פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
תכל'ס, אתה לא עונה אפילו לא לעצמך
אפרים בציר (יום חמישי, 21/08/2008 שעה 11:08) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אומר היהודי הטוב הזה ישראל הראל ש''צריך לעצור את שיתוף הפעולה הטמא שזרים מממנים את פעילות שלום עכשיו שפונה לבג''ץ כדי שזה יעזור לאכוף את החוק; צריך להפסיק את משולש הרוע הזה.''

ואתה עונה לו בצילצולים.
''... הטענה השניה שייכת למכבסת המילים. הרוע הרי שייך למי שמנכס קרקעות פרטיות כדי להקים מאחזים (ישובים) לא חוקיים, ולא למי שמנסה להחזיר את הגלגל לאחור.'' כאילו ישראל הראל מייצג את ''הרוע'' ואתה את ''הטוב''. אבל אתה לא עונה על הטענה ממש שארגונים זרים, חלקם אנטישמים, מממנים את הרוע הישראלי, את תנועות השלום למיניהן ובעיקר ''שלום עכשיו'' כדי שיפעלו נגד האינטרס היהודי. ''שלום עכשיו'' היא כלי בשלט רחוק ע''י האנטישמים באירופאים לפגוע בביטחון ישראל ובשלום הפנימי בה. 'שלום עכשיו' היא תנועה הרשומה שלא כדין ותחת מעטה שקר ואשליה במרשם העמותות. אפילו פרקליט המדינה טען לפני כחצי שנה שמשהו שם מסריח, וזה אחד שהיה בעבר חייל בשורות הצועדים מארש בתנועה.

אתה יודע לצלצל צילצולים של צללים ללא צל של אמת וצדק. אתה ממחזר מצאי אמיתות בתקווה שאולי עוד איזשהו שמאלן רדום יתעורר לצילצולי המצילתיים שלך. אבל הא צילצול בהא צילצול ט(ת)ליה ואין ששון במחניכם.
_new_ הוספת תגובהכבר עניתי מספר פעמים
דוד סיון (יום חמישי, 21/08/2008 שעה 12:56)
בתשובה לאפרים בציר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דעתי, שבעצם גם כתובה במאמר, היא שניכוס קניין פרטי להקמת ישובים הוא מעשה רע ומזיק. הוא עוד יותר רע ומזיק כאשר הוא נעשה על ידי אנשים שאין להם סמכות. פעולה (חוקית) נגד הרוע הזה מבורכת. מי שתומך באסטרטגית הניכוס הזאת תומך ברוע.

לטענות שחוזרות ועולות על מימון זר יש פתרון קל מאד: לאסור בחוק כל מימון זר. במקרה הזה כמובן גם אירגונים שאתה חושב כ''טובים'' יאלצו להסתדר במימון מקומי בלבד. יותר מכך צריך לחוקק שרשויות מקומיות ואזוריות לא יממנו פעילות פוליטית של תושביהן.
_new_ הוספת תגובהכבר עניתי מספר פעמים
לוי (יום שישי, 22/08/2008 שעה 8:07)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דוד סיון משתמט מלהתיחס לעובדה ששלום עכשיו ממומנת ע''י גופים אנטישמיים עתירי ממון .
הוא מתעלם מכך ששלום עכשיו אינה רשומה כעמותה דהינו אינה גוף משפטי בר תביעה ובכל זאת היועץ המשפטי לממשלה, הפרקליטות ובית המשפט העליון מעניקים לה מעמד כי היא פועלת בכיוון האג'נדה הפוליטית שלהם .
מערכת האכיפה הישראלית היא פוליטית ואינה פועלת על פי החוק .
_new_ הוספת תגובהכבר עניתי מספר פעמים
דוד סיון (יום שישי, 22/08/2008 שעה 9:06)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לוי משתמט מלהציג ביסוס כלשהו לטענותיו הגסות.
_new_ הוספת תגובהכבר עניתי מספר פעמים
חכם ציון (יום שישי, 22/08/2008 שעה 16:16)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הביסוס קיים. הכל בפרקליטות שנראה לא ממהרת לסגור תיק, כי גם פרקליט המדינה היה בבחרותו חבר בקליקה המוזרה של שלום עכשיו.
דרך אגב, גם שלום עכשיו, כולל הטיפוס הזה שעומד בראשה, הודה שהוא ממוממן מכוחות בחו''ל.
_new_ הוספת תגובהאתה בטח מתכוון לפרקליט לשעבר שהיה סוכן שלום עכשיו במערכת המשפטית
מודי בלוז (יום שני, 01/09/2008 שעה 12:42)
בתשובה לחכם ציון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

תנועת שלום עכשיו, אותה ייסד פרקליט המדינה המתפטר, ערן שנדר ביחד עם צלי רשף, יולי תמיר ואבשלום וילן , אינה אלא גוף ריגול הממומן על ידי ממשלות זרות תמורת הלשנות נגד פעילויות מדינת ישראל, וקבלת התרומות בסכומי עתק בדרכי רמייה, הונאה ועבירות פליליות חמורות: התנועה הקימה עמותה שתכליתה המוצהרת היא ''חינוך'', קיבלה תרומות עתק ממשלות זרות כדי לרגל -פשוטו כמשמעו- אחר פעילותה והתנהלותה של מדינת ישראל. השמות שעד היום היו מזוהים עם גופים יפי נפש, מסתברים על פי התחקיר והממצאים כאן, כבוגדים ונוכלים: יולי תמיר , אברום בורג, ערן שנדר, מוריה שלומות, דבי לסקי, דרור אטקס, חגית עופרן, מוסי רז, בטי בנבנישתי, גבי לסקי, מוני מרדכי, יריב אופנהיימר ועוד...

_new_ הוספת תגובהאתה בטח מתכוון לפרקליט לשעבר שהיה סוכן שלום עכשיו במערכת המשפטית
לוי (יום שלישי, 02/09/2008 שעה 7:32)
בתשובה למודי בלוז
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

בוגדים היו וישנם בכל מדינה . ההבדל הוא שבמדינת ישראל הבוגדים נתמכים בין השאר ע''י מערכת המשפט המושחתת של מדינת ישראל . המשטרה , השבכ, הפרקליטות, היועץ המשפטי לממשלה, שופטים ובראשם בית המשפט העליון . אחת השיטות המקובלות היא לנטרל שופטים אשר לא הולכים בתלם ע''י נתוב המשפטים לשופטים מתאימים אשר קידומם האישי עומד בראש מעיניהם .
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי