פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
כבר הראינו שהימנונים הם רצחניים
עמיש (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 10:57) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ככה שאין חדש תחת השמש
ולהלן רשימה חלקית של מעשי טרור שבוצעו בידי מחבלים ומרצחים חברי הימין הישראלי ותומכיו הנלהבים.
(וזהו רק אפס קצהו של רשימת פשעי הרצח והחבלה שבוצעו בידי ימנונים גאים לדורותיהם)
--------------------------
בשנת 1953 נעצרו חברי ברית הקנאים שהציתו איטליזים בלתי כשרים, וכן כלי רכב שבעליהם נסעו בשבת, הם נעצרו שעה שהיו בדרכם להניח מטען חבלה במשרד החינוך. על המחבלים נמנו חבר הכנסת לימים שלמה לורנץ, והרב הראשי הספרדי לעתיד, מרדכי אליהו. הטרוריסט המורשע אליהו - שלאחרונה ירד ביגון שאולה - נחשב לדמות דתית מרכזית בקרב הדתיים, המתנחלים ועוזריהם. (הוא כזכור ניבא כי גוש קטיף לא יחוסל...)

בזמן הדיונים על הסכם השילומים נעצר האצלניק לשעבר דב שילנסקי , כשהוא מנסה להגניב פצצה לבניין משרד החוץ. הוא נידון ל-‏21 חודשי מאסר. לימים, יהפוך הטרוריסט הזה ליושב ראש הכנסת.
שלושה אנשי ימין דתי – זאב אקשטיין, יוסף מנקס ודן שמר – ניגשו אל קסטנר במארס 1957, ורצחו אותו. אקשטיין ירה בו למוות. המשטרה חשדה כי יעקב חרותי, איש מחתרת צריפין, היה מעורב ברצח, אך הצליחה להביא להרשעתו בהסתה בלבד. שלושת המרצחים נידונו למאסר עולם וזכו לחנינה בתוך שלוש שנים.
מרצח חרותניק ניסה לחסל את חבר הכנסת מאיר וילנר בחודש באוקטובר 1967. הימנון הבזוי הזה ביקש למחות על תמיכתו של וילנר בנסיגה מהשטחים שכבשה ישראל במלחמת ששת הימים. וילנר – אחד החותמים על מגילת העצמאות – נפצע באורח בינוני. בפסק הדין במשפטו, כתב אחד השופטים כי ''ניתן להבין לליבו'', בהתחשב בדעותיו של וילנר...
בשנת 1980 התארגנה מחתרת המתנחלים שכונתה המחבלים חברי המחתרת מילכדו את מכוניותיהם של ראשי ערים פלסטינים. המלכוד היה כפול, ובמהלך ניסיון לפרק את אחד המטענים, התעוור חבלן צה''ל סולימאן חירבאווי. אחד הקושרים שהיה במקום נמנע מלעדכן את חירבאווי; הוא לא היה יהודי, אחרי הכל.

בשנת 1983, ביצעו חברי המחתרת טבח במכללה האיסלמית בחברון, רצחו שלושה פלסטינים ופצעו שלושים. בשנה שלאחר מכן, עצר אותם השב''כ שעה שניסו למלכד שישה אוטובוסים פלסטיניים. חברי הקבוצה תכננו לפוצץ גם את מסגדי הר הבית, וזאת בנסיון למנוע את פינוי ימית. כולם – גם השלושה מהם שנידונו למאסר עולם בעוון הרצח בחברון – שוחררו עד סוף העשור. מבין חברי המחתרת, הפך חגי סגל לעיתונאי בולט. שמו של זאב ''זמביש'' חבר, מראשי מועצת יש''ע, נקשר לפרשה, אך הוא מעולם לא הועמד לדין.
בהפגנת שלום עכשיו לאחר טבח סברא ושתילה , השליך מרצח דתי איש ימין - יונה אברושמי - רימון רסס לתוך הצועדים. אמיל גרינצווייג, קצין צנחנים, נרצח במקום, ותשעה אחרים – ביניהם אברהם בורג – נפצעו. אברושמי השתחרר לאחר 27 שנות מאסר והוא מתרברב בכך שאנשים דתיים מנשקים לו את הידיים בתודה על המעשה הרצחני.
בחודש מאי 1995, התפרץ החייל הדתי חניאל קורן לכנסיית סנט אנטוניוס ביפו. הוא ירה לכל עבר מהנשק הצבאי שבידו וגרם נזק משמעותי לאתר. לאחר מעצרו, טען כי פעל בהוראתו של רב. הטרוריסט חניאל פעיל מאד באתרי ימין דתי.
באוקטובר 1995, שלשה ימנונים, תלמידי ישיבות הסדר ועוד סטודנטית מבר אילן היו מעורבים ברצח ראש ממשלת ישראל יצחק רבין. שנים מהם כבר שוחררו, שניים עדיין בכלא. אחד התחתן בכלא ונולד לו ילד, אחת התחתנה רק לאחרונה.

בחודש ינואר 1996, ניסה נהג לדרדר את מכוניתו של השר יוסי שריד לתהום, ונגח בה שוב ושוב. המשטרה שהגיעה למקום עצרה את אוהד ברט, מדריך בתנועת ''בני עקיבא, כחשוד, וברט הודה במיוחס לו.
לאחר סולחה מתוקשרת עם שריד, נידון ברט כעבור חודשיים לשלילת רשיון ולמאסר על תנאי. זה העונש לחובש כיפה המנסה להרוג שר. תנועת בני עקיבא אף סירבה להדיח את ברט מתפקידו כמדריך. ברט שב לתודעה הציבורית הישראלית כאשר דיברר את ''מצעד הבהמות'' בירושלים, הלעגה והסתה כנגד מצעד הגאווה. כמו רוב מרצחי הימין גם ברט עלה לגדולה והוא משמש כיום כנציג פורום מוסדות החינוך הדתי במועצת יש''ע., והיה מועמד לכנסת ברשימת המפד''ל/האיחוד הלאומי.
וזו אפילו לא מחצית הרשימה, עוד לא דברנו על טייטל, עוד לא דברנו על עשרות מקרי רצח של פלשתינאים בשטחים הכבושים, עוד לא דברנו על גניבת נשק וחמרי נפץ מצה''ל (למשל – ראש תנועת ''זו ארצנו'' הורשע על גניבת נשק וחמרי חבלה), ועוד הרבה דברים שלא הזכרתי
_new_ הוספת תגובהכבר הראינו שהימנונים הם רצחניים
המפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 11:58)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

יפה אך לא מספיק .
השמאל לעומת דבריך פשוט מלשין ואת מלאכת הרצח משאיר למשרתים הערבים .
_new_ הוספת תגובהכבר הראינו שהימנונים הם רצחניים
המסביר לצרחן (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 14:18)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא הראת דבר. אין שום קשר בין אלה שאתה מדבר עליהם לבין מפלגות הימין, שלא כמו הבוגדים השמאלנים שמכרו את נשמתם, את אימא שלהם ואת המדינה לשטן הסובייטי או הערבי, ושעשו זאת מתוך בחירה אידיאולוגית, עם שותפים במחנם ועם תוכנית פעולה מוגדרת.

בקשר לרצח רבין למיטב הידוע לציבור, למשטרה ולשב''כ היה רק רוצח אחד. השלושה האחרים לא היו שותפים למעשה או לא שיערו בנפשם שהוא הולך לבצע רצח. השאלה מי קורא את העדויות ואיך. העובדה שהסטודנטית בסוף זוכתה אומרת הכל. ואילו השניים האחרים שאתה מדבר עליהם היו בכלל סוכני שב''כ.

אז קצת פרופורציות, ובלי שתשלהב את עצמך לשווא!
_new_ הוספת תגובההקרשר הוא שהימנונים רוצחים
עמיש (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 14:28)
בתשובה להמסביר לצרחן
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

והם עושים את זה כבר עשרות שנים.
לפי אזהרות השב''כ, גם היום מתארגנות מחתרות רצחניות של ימנונים. גם אם תכחיש ותקשקש עם בוש, העובדות הן נגדך.

ואין טעם לשקר או להתכחש את העובדות לגבי רצח רבין.
הפושעת מבית אל לא זוכתה מעולם והאחרים ישבו בכלא על שותפות בתכנון הרצח.
אתה יכול כמובן להאמין להם שהם לא ידעו אבל זה רק מעיד עליך ולא משנה את העובדות.
_new_ הוספת תגובההקרשר הוא שהימנונים רוצחים
המסביר לצרחן (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 14:43)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

עדיין, אלה שעושים את מה שאתה מספר לנו לא עושים את זה לפי הקונצנזוס הימנמני, אלא כנגדו. השמאלנים והערבים מנהלים מסעי תעמולה, ריגול וטרור נגד ישראל מתוך מסגרות אידיאולוגיות לגיטימיות.

הזאת מבית אל לא הורשעה בשותפות לרצח, מכאן שגם לא היתה צריכה להיות מזוכת מאשמה זאת. בכל מקרה הרוצח פעל לבדו ומטעם עצמו ובניגוד לדיעות שרווחו בתנועות הפוליטיות הימנמניות.

כל מה שאתה נדרש לו הוא רק להיצמד למציאות ולא לפלסטן אותה כמו פלסטלינה ביד הרוצה (להמציא תיאוריות מופרכות, כדרכך כל חודש).
_new_ הוספת תגובהקשקשן
עמיש (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 14:52)
בתשובה להמסביר לצרחן
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

היא לא זוכתה מהפשע שבגינו הורשעה ודי בזאת.
והם בהחלט בקונצנסוס הימנוני.
הם זוכים להגנה, חיפוי, תמיכה כספית ומשפטית של אנשי ימין.
אין אף רוצח ומחבל ימנוני שלא זכה לתמיכה כספית מקיפה ונדיבה החל מפופר וכלה בטייטל.
כולם באים מלב לבו של הימין.
_new_ הוספת תגובהקשקשן
המסביר לצרחן (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 15:26)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אתה יכול להמשיך לשקשק לעצמך את הביצים ולאכול את השקשוקה שאתה מכין לעצמך, אבל זה לא מחייב אף בן אדם זולתך.

שום ימנון לא עשה את מה שאתה מספר לנו מתוך תפיסה פוליטית ימנמנית, אלא מתוך תפיסתו העצמית שלו, שהושפעה בדרך כלל דווקא מתוך השמאלניוּת של האיום ולא מתוך אידיולוגיית הימנמניוּת.

ביהמ''ש השמאלני הרשיע את מרגלית לא על בסיס ראיות, אלא על בסיס השערה ושנאה ורוח רעה שאפפה את המאלמלניות בארץ. אנחנו זוכרים כיצד השמאלמלנים רטטו עם הבטריות בישבנם ולא פסקו מלהפליץ סיסמאות זולות על הימנמנים. השופטים היו מאותה חבורה שהדם המשיך לרתוח בהם ועיוור את עיניהם. זכור לי שעמי אילון וכרמי גילון הצהירו שהר-שפי לא ידעה מראש על תוכנית הרצח ולא יכלה לדעת, וזאת בניגוד לשני השופטים שהכריעו כאילו שכן, ובכך הפכו את פסק הדין שלהם לנייר טואלט מסריח.
_new_ הוספת תגובהקשקשן
עמיש (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 16:56)
בתשובה להמסביר לצרחן
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא זו בלבד שהרוצחים הימנונים עשו זאת בשל השקפתם הבאה מלב לבה של האידאולוגיה הקלריקלית פשיסטית של ימנוני ישראל אלא שהם גם זוכים לתמיכה של פוליטיקאים, רבנים ואנשי הון הדואגים להם לפרנסה בעת שבתם בכלא, לחנינות, להתייחדויות, לכינוסי אוהדים ולגיבוי ציבורי.
הממסד היודו פשיסטי גם מספק להם את התשתית האידאולוגית באמצעות פסקי הלכה וספרי הלכה המאפשרים להם להרוג, לרצוח, לפגוע, להרוס ולאיים על כל מי שמתחשק להם.

על פי דוח רשמי של שירותי הבטחון הישראליים, יש ארגוני מחבלים מוסווים שנועדו להגן על רוצחים ופושעים מהימין ולספק להם תשתית טרור בדיוק כמו למחבלים פלשתינאים.
ובאשר לבתולה לשעבר, לא רק שהיא אשמה אלא שגם הרבנים עמם התייעצה היו צריכים לשבת בכלא אבל הם שייכים לממסד המספק את מעטפת ההגנה למחבלי הימין ובהם אין לגעת.
עצם ההגנה שטיפוסים כמוך נותנים לכנופיות הללו מעיד עד כמה עמוק חדר הרקב לשורות הימין.
_new_ הוספת תגובהקשקשן
המסביר לצרחן (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 21:20)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כל אדם עושה את אשר הוא עושה מתוך השקפה ואמונה בין אם ימנמן ובין אם הוא שמאלמלן. הימנמנים שהזכרת עשו זאת מתוך אמונתם של עצמם ולא מתוך תמיכה של ארגון או מפלגה ימנמנית. הרבנים אינם מפלגה כמו שפולטי הקבס כמו לייבוביץ את שטרנhell אינם תנועה פוליטית. בוגדים יצאו גם מתוך הלייבוביצ'רים ולא רק מהלובביצ'ים.

היכן שאין ארגון משמע האדם או החבורה פעלו מטעם עצמם. לכן כל ניסיונותיך להמציא מחדש את העיתון של אתמול לא מחזיק מים.

אינני נותן הגנה לכנוליות שלא קיימות. אני מחוייב לאמת ולמציאות. לא כמוך, אתה מחוייב לדמגוגיה שקרית שממציאה בלית ברירה ''דו''חות רישמיים של שירותי הבטחון הישראליים''.

במידה ותביא לפנינו עדויות בדוקות על תאי טרור יהודי מאורגנים מטעם מפלגה, קבוצה או תנועת ימין, אני הראשון שאודה שאתה צודק וגם אדרוש להשית עליהם דין צדק ועונש מקסימלי, כמו שאני דורש להשית על פעילי 'שלום עכשיו', 'יש גבול' ודומיהם המסיתים באלימות ובפרעות נגד חיילים ושוטרים שפועלים בגדר או בפעילות שוטפת של צה''ל בשטחים וכמובן על שהם מסייעים לאוייב המוסלמי.
בינתיים כולו טענותיך כלאם פאדי אחד גדול.
_new_ הוספת תגובהקשקוש בלבוש
עמיש (יום רביעי, 14/09/2011 שעה 22:47)
בתשובה להמסביר לצרחן
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

התמיכה במחבלים והטרוריסטים מהימין באה מלב לבו של הממסד הדתי/מתנחלי. השאלה איננה אם יש מאחוריהם מפלגה כלשהי אלא האם יש מאחוריהם תמיכה ציבורית, מוסרית, כספית ואידאולוגית.
התשובה לכל השאלות הללו היא כן, בהחלט.
1. פושעי ומחבלי הימין והדתיים נהנים מבסיס רעיוני מוצק שנוסח על ידי אנשי דת ואידאולוגים מרכזיים
2. הם נהנים מתמיכה כספית למשפחתם וממימון נכבד לכל הפעילות המשפטית הכרוכה בפשעיהם ובמאסרם.
3. הם נהנים מתמיכה של אנשי ציבור, רבנים ופוליטיקאים הדואגים להם לחנינות ולהקלות בעונש. חלקם הם בכלל בני טיפוחיהם של רבנים המקבלים משכורת ממדינת ישראל (ראה למשל את עמי פופר)
ועל כן כל ההתפתלויות שלך (ובכללן הנסיון הנפסד לכתב בצורה משעשעת) לא יעזרו.
הפושעים הללו נהנים מתמיכה רבה, הן כזו המפורשת (ראה למשל מה כותבים בערוץ 7) והן כזו המסתברת ומשתמעת כמו ההבלים שאתה כותב כאן ובהם אתה הופך בעיה חברתית ופוליטית קשה לפסאודו בעיה משפטית.התמיכה שלך במעשי פשע כמו כתובות נאצה ואיומים על אנשי שמאל מסתתרת מאחורי פורמליסטיקה משפטית מטופשת. ובאשר לעמדת השב''כ היא פורטה היטב בעתונות ואם אתה לא מאמין אין לי שום אפשרות ושום רצון לשכנע אותך
_new_ הוספת תגובהקשקוש בלבושבוש
המסביר לצרחן (שבת, 17/09/2011 שעה 22:47)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אין תמיכת רבנים בטרור מהימין כמו שאין תמיכה ציבורית... כספית...וכו'.

לגבי 3 השאלות שאתה שואל את עצמך בהחלט היית יכול להחליף ''ימין'' ב''שמאל''. מעבר להבדל הקטן שבימין אין מחתרות (מלבד לפני 30 שנה ''המחתרת היהודית'') ואילו כל השמאל הקיצוני הוא גוף מרבה תאים חתרניים.

''הנסיון הנפסד לכתוב בצורה משעשעת'' אינה התפתלות אלא השתעשעות בטיעוניך המוזרים, בלשון המעטה. ואתה אפילו טורח לאמת את אימרתי זו בקיטורים חסרי שחר ונטולי אמת הבולים ומתובלים בקמצוץ דיברי שיקוץ, המעידים רק עליך
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי