פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
ישראל כנראה צריכה ליפול עוד קצת כדי להבין שהיא לא הולכת קדימה
סתם אחד (שבת, 27/09/2008 שעה 22:26) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ממשלת לבני כן או לא זה רק פיטפוטי פוליטיקה שמרוח עליה רוטב מזוייף של 'טובת האומה'. אלה שרוצים שהמושחתים ימשיכו מבכים על כך שנתניהו עושה להם סטופ ומסיר מעל פניהם את צביעותם. הללו רוצים להמשיך למשול כשהם מנפנפים בחדווה את האיום האיראני ואת החשש לחידוש האינתיפאדה. כאילו האיום העתידי הזה מחייב לתת להם להמשיך לשלוט ומחייב את ביבי לשחק את המשחק שלהם.

צריך לומר שקבוצת הברברת של קדימה שחטפה את המדינה יכולים להמשיך להתקשקש ולחגוג את מפלת אולמרט שהיה משא כבד על גבם. הם יכולים להתפלל לתקווה טובה יותר עם אחת לכאורה נקייה מחטא, למרות שהיא היתה שותפה ועדת ראייה לו ולא באה כלל על עונשה. שנאמר, בפוליטיקה מושחתת, לא מלפשים כבוד וצדק.

והללו רוצים למשוך את היהי לביצה העכורה שלהם כדי לפגוע בתדמיתו ולהאפילה לפני הבחירות. הם אומרים, אם נגזר עלינו ליפול אז ראוי להפיל גם את ביבי ובכך להקטין את התבוסה.

עניין ממשלת חירום הוא שטות גמורה. השמאלנים לא רצו בה בתקופות שהיה להם נוח להישאר בחוץ, אבל עכשיו הם מתפללים שביבי ייכנס למלכודת הממשלה שלהם. תפקידו של ביבי ושלנו הוא להבהיר לנבחרינו שדרכם תמה ושצריך ללכת במהירות לבחירות חדשות. עדיפים בחירות במחיר סביר על תשלומים גבוהים על נזקי הממשלה הבאה. זוהי ממשלה דחוקה שקצה אחד שלה מותנה בקצהו האחר, ומרכזה מתנייד מקצה לקצה בניסיונות חוזרים ונישנים להשאיר את כולם על הספינה.

אלא שבספינה של היום אין רב חובל. רק ביבי יכול להיות רב חובל מבין המועמדים היום לבחירות. עלינו להחזיר את הספינה לנמל, כי אנחנו לא יכולים להפליג במים סוערים עם רב חובל לא ראוי וצוות לא ממושמע לה. יש לחזור מיד לנמל, ולשפץ את הספינה בבחירות מהירות בסוף השנה תחילת שנה הבאה.

אברהארד שולץ
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי