פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
בקיבוצים לא משלמים שכר עבודה
זוהר בדשא (יום ראשון, 25/03/2007 שעה 15:11) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

למשל למתנדבים. למרות חוקי שכר המינימום והחובה לשלם אף לנערים תשלום על עבודה ,חניכי תנועות הנוער עובדים כרפתנים וכעובדי פלחה וכעובדים בענפים אחרים, ומשום מה השכר שלהם הוא ''כיף'' מלמדים אותם את שירי הגבעטרון המאוטסים במקום לתת להם שכר , תארו לכם איזה סניף של מפעל פרטי שהבעל הבית שולח לנערים ''אידיאולוג'' במקום לתת להם שכר כחוק, כלומר לא מדובר אף בהלנת שכר מדובר בשיטה לניצול עבודה ללא תמורה, ללא ספק גרוע פי=כמה מהלנת שכר שגם היא מתועבת בפני עצמה.

לחניכי תנועות הנוער שעובדים אצל גוף כלכלי ולא מקבלים שכר אלא מקבלים איזה טרחן דמגוג שבתמורה לזיעה שלהם מטיף להם על שויון , אחווה וכל מיני איזמים שמסתירים את הניצול, כמובן שהטפתו זו נחשבת לסוג של עמל, והוא מקבל עליה שכר מלא , בדרך כלל המטיפים האלה באים עם שפם . בזמני קראו לפרזיטים כאלה חלטניקים .

מתנדבים ומתנדבות מחו''ל משמשים ערוץ לפריקת פנטזיות מיניות של חברי וחברות הקיבוץ ושחרור סופי של הקיבוצניק החרמן מעול העבודה והאחריות.וגם בזמנו כספקי סמים לנוער הקיבוצי.

יש בדומה להלנת שכר גופים נוספים שלא משלמים בזמן לספקים במיוחד מצטיינת בכך קופת חולים הכללית , משרד הבטחון גם לא ממהר לשלם ויש אף חברות ממשלתיות שפשטו את הרגל , והמדינה מסירה מעצמה את האחריות לסגירת החוב שהן הותירו.
כולל כשכר עובדים.

ככול שהגוף ציוני יותר ופטריוטי יש לו היתר לרמות ולגנוב , גם הירשזון בהנחה ויש ממש בחשדות נגדו עשה שימוש בשואה לגרוף כסף לכיסו , ממש כפי שהקיבוצים השתמשו באידאולוגיה כבסיס לסחיטת כספים בצורות שונות ומשונות, מהמדינה.

המדינה הזו היא בית חרושת לרמאות , יש רמאים קטנים ויש גדולים , היחידים שמשלמים על מחדלים הם בדרך כלל אנשים מהמגזר הפרטי , להם אין אידאולוגיה שמאחוריה יוכלו להיסתתר.

ככול שאדם ''אידאולוגי'' יותר , יש לחשוד בו , כל העמותות והקבוצות משלום עכשיו ועד לתנועה לאיכות השלטון במקרה הטוב הן קרש קפיצה לקריירה אישית של ראשיהם במקרה הרע הן מסווה וניצול הזדמנות לגניבה ולמעילות.

מדינת ישראל היא מדינה ''אידיאולוגית'' ולכן לכל גנב יש אג'נדה, הוא לא סתם גנב זה החל כבר בפלמ''ח שאנשים הלכו לגנוב בשביל החבר'ה , הגניבה היא סוג של קריצה קולקטיבית אז דובר על כך שלגנוב למען הקבוצה זה בסדר , כל שמאלני הוא ימני רדקלי כל ימני הוא שמאלני כשזה מיטיב עימו אישית , ערמה של שקרים היא המחבוא של רוב הגנבים האידאולוגים , והשקר הוא סוג של אידאולוגיה בפני עצמה .

עסקי ''ההתנדבות'' של הקיבוצים הם עבדות ''נאורה'' של ניצול מביש , אין להתנהלות הזו אח ורע בשום מקום בעולם .

הרמאות הציונית נעשית בקריצה , היא מתעלה מעל סתם רמאות , מדובר ברמאות ''נשגבת'' רבת פנים , אל נשכח כי הרעה החולה של המדינה הזו החלה במפא''י אותה למד הליכוד לחקות ביתר שאת ובצורה מחפירה , שם הונחו כללי היסוד של הרמאות הציונית .

דבר לא נותר מה''אידאולוגיות'' הגדולות , ארץ-ישראל-השלמה או הסוציאליסטית הן מילים ללא כוונה , בסופו של דבר פינוי המתנחלים מעזה עבר ללא אלימות וללא התנגדות גורפת , העיקר שאנשים קיבלו כסף. הכסף הוא הכל וכאשר ביבי הוא האידאולוג של הסוציאליסטים ושל הקפיטליסטים בו-זמנית והדוגמה לכך היא סיון שמעריץ את ביבי הקפטליסט החזירי, הרי שהתפקיד היחידי של האידאולוגיה לשמש כסחבה תחתיה מוסתרים ערימות של שטרות וכסף שנגנב .

כך גם הקיבוצים ברמה הסורית , כאשר האידאולוגיה מפריעה הם מתעלמים ממנה , חלקם אף באים כאמור להפגנות שלום עכשיו ומטיפים לזולתם על השלום הנכסף בלי שהם מרגישים בושה וגם התנועה ה''שמאלנית'' השומר הצעיר ששלחה אותם להתנחל על אדמה כבושה לא נגמלה מאז ולא רואה סתירה בעצם ההתנחלות הזו למרות שראשיה עצמם באים חשבון עם המתנחלים בשומרון, זו התנהלות ציונית קלאסית , ככה ההפוך על הפוך פועל , והאידאולוגיה הגורפת של המדינה הזו היא ההפוך על ההפוך .

הלנת השכר היא רק קצה הקרחון של כל הרמאות המוסדית שמשותפת לכל הציונים ולכל אלה שתחת המסווה האידאולוגי גונבים לא רק דעת אפילו שכר עבודה .
הרשויות הן מוסד חוקי כמו משרד הבטחון וכל מיני גופים נמלצים שגונבים ללא בושה.מכרז זו רק דרך אחת להכנס לחבורה האידיאולוגית שמאפשרת גניבה ללא קץ וללא סייג.

ההתנדבות בקיבוצים היא סוג של גחמה ורמאות האופיינית לאנשים שבאים אחר כך למדינה וטוענים ש''מגיע לנו'' מה לא התנדבנו? הם מיתממים ?.. לא לחמנו ביחידות מובחרות? ..אפילו בקברי יקיריהם אם צריך יעשו שימוש העיקר שיקבלו כסף .. לא היינו ישובי ספר..?...הא?.. ועוד כל מיני ''התנדבויות'' שאחר כך פורטים אותם לכסף מלא צמוד והמדינה משלמת להם בריבית דריבית, כך בזמנו כשכר על הימורים בבורסה קיבלו הקיבוצים מילארדים, בלי שמץ הלנות שכר והרי הימור בבורסה זה נוהג ידוע כסימן מובנה לסוציאליזם ''מתקדם'' .

זו מדינת בלוף , יהיה נחמד אם נוכל להתפרק באופן תרבותי ובלי סצינות מיותרות , יש להחזיר לכל אזרח פה את כספו וכספי משפחתו, ולתת חופש מהמקום העלוב הזה שאיבד את טעם קיומו ואת הבושה.

אצל דויד סיון כרגיל אין מראי מקום לדברי אמת , הוא סתם כותב את המובן מאליו , וכי הפושעים של הקיבוצים ישלמו פעם על מעילות הענק שלהם? על הלנות השכר המצמיתות שלהם?

מדוע שלא יכתוב פעם על המעילות שהגיעו מהסביבה שלו וסחטו את המיץ מהמדינה הדואבת הזו.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי