פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
אני מציג לראשונה את הרעיון ואחרים מאמצים אותו
מיכאל שרון (יום שלישי, 25/03/2008 שעה 3:00) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

וראו את אסופת רשימותי בפתיל שם: תפנית היסטורית ומתווה השיבה ותנופה פיתוחית האיזורית'' בו אני מנתץ אחת לאחת את כל הפיקציות התעמולתיות שאנו שבויים בהם, ומתווה דרך חדשה.

הבעייה היחידה כאן היא שאחרי כן מדירים ומצניעים אותי, וחומר שלי אינו מתפרסם. ולמה?

כי מאמצי הרעיון הם אנשים בשר ודם, גברין יהודאין כמוך, המעוניינים לקדם את עצמם ואת מקורביהם, ולהשיג לעצמם מיני כספים ותקציבים, על חשבון עבודתו של אחר. ובפרט לבשל עיסקות עם הממסד תוך השגת משרות אקדמיות בארץ ובחו''ל. גם הם ישראלים יהודים, הנגועים בכל ניגעי הגנבנות היהודית ישראלית המפורסמת, וחפצים לשלשל לכיסם כספי קרנות אירופיות ולזכות ליחס טוב וכסף מערבים בהציגם עצמם כדובריהם. ולזכות בג'ובים יפים של משרד החוץ ומינויים באקדמייה.

תעוד התופעה - ראה חלקו השני של המאמר

http://www.articles.co.il/article/8168/תעוד%20-%20של...
_new_ הוספת תגובהאני מציג לראשונה את הרעיון ואחרים מאמצים אותו
מיכאל שרון (יום שלישי, 25/03/2008 שעה 3:19)
בתשובה למיכאל שרון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

גוללו מהרשימה למטה ולמעלה: מישהו שובר את הראש בפתרון בעיות מורכבות תוך אומץ אישי ונאמנות לאמת, ויהודים אחרים תופחים על הבטן וגורפים את כל הקופה תוך התגלגלות מצחוק והעמדת פנים רציניות בתקשורת תוך הדרתו והכפשתו במטרה לטשטש את המקור, דבר המוכר בנושא גניבת קניין רוחני?

שם המגיב/ה: מיכאל: טעותו של אלוף בני פלד
להלן תגובתי לכתבה משובחת --- קישור --- של עורך ''מערכות'' לשעבר (הבטאון למחשבה צבאית של משרד הביטחון):

אבייתר היקר, חשפת אכן בכתבתך המשובחת את היות צה''ל צבא כושל ומסואב, כפי שמציינים זאת מומחים זרים, ובעקר, חסר יעילות באופן מובנה, כמוהו, כמוסדות רבים בחברתנו.

אכן, הבינוניות המחליאה ובת לוויתה - הסאוב הערכי, הינה מובנית לכל הנישות בישראל, מסיבות שניתחתי אותם ואפרסם על כך חומר נוסף. בהעדר רעיונות (עקב הבינוניות המובנית ומונופול הבינוניות(, צומחת תרבות קליקות בכל מקום הנשענת על פלגיאריזם ורמיסה. מי שמחוץ לקליקות וחושף באיכותו את ערוות חברי הקליקה המשתלטים על כל המשאבים - מנופנף החוצה. כשרמתך עולה לדרגת מצויינות פלוס - אתה מנופנף החוצה, כשקודם מנסים דרכים אחרות להחיל to contain זאת, שהרי אין ביכולתם לתת תגמול הולם, שכן מקורבים רבים תובעים תגמול על תרומה דלה. כששמעתי היום עורך שהורידני לדרגת טר''ש בשרירותיות (מהסיבות שמניתי) אומר לי ''אינך מתאים לאתרנו'' לאחר שכתבתי שם שנתיים וחמשה חודשים באיכות גבוהה לדעת רבים וטובים, חשבתי על דבריו של אלוף בני פלד לפני מותו: ''צלצלו בפעמונים ואימרו שאתם קוברים איש שחשב שהיהודים יכולים להקים מדינה משלהם, והסתבר לו שטעה''. לא רק צה''ל אלא רוב המערכות במדינה אינן יכולות לאורך זמן לגבות מדינה עצמאית במרחב הזה, ויש להסיק את המסקנות --- קישור ---

בטרם נושמד כולנו, ולהשלים עם המרחב הערבי, תוך הכרזה על ריבונות טריטוריאלית דו לאומית בכל ארץ ישראל-פלשתין.

תגובות לא מידתיות וחיפוי על פשלות
--- קישור ---

2006 / 07 / 06
שם המגיב/ה: מיכאל שרון: למה ההתנחלויות חשובות? הנישול הגדול והתקומה
כתבתי לא אחת כי אני מוקיר את המתנחלים ואת מפעלם. ולמה ההתנחלויות חשובות ויש להוקירם?

המתנחלים עצמם נוהגים לאמר אמת גדולה: העניין לא החל עם הכיבוש. דין שייך מונס כדין בית אל. ואכן, מלה בסלע. הנישול של 48, ועוד לפני כן, גישתם המתנשאת, המאיינת והגזענית של בני העלייה השנייה (כיבוש הארץ; כיבוש העבודה) הם שזרעו את הפורענות בארץ הזאת. מפעל האיון והישוב הציוני גייס הון רב, אותו הזרים לתוך ארץ חקלאית ענייה, ושימן בכסף רב פאודלים ערבים תוך קניית אדמות רבות בפלשתין. פאודלים אלה סברו בדין ש''השילטון איתם'' (הבריטים עם הציונים) ראו בציונים את הכוח העולה בטריטוריה הזאת, וסברו שיש לשתף איתו פעולה, הן על מנת להדוף לחצים עממיים כלפיהם, והן משום שסברו שאם לא ימכרו בכסף, יאבדו את רכושם ללא פיצוי לטובת הציונים (שהשילטון איתם) או העירוניים והכפריים הערבים המתמרדים. ומכל מקום, במהומות שיפרצו בהם הציונים והבריטים כנראה ינצחו, כך או כך, או שימכרו או שיפסידו בכל תרחיש שהוא. זאת כמובן, פרט לתכסיסי עורמה שונים שהיפעילו הציונים בצרוף פרובוקציות (בדומה לקניית אדמות ''מרצון''... כיום בגדה) כשברקע, בצמוד לנכלים ולמקל, ובצרוף לגזר של ההון היה האיום המתמיד: אם לא תמכרו, תאבדו הכל. כמובן, הבריטים מצידם, בבדיקות שערכה האדמיניסטרצייה, הוציאו דוחו''ת (המצוטטים כיום בהרחבה) שכל העיסקאות האלה הם כדין, שכן למוכרים היה אינטרס למלא פיהם מים, בדומה להיום. וכך נוצר המיתוס השקרי של ''רכישת האדמות בדין ובכסף מלא''. ובכן, האסון, הרמייה, שפיכות הדמים - והנישול הנורא הם הבעייה. וגבולות 67 הם אחיזת עיניים מצד אלה המחפשים ''לגיטימציה של הכרה בינלאומית'' לגבולות העושק, ומבקשים להנציח את העושק. אין אכן דבר כזה, גבולות 67, והנושא הוא פלשתין כולה, והצל הנורא של הנישול, הטהור האתני של 48, ורמיית הענק בחסות הון הדמים של נישול העם, תוך מיתוס ''עסקות האדמה החוקיות'' הקודם לנישול 48. שעל כן אני אומר - ההתנחלויות הם ההמחשה שכשם שאנשים יהודים בעלי סנטימנטים דתיים יכולים לגור סמוך למקומות הקדושים לאמונתם, כך גם ערביי פלשתין כולה זכאים לגור בכל מקום בפלשתין - לשוב לעכו, יפו חיפה (ראש העיר יונה יהב היציע לאחרונה שערביי 48 ישובו לחיפה, דבר שנתן לי תחושה שאולי עדיין יש תקווה בארץ הזאת), ולכל מקום בפלשתין, תוך השבה אחור של העוול המחריד, שאבירי חוקיות ''הגבולות הבינ''ל המוכרים של 67'' מגבים אותו, אולי מבלי דעת.

איני רואה כל ערך תרבותי במה שמכונה כאן ''ישראליות''. הישראליות לתפיסתי אינה אלא השילוש התרבותי של נוכלות, גסות נפש וחזיריות. עקב זרע הבאושים של הנישול, הנוכלות שבנישול והצדקתנות שבהסתרה והכחשה, נוצרה כאן תרבות נכלים וחמס שאין דומה לה בעולם, חברה חזירית ומסואבת ללא חסד, כשהמקור אינו ''הכיבוש'' של 67 אלא האיון והנישול של 1903 ואילך.

ראה מאמרי: איפיוני הומו יודאו איזראליקוס
--- קישור ---)

וכך, כשאין כל ערך תרבותי ל''ישראליות'' וערכי הזימה והסאוב שלה, כל שנשאר הוא המטרה ההרצליאנית הבסיסית של ''שמירה על חיי בן הלאום היהודי''. וזאת ניתן לעשות רק על ידי תקון העוול הנורא של הנישול הגדול והשגת שלום אמת עם המרחב הערבי.

כפי שכתבתי לא אחת, האליטות הציוניות, וברוני המדייה ואליטות התרבות הינם תכופות זיבורית ניתעבת, תחתית החלאה - וזאת עקב ההסתאבות שבנישול הערמה הגדול. בעוד העם הפשוט הוא ברובו טוב וסביר, אך מולך שולל בשקרים צדקתניים על ידי אליטות תרבות השקר. הולכת שולל אנו רואים גם כיום, בהתלהמות הצדקתנית של התקשורת, סביב לארועי עזה, והפרובוקציות הציניות והמרושעות בעזה ובגדה מצד האליטות הציוניות, שהיגדילו הפעם לעשות, ואסרו את מנהיגיו של העם המנושל, תוך הצגתם כטרוריסטים. העם הפשוט יחיה היטב בשלווה ובשלום עם העם המנושל בכל מקום, ואילו אליטות השקר והנוכלות, שהסתאבו לפשעי מלחמה קשים ופורעים בעם הזה - את השפעתם יש להשיב אחור, את האינטוקסיקצייה שהפיצו. זאת אולי באמצעות גישה הומניסטית טיבעית של סולידריות חברתיות הנשענת על מסורת סוציאליסטית אמיתית אך תוך ביטול האלמנטים הדספוטיים, הכוחניים והאליטיסטים-בולשביקים שבה (כלומר הקונספט המפעפע של ''חבר הקדארים האליטיסטי שיוליך את העם ברוח לנין - לכך אין מקום -זה שוב יעלה את מציאות הכוחניות והאליטיזם). ברור כי האליטות הציוניות בחסות התיקון לחוק השבות, הביאו לכאן, תוך הצעת תנאים כלכליים טובים יותר, אוקראינים, רוסים, גרוזינים, אתיופים, ומה לא, וזאת על מנת לתגבר את כוחם, ולהביא עוד בשר תותחי
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי