פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
מעבר לכך
דבֵק בצדק (שבת, 11/12/2004 שעה 9:21) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אנחנו העם הכי מוסרי בעולם, הצבא הכי מוסרי בעולם. מטרותינו - אין מוצדקות מהן. לא פלא שכל הבלאגאן השמאלני החל רק מרגע שהוכח שצה''ל יכול לנצח. קיץ 2002 היתה נקודת המפנה של הנצחון הישראלי הטקטי לשבור את הטרור הערבי, קצת אחרי ג'נין והחיסולים הממוקדים שהחלו לשאת תוצאות חיוביות, ולשפר את מאזן הדמים.

פתחון הפה המוחלט החל למעשה ב-‏2003 ואז החלו להיחשף ''ייסורי המצפון'' של לוחמי השמאל. אותו מצפון קלוקל שהניח להם לירות ןלפגוע בילדה ערביה, כדי שאחר כך יהיה להם מה לספר לחבר'ה ולצאת גברים, וקצת אחרי אח''כ לספר לכל העולם ולקבל כמה ג'ובות יפות, להתלבש בטוקסידו ולהיות מוזמנים לקוקטיילים וסעודות שמטרתן להוציא את שם ישראל לשווא.

בכל בדינה אובייקטיבית ומקצועית מסתבר שצה''ל הוא הצבא המאופק ביותר מבין כל הצבאות הנלחמים היום (בעבר הקרוב), נערכים תחקירי אמת, הגם שישנם כמה המזלזלים בהם (אותם שמאלנים שלא אמרו כלום בתחקירים האלה, מוציאים גם את שם התחקיר לשווא). בשום צבא אחר הם אפילו לא מתרקבים לחיוב שבצה''ל.

אבל למה כי נלך רחוק? האם המחבלים הערבים נוהגים ע''פ כל אמות המוסר של סרבני השמאל? סרבני השמאל מחבלים במלחמתו של צה''ל במחבלים. האין זה אומר דרשני?

מה זכותו של מחבל מתאבד או שולח מתאבדים לחיות מאחורי ילדתו הקטנה בת 10? מבחינת המוסר, האם אנחנו יכולים להתיר לאותו מחבל להוציא פיגועים, או אפילו פיגוע אחת, כאשר אנחנו רואים אותו יוצא לדרכו ועימו ילדתו (בד''כ ילדת השכן הממלאת את תפקידה בעלת כורחה) כמגן סמוי לנקודת השיגור? האם אתה לא היית יורה בו, גם מתוך ידיעה שמגינתו יכולה בסיכוי גבוה להיפגע, אם היית יודע שהמחבל הולך להתפוצץ עליך או על בני ביתך?

אסור לנו להתנצל או לבכות על שנצחנו את הרוע. אסור לנו לומר ''סליחה שניצחנו''. אנחנו צריכים להראות יד קשה וחסרת רחמים על אותו רוע, כדי שמחר נוכל להיות לרחם על הנותרים ואולי, אולי, אולי גם לעשות שלום אמיתי.

מלחמתנו בשטחים אינה המלחמה עליהם, אלא על חיינו בכלל בפלסטין. הטרור לא התחיל עם הכיבוש ולא ישתיים בלעדיו. כי הטרור הוא יציר של דחיית ה''גוף הזר'' הנקרא המדינה היהודית, ממרחב המזרח התיכון הערבי-מוסלמי.

את הנוצרים הערבים הצליחו הערבים המוסלמים להבריח למחוזות העולם (אפילו היה להם כבר נשיא בארגנטינה ועכשיו בקוסטה ריקה) די בהצלחה. הם לא יוותרו ליהודים כל כך מהר.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי