פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה לדוד סיון, 15/07/07 19:25)
[•] שוב סיוון האלים מתלהם
זוהר בדשא (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 19:52)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

[• הוסרו ביטויים לא ראויים.]

לא זוכר שנתקלתי אי-פעם בתופעה כזו , סיוון מביע סלידה עזה מכותבים מסויימים , אבל סיוון מגדף אותם ולא רק מביע סלידה -

גם באלימותו ובגדפנותו מוכיח הציוני סיוון שאין לו יכולת להפגין אורך רוח , הוא לא מסוגל להיות נינוח , להנכיח את דעתו שלו במילים נכוחות ובהירות , להיות חכם מידי פעם , להיות שליו ורגוע .

מה שסיוון יודע זה להטיח גידופים , והרי סיוון בוכה על הנישול והרוע של הימין העולמי, הוא מוכיח אנשים על אלימותם המילולית אללי בשם מפלגת העבודה שלא עשתה דבר אלים כלפי שום ערבי לא נישלה איש ולא גזלה דבר , מבטא שאט נפש מהבנתם של הכותבים הבוחלים בתובונותיו והשמרנות המאוסה שלו. סיוון מנשל כותבים מכבודם ככותבים .

ברגל גסה ואלימה.

סיוון לא מסוגל ללכת אינץ בודד להבנת מכותביו , הוא לא מוותר על מילימטר כאילו הוא שומר אמונים לארץ ישראל השלמה כאילו הפורום הוא אדמת ארץ ישראל והוא לא יסוג מרגב בודד הוא מנשל מושלם, סיוון מבכה כל רגב שנעזב , מנשל כמו אחרון המפאניקים את הזכות מהזולת למבע חופשי ושיח נימוח וקולח כמו שצריך להיות שיח.

המחנך הדגול סיוון בועט בדלי ומבכה את החוסר בסידן כאשר החלב נספג באדמה הצמאה במקום בפה הפעור לרווחה , כאשר יפסיק סיוון לבעוט כמו עז מרדנית בדלי , יוכיח יכולת קשב , יפסיק לחנך את זולתו , יראה אמפטיה ונעימות רכה וספוגית, יהיה מאנטש , אולי אף יריביו ואף אלה שלא רואים איתו עין בעין יוכלו לשוחח עימו והאוירה תתחלף לאוירה נעימה שמעודדת שיח הגון.

כל עוד מנסה מר סיוון לבעוט בדלי ולחנך את העולם על שהעולם מסרב לקרוא את המציאות כמו סיוון או כמו בן לחינוך הקיבוצי אולי משהו ישתנה בנתיים סיוון מוכיח נבערות בעצמו עושה שימוש מנפולטיבי בכל מיני אמצעים בלתי-הוגנים , השיח נשפך בנהמה מתגלגלת על הקרקע ולא מתרומם , סיוון הוא דוגמה לאלימות הישראלי הממוצע שבטוח שאין מושלם ממנו . סיוון הוא דוקטור אלים חסר סבלנות.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי