעליו אנחנו לא מצפים מהליכוד לכאלה דברים אבל ולו פעם אחת אנשי המחנה שלך סיוון , מתי עשיתם מה שאתם מבקשים מאחרים? , מתי פורקה התנחלות בזמן השלטון של השמאל הציוני?

תן תשובה אחת ראויה ...נו?

אין דבר כזה , מעולם לא הורדתם התנחלות ולא תורידו כי אתם חיים מעושק , אתם הראשונים שיבואו איתם חשבון על נישול פלסטינים. ז לא סוד , זה לא בא מהימין הדרישה הזו.

אדם אלים אתה סיוון ואתה מקלל כמו אחרון רוכלי השוק , בשפה רהוטה אבל אתה מקלל ומחרף .בלי שאהיה שותף למחול של הנאצות שלך , אתה מקלל ובועט בכותבים שטורחים להתיחס אליך.

אתה משתולל פה על כותבים ולא מסוגל להתאפק ולגלות סובלנות.

בעיני אתה חשוב כקליפת השום אתה טיפוס ביוקרטי ואני משועמם ממך מסגנונך כי יש תרמית בכל משפט שלך אין לך את הכשרון לומר אמת , לדבוק באמת ולגלות כנות , התרמית שלך היא חלק מהבעיה של אי-היכולת שלך לענות פעם אחת בלי היוהרה שלך . דבריך תמיד אפולוגטים אתה מקלל פה אנשים יום יום , אתה משתף פעולה עם אנשים ששנים מקללים ברשת ומאחלים אונס לנשים , זה בכלל לא מפריע לך , רק הש-ר-מ-ו-ט-ה של אלקובי הביאה לך את הג'ננה, אתה יודע שהחברים שלך אמרו דברים פי-כמה נמוכים לא חלמת אפילו לבקר אותם מעולם , מעולם לא כתבת רמז של ביקורת כלפי מי שקשור אליך אפילו שהיה ראוי לצרור דברי בקורת. כי אתה מאמין רק שלאחרים אסור זו הבעיה שלך סיוון.

כל מישפט שלך הוא מלאכה של ביוקרטיה והתרחקות מהפשטות של אמירת אמת , זה ניכר בך לא יעזור אם תקלל ותשמיץ אותי.איני חושש מהדברים שלך הגיע הזמן שתבין.

תחת הניהול שלך לקלל מותר כמו הנישול רק לצד אחד.

גרעפסים זה חלק מהתפריט שאתה מאפשר .
וקללות שאתה יודע שמותר רק למכותבים שלך ואתה משתמש בניהול כדי להשמיץ אפילו באיזה ויכוח עלוב את מי שלא מסכים איתך , אדוני היקר אנחנו לא בקיבוץ שלך , מותר פה לכתוב חופשי , תתרגל לחיות בדמוקרטיה זה מותר לא להסכים עימך , זה חלק מהעניין סיוון .

זה הפגם שלך סיוון תפנים כבר, ובכל מקרה אני לא פעם היחידי שמגיב לך , אני עושה עימך חסד, הרוב פשוט בורחים ממכת השיעמום שאתה מעלה לרשת , חבילות סדורות של שיעמום שאתה מפריח לאויר בלי שמישהו דרש זאת .איזה מאמרים ''מדעיים'' שאין לך שום ידע בהם כמו הנסיון שלך לכתוב על איכות הסביבה וליצג בו-זמנית את האינטרס של בעלי הכלובים שרק ''במקרה'' הם קיבוצים , ממש אןבייקטיביות וגילוי נאות מהסוג המוכר לנו ממשטרים בולשוביקים.

תן דוגמה לאיש לאזרח רגיל שמפסיד כספו בבורסה ומקבל פיצוי? הוא יקבל פיצוי אם הוא שייך למחנה שלך ואו מקורב לשלטון הציוני וזה לא לפי חוק מדינה ואו קריטריון אונברסלי הרי אלפי איש הפסידו את כספם בבורסה ולא פוצו באגורה שחוקה, ואתה במקום לומר את האמת שהסוציאליזם הקיבוצי תמיד חי על חשבון הכלל תמיד כך היה, העם היהודי מימן אותכם אתם לא שוים פרוטה ללא עזרת העם היהודי, אתם תמיד גזלתם כספים מהציבור כמו הדתיים שאתם אוהבים לשנוא אתם ראיתם את הצד רק שלכם , כאשר אחרים נוהגים באותה דרך אתה משתלח בהם , מהפיכה של פרזיטים זו המהפיכה שלכם , תמיד על חשבון הכספים שלא אתם הרווחתם אפילו לשפל של לקיחת כספים מנצולי שואה הגעתם , מהממשלה ,מהבורגנות היהודית בגולה..והכעס שלך כלפי יעזור במשהו?

לך מותר מה שאתה אוסר על אחרים?

רמיש עמיש ואתה משתוללים פה בתגובות אלימות כלפי כותבים חלק מהתגובות שלך הם גסות רוח נטו , חלק הם שקרים עלובים.אתה חושב שזה ישאר ללא תגובה , אתה טועה אפילו אם אני אפסיק לכתוב פה , ואולי הגיע הזמן שאני לא אכתוב במחיצה אחת עם אנשים שמאחלים אונס לנשים, שאתה כל כך מוקיר ומשתף עימם פעולה.

אתה חייב לי כמה לילות שהכנסתי עניין לאפס תגובות שאתה רגיל לקבל , במקום זה אתה מתלהם , איפה התודה על המאמצים שלי?

אולי באמת הגיע הזמן שלא אתיחס אליך , לעליבות שלך , למבנים הסגורים שאינם מאווררים כי אתה הכי חושש מאנשים שלא חייבים כלום לך ולאנשים כמוך , אתה נבהל מרוח החופש, אתה פוחד מאנשים ריבוניים שלא חיים מהמימסד כמוך, אתה מפחד שמישהו ישים מולך ראי.

ובצדק, יש לך מה לחשוש.כי הרגע הזה שבו לא מוכנים לתת לכם יותר חבל הצלה הגיע , הפעם האחרונה היתה אז בהסדר ההוא , עכשיו זה לא מחזה נדיר לראות קיבוץ נסגר כמו בקיבוץ האון לאחרונה , די נגמר לנו ממכם סיוון .

ושוב פעם תענה בלי קללות והשמצות , תן ולו דוגמה אחת בה משטר שמאל ציוני הוריד התנחלות , פעם אחת?

בגין הוריד, ביבי הוריד, שרון הוריד , אולמרט הוריד...מה איתכם סיוון מתי תתחילו להוריד התנחלויות?

נו סיון...זה הכל אם תצליח פעם אחת להביא דוגמה לאיזשהי פעולה אקטיבית , קונקרטית, של מעשה מהסוג הזה , אני פורש סופית מפה , תיפטר ממני , תוכל לחזור למתקונת הרגילה שלך.

מתי תורידו התנחלויות סיוון מתי זה יקרה?

נו, סיוון יש לך מענה או שכרגיל תטיף מוסר לכל העולם?
_new_ הוספת תגובהפחחחחחחחחחחחח
עמיש (שבת, 14/07/2007 שעה 19:23)
בתשובה לזוהר בדשא
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

גרעפס בטעם של צנון
_new_ הוספת תגובהההונאה במיליארדים של התנועה הקיבוצית בכספי מדינה.
צדק (יום חמישי, 19/07/2007 שעה 19:18)
בתשובה לזוהר בדשא
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כאשר התפוצצה בשנות השמונים בועת הבורסה בפרצופם של הקיבוצים, תרו מנהיגי התנועה אחר מקורות מימון חדשים, ספקולטיביים פחות באופיים, לשם כך הגו את רעיון ''הקיבוץ בהתהוות'' גוף רפאים אשר תפקידו לרכז תחתיו נכסים מניבים ודרכם להזרים מיליארדי שקלים (במצטבר במשך כ-‏18 שנה) לכיסה של התנועה ומנגנוניה הרעבים.

לצורך מימוש הרעיון נדרש שיתוף פעולתו המלא של רשם האגודות השיתופיות לקומבינה לא חוקית זו. מינויו של עו''ד אורי זליגמן לפני כ- 20 שנה לתפקיד אפשר לתנועה הקיבוצית ליישם את התרגיל המשפטי. זליגמן פעל בידיעה ברורה וצלולה באשר להשלכותיו של העוקץ המשפטי שאישר ובהתאם גיבה, מאז ועד היום.

הפרשה מתחילה בשנת 1988, בשנה זו מעבירה התנועה הקיבוצית בעזרת פרוטוקולי אסיפה כללית פיקטיביים למעלה מ- 10 קיבוצים (הנמצאים בהקמה) לסיווג של ''קיבוץ בהתהוות''. סיווג זה אינו מוכר כלל בחוק הישראלי עד עצם היום הזה. סיווג אשר קיבל כאמור גושפנקא וגיבוי משפטי מלא מצד זליגמן, בחוסר סמכות, תוך הפרה בוטה באמון ובסמכויות אשר הפקיד בידיו המחוקק.

_new_ הוספת תגובהאשר צפיתי בא: תגובה 100823
דוד סיון (שבת, 14/07/2007 שעה 20:02)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כבר כתבתי מזמן שזוהר בדשא אינו מעוניין בשיח
רציונלי (תגובה 93887). ההשתתפות שלו בדיון כאן
היא עוד הוכחה לכך. אין חדש תחת השמש...!!
_new_ הוספת תגובה[•] סיוון
זוהר בדשא (שבת, 14/07/2007 שעה 20:57)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כמה כסף ומשאבים גזלתם וכמה אנשים נושלו מהמעט שמגיע להם , למה זקנים ניצולי שואה בקושי יכולים לנשום , נזקקים לנדבות ואתם גזלתם את כספם ?

אהה..נו מצאת איזו התנחלות שהורדתם ? כמה שנים נשאר לכם להמשיך ?

לא הרבה , מה?

נזכרתי מירון רפופורט לפני שבוע כתב על המסגדים שאתם הרסתם בפקודת בן גוריון.

בקיבוץ בו הייתי במשך תקופה היו עצי זית ישנים , אז אפילו לא הבנתי איך יתכן שהם כל כך עתיקים , מסגדים הפכו לכל מיני דיסקו או מועדונים או סתם היו ל.. חירבה , ואתה ברוב חוצפתך מעז להטיף נגד נישול? אתה ?

חחח משעשע .

אתה שהנישול הוא חלק מהחינוך שקבלת , זה הדבר הראשון שאדם מסוגך למד, שאין אחריות למעשיו , במילא מישהו ידאג לכסות על המחדלים שלכם .

מקסימום תשחקו לכם איזה משחק ועם ישראל יעשה עוד חסד עם המהפכנים הסוציאליסטים המדומים .

די מוזר שככלכלן דגול אתה מצדד במתן פיצוי למי שמשחק בבורסה , כי אולי זה בגלל שגם ה''כלכלן'' שבך לא ממש חי במציאות כלכלית אובייקטיבית , פרזיטיות אינה שיטה סיוון.
_new_ הוספת תגובהעמיר פרץ סיפר על אימו ז''ל
זוהר בדשא (שבת, 14/07/2007 שעה 21:25)
בתשובה לזוהר בדשא
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

היא היתה הולכת לקיבוצים סביב שדרות יחד עם חברותיה ללקט פרי שהיה מיועד להשמדה אני לא זוכר איזה פרי , היה שם קיבוצניק שלא אהב את הרעיון , מה פתאום שעניים יאכלו פרי חינם , אפילו פרי שבמילא נועד להשמדה.

אותו קיבוצניק היה שופך נפט על הפרי , נפט.

עמיר פרץ סיפר שאחת מחויות הילדות שלו לאכול פרי בטעם נפט.

איך יצא לי להכיר את הטיפוס הזה עמיש שאיחל לנשים שתאנסנה ?

נכנסתי יום אחד לאיזה פורום אקטואליה ביואל ז''ל , וכל הפורום היה מלא בקללות מזויעות כולן מהמקלדת של אותו עמיש , והרבה מהן מתיחסות לפרענקים.

זה החינוך ה''סוציאליסטי'' שקבלתם בקיבוץ סיוון , זה ועוד שטיקים איך לנשל ולהאשים אחרים.

ושוב נחזור ונשאל, האם יצא למישהו לחזות בשמאל הציוני מוריד התנחלויות ובלי סיפורים רק עובדות.

גיבור השלום רבין אולי? פרס אולי? גולדה? ברק? ..נאדה, כלום.

מי צריך ימין כשיש את העמישים והסיוונים.
_new_ הוספת תגובהאשר צפיתי בא: תגובה 100823
דוד סיון (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 7:01)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

עכשיו כבר (תגובה 100829) יש גם גידופים.
אצל זוהר בדשא אין חדש...!!!
_new_ הוספת תגובהכרגיל סיון עושה תרגיל פשוט של הסוואה
זוהר בדשא (שבת, 14/07/2007 שעה 15:40)
בתשובה לזוהר בדשא
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מדוע לא זכור לאיש מאיתנו הפסקת התנחלות שבוצעה ע''י אנשי שמאל בפועל? כאשר היו בשלטון , מתי זה קרה?

נו? מתי ממשלת שמאל החזירה שטחים?

זה לא קרה , קרה ההפך הגמור.

מדוע בכל ממשלות השמאל הציוני לא הורדה ולו התנחלות אחת בודדה ?

האם יש הסבר אחד שמר סיון וחבריו להסוואה ולכיסוי יכולים להביא חוץ מקללות , נאצות וכל מיני שקרים וטילי שקרים?

הדמגוגיה של סיון מתחזה בכל מיני סעיפים ותת סעיפים פרט לעובדה החשובה באמת שבזכות אנשים כמו סיון ההתנחלויות לא נפסקות.

במשך שנות דור מטמטמים את הציבור- המתנחלים הם הילד הרע ומשום מה כשבוחנים מה היה לפני ממשלת שמאל כזו או אחרת ואחרי אותה ממשלה מהפרספקטיבה של הנישול וההתנחלויות, מסתבר שההתנחלויות חוזקו, שולשו , ואף הורבעו , השמאל הציוני קורץ בעין לציבור ומטיח ''אמת'' ידועה שרק הליכוד החזיר שטחים ,לביבי הם לועגים כי הוא הסכים ל שטחים בהסכם ווי , ואיפה השמאל הציוני?

מתי החזיר השמאל הציוני שטחים, מתי הפסיק השמאל הציוני את הנישול?

ברק הביא לאינטיפאדה עקובה מדם , אוסלו הביאה למרחץ דמים , ואנחנו נשארנו עם השטחים.

אולי אני טועה לחלוטין , אבל כאדם שרוצה בהפסקת הנישול אני שואל את סיון מדוע כל המשטרים שהוא סיון תומך בהם , הם גדולי המנשלים של הציונות?

יש ויכוח עקר ולבלרי בין ימין ציוני לשמאל הויכוח הוא על פרשנות וגישה למעשי הנישול , בעוד שהימין הוא מנשל די רגוע אבל מכריז שזו זכותו לנשל כי הוא הבעלים של הארץ , השמאל הציוני פשוט מנשל בלי חשבון , ומאשים את הימין בנישול , ככה היה מאז ומעולם , דיר יסין הפך לטבח הידוע כי השתתפו בו לוחמים מהאצ''ל , אבל טבחים פי-כמה מזוויעים שביצע השמאל הציוני בערבים נמחקו מהתודעה , בשנים האחרונות הם מתגלים פה ושם .

בעניין ההתנחלות השאלה הפשוטה היא , מדוע אחרי כל תקופה של שלטון השמאל הציוני מפעל ההתנחלות מתעצם?

הויכוח הלבלרי בין סיון לאנשי ימין נוח מאד לסיון , כי להם הוא לא חייב תשובות , הם לא דורשים ממנו באמת להוכיח כי הוא באמת נגד נישול , ברור לנו שסיון נגד נישול שנעשה ע''י הימין , זה ברור , מה עם הנישול שנעשה ע''י השמאל?

השאלה הזו קשורה קשר ישיר למאמר של סיון , כי היא עוסקת בנישול, אבל סיון לא מסוגל לענות עליה , כי כולנו יודעים מה התשובה.
_new_ הוספת תגובהכרגיל סיון עושה תרגיל פשוט של הסוואה
זוהר בדשא (שבת, 14/07/2007 שעה 15:57)
בתשובה לזוהר בדשא
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

עלי לבקש מחילה כי השתמשתי בשפת רבים ''כולנו'' בסוף התגובה , ובכן לא כולנו .

כאדם שנולד פה איני יכול לצערי להשתחרר מפגעי הסביבה .
_new_ הוספת תגובהכרגיל סיון עושה תרגיל פשוט של הסוואה
זוהר בדשא (שבת, 14/07/2007 שעה 16:46)
בתשובה לזוהר בדשא
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דבר מה נוסף יש לזכור-

השמאל מתנגד רק לנישול שהימין עושה , השמאל אינו מבוקר ע''י הימין כאשר הוא מנשל ערבים ותיאבון הנישול של השמאל הציוני הרבה יותר בריא ומסוגנן ומגוון מהתיאבון הימני לנישול באשר הוא , אין מקום אחד בו השמאל הציוני לא מוליך שולל בכל אספקט של החיים של המימשל של הכלכלה המשפט והדמוקרטיה , ההתישבות הפטנט הציוני לנישול כמעט בלעדית נולד בשמאל הציוני , הימין שמח ועליז כאשר השמאל הציוני דופק ערבים לכן אין ביקורת בעצם על השמאל הציוני , פה ושם שמאל רדקלי מנסה את כוחו , והוא נרדף והופך למוקצה ע''י שני המחנות ימין ושמאל ציוני.

בפועל בענייני נישול רק צד אחד מבוקר - הימין כך גם בפועל נוצר מצב שיש ''קבלה'' של נישול מצד שמאל כי הפרהסיה ''מבינה'' נישול של השמאל, הנישול השמאל ציוני יותר ''לגטימי'' , כאשר הימין נעבעך מצטרף למעשה הציוני של הנישול , גוערים בו השמאלנים שלנו או מארגנים איזו הפגנה של ארבע מאות אלף בכיכר, והם מבסוטים עד הגג שהצליחו שוב פעם לדפוק את הימנונים כפי שאנו מכירים .

הויכוח המשמים הזה בין ימין לשמאל ציוני אינו העניין , העניין הוא הפסקת הנישול , וברור שאין בין הציונים מי שמתנגד לנישול, יש תמימות דעות בין המנשלים רק נותר הויכוח מי המנשל היותר אפקטיבי , לדעתי הימין עדיין בחיתולים, השמאל הוא המנצח ולא בנקודות.
_new_ הוספת תגובהבתשובה להזוהר בדשא
XTxy (שבת, 14/07/2007 שעה 17:30)
בתשובה לזוהר בדשא
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה .............
לא תכלית, לא טעם, לא עבר ולא הווה.
_new_ הוספת תגובהכרגיל סיון עושה תרגיל פשוט של הסוואה
לוי (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 7:12)
בתשובה לזוהר בדשא
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

השמאל הציוני חזר בשאלה והפך לסמול האנטישמי .הרעיון הציוני היה :
''ארץ ישראל לעם ישראל''
המנגנון הציוני השתלט על הברזים של יהדות העולם לתמיכה בלתי מסויגת במטרה של התישבות ובטחון .
הקרקעות בארץ ישראל נגזלו מהעם היהודי תוך גרושים , רדיפות , רצח והתעללות . איזה שודד חילק אדמות לאנ''ש .
מאז עלית הימין לשלטון חזר הסמול בשאלה והתחיל לגייס את הנימוקים ההומניים . הוא עשה זאת כי הימין בסה''כ המשיך את המדיניות של בן גוריון כך שלא היה הבדל בין שתי המפלגות . הם אימצו את מוחם הרופס ופנו לאנטישמיות .כך הפך הסמול הישראלי לסמן הסמלי של האנטישמיות העולמית כאשר הבגץ האנטישמי תומך בו .
החזרה בשאלה בתוספת תמיכה כספית של גופים אנטישמיים בין לאומיים הצמיחה את שלום עכשיו ושאר גופים ''הומיניטריים'' החותרים לחורבן מדינת ישראל .
אחד המכשולים בדרכם היא הציונות הדתית אשר נשארה צמודה לרעיון המקורי :
''ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל ''.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי