פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה לירמיהו בן משה, 29/05/07 21:41)
השמדת העולם
חכם לגילו. (יום שני, 20/08/2007 שעה 22:43)
בתשובה לירמיהו בן משה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

שלום לכולם, אני ילד בן 13 שבזמן האחרון אני קצת חושש מעב''מים הטבע החלל והשמדת עולם. אני פוחד שלא אספיק לחיות את החיים במלואם ולמות צעיר..
כי קראתי הרבה כתבות שמעידות על זה שסוף העולם מתקרב..
כל מיני כתבות על שנות ה 2000 כלומר 2012 2011 שנים קרובות כאלה. ירמיהו קצת הרגיע אותי אך עדיין אני קצת חושש אני חושב שקראתי יותר מידי מידע לגיל שלי ואני צריך לעזוב את זה. הנושאים האלה מאוד מטרידים אותי.
אני רוצה לדעת תשובה חד משמעית למרות שאני יודע שאין כזאת.
כל אלה שממצאים דברים, אנא להפסיק לכתוב שטויות כאלה ולהפחיד אנשים. כל האלה ששמעו שמועות מאנשים שאולי המציאו פשוט תשכחו מזה. בינתיים יש עולם נכון? הוא עוד לא הושמד.. עדיין יש חיים! הגעתי למסקנה : פשוט תחייו את החיים כי אם תעסקו כל הזמן בנושאים האלה ובפחדים לא תספיקו להנות מהעולם.אלוהים אתכם הוא בנפשכם ובליבכם הוא ישמור עליכם אם תשמרו על עצמיכם.,
_new_ הוספת תגובההשמדת העולם
המשיח (יום ראשון, 20/04/2008 שעה 23:33)
בתשובה לחכם לגילו.
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

תיראו. בתור מישהו שיכול להחשיב את עצמו לפחות כבורג אחד במערכת של השמדת העולם, אני אומר לכם, זה לא יקרה בקרוב. תיראו, אם מסתכלים על הכל, בראיה הגלובלית, בני האדם הם יצורים די משעשעים. ומי צריך שעשוע יותר מאלוהים? ביננו, אין טעם שתפחדו מסוף העולם, כי אתם משעשעים אותנו בהפסקות צהריים. בלשכה של אלוהים מאד אוהבים פה את מה שאתם עושים, אל תפסיקו. כמו כן, הייתי רוצה למסור ד''ש לגבריאל, רפאל ומשה רבנו. בימים אלו, קשים ומלאי פורענויות, חשוב מאד להחזיק כולם ידיים ביחד, לעצום עיניים, ולספור עד עשר. אחרי שכולם יעשו את זה, אני מוכן להגיע, למרות שזה לא ישנה הרבה, אלוהים לא ישנה את המצב בעולם רק בגללי. אל תדאגו, המצב ימשיך להתדרדר, אבל תתנחמו בזה, מהמצב שתגיעו אליו בעוד כמה שנים, אפשר רק לעלות!
(אני מקווה שכל מי שיקרא את ההודעה הזאת יקבל אותה בציניות, ויהיה חכם להסיק מסקנות לגבי החיים שלו)

תודה וערב טוב, המשיח.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי