פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
רצח אופי והזרקות לכלבים: הליבה, הטרמפיסטים ואלה שמנצלים את המצב
מיכאל שרון (יום שלישי, 05/02/2008 שעה 9:23) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כמה משלמים לעשות לי יחצון שלילי? פיתחתי פטנטים פרט לחומר במחקר ופיתוח. ב-‏37 השנה האחרונות.

מערכת הביטחון וגורם נוסף חוששים מתביעת ענק של 100 מליון דולר או סדר גודל גבוה יותר מצד עבדכם הנאמן. אי לכך ובהתאם לזאת נערך לי יחצון שלילי, שלשרותו נישכר קופירייטר שמבצע עוד פרוייקטים עבור המערכת. הדבר מסביר את ההיצמדות העיקשת של מכפישים אנונימיים לפירסומי באופן מואץ מאז מאי 2001 .

יש לא מעט כותבים קונטרוברסיאליים, אך שימו נא לב - אין כלפיהם סממנים של מיזעור, יחוס עליבות וכך הלאה. לספירו יקראו בוגד נניח - לי יצמידו את הכינוי עלוב , זייפן , בלון נפוח - זהו רצח אופי פשוט ולא גינוי .

וכי יש שבאמת מאמינים שיש לי סיבה כלשהי להכנס בדיוק למשבצת כזאת, ולהישים עצמי למשל איזה גזען דרומי חשוך ופרימיטיבי, או נאו-נאצי מתוחכם, או פציפיסט אנטישמי מהזן הצרפתי, או לחילופין ''חולה נפש שנוטל תרופות'' או כללית ''איש מסוכן באפקטיביות שלו'' מכל סוג שהוא שעל כן ''יש לנטרלו'' ''יש לסגרו'', ''יש לחנוק אותו מבחינה כלכלית'', ו''לא לאפשר ולהזרים לו כל אשראי למימוש פיתוחיו או פירסום ספריו''.

וכמובן מתחייב ברקע הדברים -יחצון שלילי.

ואמנם זה בדיוק מה שמודבק לי, תוך הטיית משמעות דברים ספציפיים בכתבי הרבים שניתן לבצע להם ביתר קלות עיוות כזה.

אם למשל אכתוב את המילה ''גרמנייה'' בהקשר כלשהו - מייד תעוף לעברי האסוסיאצייה ''נאציזם - היטלר''. זו עבודה של קופירייטר. בסביבתנו גם אחרים מצטרפים לעיתים לחגיגה, יש טרמפיסטים ישירים ויש גם מנצלי מצב, וכך כשמישהו נזרק לכלבים באורח כזה, הדבר מתפשט ואחרים גם לומדים לעשות אותו דבר בדיוק, מטעמיהם הם, ולעיתים סתם מתוך חדוות הרשע והמרמס.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי