פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
תודה רבה מר אורן על המאמר המרתק
סתם אחד (יום רביעי, 29/07/2009 שעה 11:40) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

השלישי במספר. אני מקווה שתביא במהרה את הרביעי ולאחר מכן עוד ועוד מאמרים מהסוג הזה. מסתבר שבימינו הפוסט-ציוניים המשמימים כל כך אנחנו זקוקים לעוד משב רוח רענן של ציונות, ובלי שנתנצל כלל !!!!!!

יש לי הערה אחת, לגבי שכבת ''סופרי השאננות לציון'' שהם למעשה א-ציונים האדישים לאמת ולצדק ההיסטורי מתוך מורך ורכות לב ולמעשה מפנים עורף לציונות ולערכי היהדות מתוך התנשאות וצרות עין. אתה מונה 3 דרכים לבחינת ההכרה והעמידה על ''תוקף הזכות הציונית'': -
(1) שאלת תוקף הזכות של העם היהודי בארץ-ישראל.
(2) שאלת ההיקף של הנחלה הלאומית של העם היהודי בארץ-ישראל.
(3) האם נבון למצות את הזכות על מלוא ההיקף של הנחלה הלאומית .... או שכדאי להשהות צעד כזה ולהחזיק במרחבים ... כקלף-מיקוח בשיחות שלום... .

אלא שבינתיים גדל דור חדש של כותבים שמאלניים שהם ''סופרים שוללי הציונות'', שחושבים שאין עם יהודי יותר משיש עם ''פלסטיני'', ושליהודים אין זיקה מיוחדת לארץ ישראל יותר משיש להם זיקה לארגנטינה, בירובידז'אן, מדגסקאר או אוגנדה ושכל המהלך הציוני הוא אימפריאליזם אנכרוניסטי, אימפריאליסטי ובלתי מוסרי. אילן פפה הוא מודל לאנטי ציוני החדש, גם רן הכהן וגם בלוגר [•]... מוני יקים. אומנם הוא אינו סופר אבל כותב מאמרי וסיפרי היסטוריה שיקרית והשפיע על סופרים, כולל על חתן 'פרס יוסי שריד לספרות', אלון חילו שלקח דמויות אמיתיות ושיקר עליהן במו פיהן והוא בחוצפתו חוזר ואומר שהוא כתב רק מסה סיפרותית ושהוא לא מחוייב לאמת ההיסטורית. בשם חופש הספרות הוא מרשה לעצמו לשקר על אנשי שם פרטיים ועל כל המפעל הציוני רק כדי שייצא מתחת לידיו רומן פוליטי, אנטי ציוני עכשווי !
גם שלמה זנז, ב. מיכאל, יהודה נוריאל וגדעון לוי מתחכחים ומתערבלים רעיונית עם הקליקה הזאתי.

ניכר שזו עדיין מגמה שולית ]..[ואין בה ממש סופרי שם ואנשי מעש, אלא רק ]..[ שיונקים את כל קיומם מהפעילות השמאלנית העניפה המתנגדת לציונות.
_new_ הוספת תגובהתודה רבה מר אורן על המאמר המרתק
סתם אחד (יום רביעי, 29/07/2009 שעה 12:28)
בתשובה לסתם אחד
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

חותם בשתי ידיים על האמירה הנחרצת !
תודה לאורן שחושף את האמת ושפתי השמאלנים תרעדנה !!!!!

מרמלדה
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי