פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
חזרנו עכשו מ''ברית'' במערת המכפלה.
חנה אייזנמן (יום רביעי, 08/11/2006 שעה 18:17) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ראשית, אתה מגיע ומרגיש פתאם חי. אתה פוגש בני אדם, לא זומבים. יהודים חסרי תסביכים. יחודים שלמים עם עצמם, עם זהותם, עם החובות והזכויות שהיא מטילה עליהם. ובקיצור - שפויים.
אנחנו שכנים וחברים טובים ביותר של הסבא וסבתא יוצאי תימן. שני בנים להם בקרית ארבע-חברון. בן אחד חי באלון מורה, לאחר שגורש מכפר דרום.
לראשונה אני מגלה שאלישבע פדרמן היא אחותה של כלתם. אני מתחבקת ומתנשקת עם אלישבע ושואלת אותה מה היא עושה כאן, באירוע הזה. ואז, מסתבר לי, כאמור, שהיא הדודה של הרך היילוד. עוד לפני כן פגשתי אחות שלישית, היא גרה בצפון. הן חמש אחיות ואח אחד, ילדים להורים שהתגיירו. משהו משהו.
זה אירוע שחום-בלונדיני/סקנדינבי-קרם. מקסים!
איזור מערת המכפלה נראה כמחנה צבאי. רכב צבאי, חיילים משוכפצים, בודקים אותך פעם ועוד פעם. וכל זה למה? כי במקום לבנות את הארץ, מדינת ה''שלום'' הזו מחזיקה את ארץ ישראל כפקדון לאימפריאליזם הג'יהאדי.
במקום לבנות ולאזרח, מחזיקים כוחות מזויינים, בעיר האבות, כדי שיוכלו להתבכיין על הכסף שמבזבזים על שמירה על המתנחלים.
לאורך כל הדרך, ועד לרגלי שכונתנו, פוצעים את ההרים ובונים את חומה ברלין. בטונדות לכל האורך, עד שיהיה הקיר הגואל, שמעליו יעופו הטילים. סמוך לגילה מעבר גבול ענק, מרשים ביותר, עושה רושם מאד בילטרלי - גבול בין ישראל לבין כנופיות הנאצים הערבים. מעבר גבול רחב, רב מסלולים, בין בית לחם לירושלים, זוועה.
58 שנים לעצמאות מדינת בן-גוריון המשתרעת ד' על ד' אמות, כשכל מילימטר בה עלול להיות בשניה הבאה מקום פיגוע שטוף דם ואיברי יהודים.
ישראל מביעה צערה על פגיעה בחפים מפשע. ישראל פושעת נגד העם היהודי ונגד האנושות. למעלה ממאה שנה חלאת האדם הזו מנסה להשמידנו, משום שישראל מסרבת להשמידה או לגרשה, וישראל מביעה צער! ישראל מביעה צער!
ישראל מציעה סיוע הומניטארי לרשות הנאצית, שהקימה. סיוע הומניטרי למפלצות חסרות כל הומניות או הומניזם.
וכל זה בגלל שנאת ישראל של מהרסינו ומחריבינו מבית. אך ורק בגללם.
מאה ועשרים שנות טבח יהודים על מזבח ה''שלום'' לנציונל סוציאליזם.
מאה ועשרים שנות כניעה ללא תנאי לגרועים מן הנאצים, אך ורק מתוך שנאת ישראל של מהרסינו ומחריבינו מבית.
ואני לא נסעתי לבית לחם מאז אותו לילה בו חוסל רבין. כשחזרנו מקבר רחל הדליק בעלי את הטלויזיה וראינו את עצרת התועבה, כשכל שונאי ישראל ניצבים על הבמה ושרים שיר ל''שלום''. למי שהחמיץ משמיעים שוב את דבריו של ''ראש ממשלה בישראל'', המצהיר שהוא מביא את השלום לנמצאים כאן ואלה שרצו להיות כאן....
ביקשתי מבעלי לכבות את הטלויזיה. בתי האזינה לרדיו בווליום נמוך, תוך כדי שהיא לומרת. ואני שפכתי את לבי בטלפון לפני חברה, על שזו הפעם האחרונה שאני מבקרת בקבר רחל, כי לאחר מסירתו על ידי רבין לנאצים הערבים, לא אוסיף לבקר שם. אני לא אסע בלב ארצי ברכב ממוגן, איני רוצה לראות את קבר רחל המוקף בבטונדות ובוודאי לא את חיילי הצבא הפלשתינאצי.
פתאם אני שומעת משהו על יריות. בתי מגבירה את הווליום. היו יריות. התגובה הראשונה שלי - פרובוקציה של השמאל. מדליקים שוב את הטלויזיה - אשה אדומת שיער, עומדת ליד המכונית שסביבה מהומה רבה וצועקת - הוא לא נפגע, הוא לא נפגע.
ואז שומעים ברדיו שרבין הגיע לבית החולים. כמה דקות אחר-כך מודיעים, מצבו קשה אבל יציב, אני אומרת - טוב, אפשר ללכת לישון.
ואז הבת צועקת, הוא מת. בשרי נעשה חידודים חידודים. לא, חלילה על מות האיש הרע הזה, אלא, מיד היה ברור לי איזה מחול שדים יתחולל בארצנו, שכבר עתה מובילה עולמית באנטישמיות ובשנאת יהודים.
ואכן, פתאם קבלו כל המסיתים ומתירי הדם ''הכשר'' לשנאתם, שגילה כגיל תופעת המוסרים, המלשינים והרודפים בישראל, המתגלמים זה כמה דורות בשמאל היהודי.
אני מקווה שבשעות הקרובות, או בימים הקרובים יפרסם האתר הזה את מאמרי על רצח רבין, כנוקליאוס להדגמת שנאת ישראל התהומית של השמאל, והוא רק על קצה המזלג. המשך יבוא.
_new_ הוספת תגובהאישה אולטרה-קיצונית. פחד אלוהים!!!
סתם אחד (יום רביעי, 08/11/2006 שעה 22:35)
בתשובה לחנה אייזנמן
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובהאישה אולטרה-קיצונית. פחד אלוהים!!!
מיכאל שרון (יום חמישי, 09/11/2006 שעה 6:23)
בתשובה לסתם אחד
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

זוועה. ואלה, ההיסטריים, היבבנים, המכחישנים ובעקר השקרנים בצדקתנות ביבים מחליאה, נותנים יותר ויותר את הטון. השטחיות המחרידה והקומבינה המחשבתית של קצירת הישגים בקלי קלוטו.
_new_ הוספת תגובהטעיתי מספר שנים בטיבם של היצורים הללו
מיכאל שרון (יום חמישי, 09/11/2006 שעה 6:47)
בתשובה למיכאל שרון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הייתי, גם כשכתבתי כמה שנים חומר ''ימני'' מתעורר בלילה ליד חברתי יעל, ימנית, ואומר, אבל אני חש שמבוצעים פשעים, כנראה מסתירים מאיתנו, הרי העם הזה ישב כאן, מה אנו עושים לו? והיא היתה אומרת, מה קרה לך? ניפגשתי בהמשך עם צדקתנות ביבים מחליאה, ראיתי יותר ויותר, עד שהזוועה החלה להצטייר לי במלוא ערוותה הקשה. בשנתיים האחרונות ראיתי כיצד הארץ הזאת נהרסת, קורסת, במידה רבה בשל אנשי הבלע האלה. אסור להחשות. אנשים שמרמס ביבים הוא נר לרגלם, החל מנושאי קניין רוחני וכלה בנדל''ן. אני מתבייש כל כך, איך הדחקתי, איך לא ראיתי את הזוועה. איזה sucker הייתי גם מבחינה אישית, בפרט שפרופסור פאשיסט וחבורת מרעיו ניכסו שנים את פרי עמלי ובנו על זה קריירה יפה, תוך הונאה בשם ''זכות הרמיסה של החזקים לכאורה'' (תוך הערה לי ש''גישותי ה''שמאלניות'' אינן לטובתי'') שאינם אלא אנשים רפי יצירתיות ועקרים עד כלות, המתגודדים בחבורות ביזה. זה הזן העקר והחטפני שמשתלט פה כיום על המשאבים.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי