פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה לאבי גולדרייך, 27/01/08 7:59)
מאמרי השטנה של פורסטר.
לחמניה חמה (יום ראשון, 27/01/2008 שעה 9:42)
בתשובה לאבי גולדרייך
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

עכשיו אנחנו צריכים להבין טוב יותר שהאנטישמיות צמחה בלב הגויים בסיוע נדיב של יהודים שרוטים, הזויים, יוצאי דופן ב'חזרו לאמת הנוצרית'. ואלה יהודים אפלים כמו נטורי קרתא מצד אחד, ושמאלנים אנטי ציונים מצד שני.

ישנה רשימה גדולה של יהודים אנטישמיים שמפיצים דיברי שיטנה נגד היהודים. הגויים האנטישמים אוהבים אותם ומחבקים אותם שהרי הם עושים להם את העבודה קלה, מקלים עליהם את תחושות האשמה (לאלה שעוד היו קצת), מביאים ציטוטים בעברית גם כשהציטוטים האלה שגויים, מפוברקים או שיקריים. וכולם רוקדים שוב על דם היהודים השפוך.

לאנטישמים היהודים ישנה אג'נדה מיוחדת משלהם - הכפשת היהודי, היהודי תמיד אשם, היהודי חמדן ומתמרן בעיקר בכספו שנשגג מהגויים.

• האנטישמים דורשים זכויות מלאות לערבים בישראל (למרות שיש להם), אבל מינימום חובות ''בגלל הסכסוך'', אבל ליהודי אין בכלל זכויות במקום שיש רוב ערבי. למה? כי הוא יהודי.

• האנטישמי משתמש בהטייה והטעיה, דיסאינפורמציה עיוות תיאורים, הצגת תמונות מחוץ להקשרן (שהרי תמונה היא כמו 1000 מילים). לישראל אין זכות להגן על עצמה, אבל לערבים יש זכות לתקוף את ישראל כי ישראל כבשה להם את האדמה.

• סטנדרט כפול: דאגה נרוואידית לסבל הערבי, סתימת פיות מול הסבל של היהודים. כי היהודים תמיד אשמים.

• הטלת ספק בזכות היהודים למדינה לאומית שלהם. למה? ככה. מהרבה סיבות, כמו 'היהודים הם לא עם', 'היה טוב ושקט בגולה אז למה לעורר, לפגוע ולהשניא את הערבים שבמזרח התיכון?', 'היום בגולה יותר בטוח להיות יהודי מאשר בישראל', 'גם הבאסקים הם עם, אז להם יש מדינה?' וכו'.

• האנטישמים החילונים תמיד ישתמשו בציטוטים חלקיים, שגויים או מוסתים מן המקורות הדתיים כדי לתקוף את היהודים. הם מנסים להשתמש ב'נשק' של האוייב כנגד האוייב, למרות שהם משתינים על המקורות האלה ולא מאמינים בהם גם לא כעדות היסטורית.

• הרצון שלהם לצאת מהשטחים הוא בכל תנאי ומכל סיבה והם לא מוכנים לשקול שוב טענה נגדית כבדת משקל, הם לא מתחשבים בשום עובדה, הם לא לוקחים בחשבון את הסכנות גם לאור כשלון תחזיותיהם-אמונתם לאחר הבריחה הגדולה מעזה. הם תמיד יתרצו ויאמרו שחזרה לגבולות 67' זה אינטרס ישראלי ובזה יסכמו את עמדתם ויחמקו מויכוח נוקב.

• האנטישמים מתעלמים, במודע או שלא במודע, ממעיטים, מגחכים אל מול השטנה והתעמולה האנטישמים של הפלסטינים, שהיא תעמולה רישמית ולא רישמית המנוהלת ע''י ההנהגה הפלסטינית. בבוקר אבו מאזן מקריא סיפור ילדים אנטישמי לילדי בית ספר ברמאללה ובערב הוא נפגש עם אולמרט כדי לדבר איתו אין ישראל נסוגה מנחישותה להתגונן מפני טרור מוסלמי, כאשר הקוד הקמופלאג'י הוא 'קידום השלום'.

• האנטישמים שלנו מפיצים דיבה על ישראל בחו''לבכל פורום ומסך אפשריים ומול כל קהל שומעים, גם מול ציבור תוך קו- קלס-קלאן.הם מאשימים את ישראל בחמדנות כספי הסיוע של ארה''ב ותוקפים את הסיוע הזה בטענה שבכך ארה''ב מסייעת לאי יציבות במזרח התיכון, מסייעת לתוקפן, ופועלת נגד השלום.

• האנטישמי היהודי תמיד ידגיש שהוא בעצם יהודי ושהוא מדבר מדם ליבו כדי להציל את היהודים משגיאה היסטורית של עצמם.

• האנטישמי היהודי תמיד יפעל פעילות צדדית שמדגישה את התנגדותו לאנטישמיות (של הגוי) לשם כיסוי הפעילות האנטישמית של עצמו.

• יהודי אנטישמי הוא חביב האנטישמים הגויים אבל רק עד דרגה מסויימת ועד פתח הבית. אנטישמי גוי לעולם לא יזמין אנטישמי יהודי אליו לארוחה בביתו שמא יטָמא היהודי את הבית (למשל כמו אישתו של הנשיא טרומן). מבחינת האנטישמי הגוי היהודי טוב לשימוש הגבר השנאה, לשימוש חוזר אם נדרש, ואז לזרוק אותו לפח כמו קונדום-רב-שימוש.

• האנטישמים הם צעקניים, דוחפניים, אלימים נגד יהודים ומתרפסים מול גויים, לא עונים לעניין לטענות המופנות נגדם, ומשיבים בהבל פה ובתירוץ קלוש שמתחמק מהתמודדות עם האמת. הם מצטטים את עצמם שוב ושוב גם אם אמירתם אינה רלוונטית. וכשמרגיזים אותם הם מתעלמים ותוקעים נאד.

• האנטישמים היהודים משתפים פעולה עם ארגוני שמאל בחו''ל להטלת חרם על ישראל ולהפצת תעמולה שיקרית. הם מוכנים תיאורטים להרעיב יהודים, אבל מתרעמים שישראל סוגרת את הגבול לעזה בגלל שמהגבול הזה נורות רקטות על יהודים ומנסים מחבלים לצאת ולהרוג יהודים.

• • • למרות כל זה, אנחנו נתגבר !!!!!
_new_ הוספת תגובהשכחנו דבר אחד קטן.
אבי גולדרייך (יום ראשון, 27/01/2008 שעה 10:20)
בתשובה ללחמניה חמה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

האנטישמיים היהודים כורתים זתים , ואחר כך מעלילים עלילות דם כאילו היהודים עשו זאת.
(עלילות מהרש''ק אבו מסור).

האנטשימיים היהודים מחרבשים תיאוריות שלמות על טבח שלא היה ולא נברא וכשמקראים לבית משפט לתת את הדין נסוגים בהם מוותרים בשניה על כל התיאוריה שבגינה ניסו לזכות במרמה בתואר אקדמאי אבל הנזק כבר נעשה (מקרה טדי כ''ץ השקרןוהטבח הבידיוני בטנטורה ).

בניגוד גמור ל שקרו טדי כ''ץ שויתר על התיאוריה שלו בחצי שניה עוד לפני שניתנה לו האפשרות להוכיחה, ילדות קטנות, יהודיות מוכנות לשבת בכלא חדשים שלמים אבל לא יוותרו על אמונתן.
_new_ הוספת תגובהשכחנו דבר אחד קטן.
לחמניה חמה (יום ראשון, 27/01/2008 שעה 11:12)
בתשובה לאבי גולדרייך
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

זה רעיון, אבל זה סעיף המדגים את הסעיף האחרון ברשימתי. זוהי דומית של עלילת דם מודרנית בישראל.

עניין השוואת קריסתו של טדי כ''ץ והדגשת הניגוד התהומי שבינו לבין נחישות הילדות היהודיות מצא חן בעיני.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי