פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
אנחנו עם לא נורמלי
דבֵק בצדק (שבת, 11/12/2004 שעה 9:00) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כלומר, אנחנו מגדלים מורסה בתוכנו, ובמקום להקיא אותה, אנחנו מאדירים את שמה.

גם אם מספר הסרבנים (הסרובניקים) על כל שמותיהם ואתרי האינטרנט שלהם מגיעים לכדי 600 כעת, הם לא שורש האמת של הדברים ואפילו לא מתקרבים אליה, אלא רק ביטוי פוליטי אומלל לאלה הרואים סכנה בשלטון ימין/סיפוח שטחים/המשך הכיבוש/קפיטליזם וסתם כינויים מכינויי שמאל כאלה. תופעת הסרבנות בישראל אינה חדשה והיא צמחה עם המדינה. כבר במלחמת העצמאות היו סרבנים, אבל הם נקראו משתמטים. אלה שלא הצליחו להשתמט הפכו למקללי המדינה הגדולים ביותר, מודל אורי אבנרי.

עכשיו תשים לב, לכל הסרובניקים מסר אחיד – הכיבוש משחית. האין זה מסר פוליטי מבית היוצר של השמאל ובחתימת ידו של לייבוביץ (הלא שמאלני דווקא)? אם כן, אם הם מעידים שהם פגעו בערבים, מדוע הם עשו זאת מלכתחילה? מדוע הם לקחו חלק בתועבה? למה הם לא פתחו את הפה בצבא (ובצה''ל עדיין אפשר לפתוח את הפה)? למה הם עושים קמפיין ממומן חו''ל כדי לפגוע בצבא, בישראל ובביטחון? הכוונה היא פוליטית בלבד, ומכאן גם הזוהמה של התנהלותם. הם פועלים מתוך מעשיהם הנועלים בצבא, שם הפרו כל חוק ופקודה (אם אכן מה שהם עשו זוהי האמת כולה, ומסופקני בדבר) ומתוכם הם רוצים להעביר לנו סדנת מוטציה פוליטית מבית היוצר הסוציאליסטי. הם אנשים נהנתנים המתוגמלים בשכר מחו''ל, בנסיעות מעורטלות בחו''ל ובהרצאות ליסטים על ישראל בפני גויים שונאים מלכתחילה שרק רוצים ''אימות'' לטענותיהם מפני בוגדנים היצאים מאיתנו.

היהודים תמיד היו חבורה של קבוצות אנשים הנאבקים בינהם על דרך ומעולם לא קבוצה אחת, ומעולם לא הלכו על פי אותה המנגינה. ולכן נטרפנו שוב ושוב במאתיים השנים האחרונות. יהודים תמיד תקפו יהודים בראש חוצות לפני גויי העולם, והנזק לבסוף התחלק שווה בשווה בין כל קבוצותיהם. אפילו הסרובניקים מאוגדים בכמה קבוצות, שמות, כינויים ואתרי אינטרנט (כשרבים מבינהם חברים ורשומים בכולם או ברובם). דחלילי הסרבנים משחקים לידיים של שונאינו, חלקם מתוך אמונה בצידקת דרכם הכושלת וחלקם רק מצורך של לפגוע במפקד, בפוליטיקאי קורקט, בחבר שליגלג עליו.

ככה לא בונים תיזה מדינית. אבל ככה מזהמים את הנפש.

כששולפים Refusnik מגיעים קודם כל לישראלים:

_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי