פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
צריך להכרית גם את הדרדסים בישראל
סתם אחד (יום שלישי, 30/09/2008 שעה 23:36) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אם היו כאלה כמובן...

אלא שאין 'קו קלוקס קלן' בישראל. אולי יש כמה קוקו, מימין ומשמאל. בטוח שיש. אז צריכים לטפל בהם. אבל לא צריכים לתת לדמגוגים פתחון פה להתלהם ולהפריח נפיחות של 'גזלו לי' 'שתו לי'.

אתה מה שאתה כותב היום כתבו כבר אחרי רצח רבין. אבל כל עוד אתה ושכמותך, דוד ועמיש למשל, לא תסתכלו במראה ותאבחנו את פזילתכם, לא יואיל כל בכייכם המפוברק הזה.

אין שולי השמאל טובים או כשרים משולי הימין. ואת זה אני כותב בטרם עוד אתה או אני יודעים יד מי היתה בנעל בעניין שטרנהל. עד כמה שאני יכול לזלזל בדיעתו של ההסטוריון לענייני פאשיזם שטרנהל, אני חייב להגן עליו בכל כוחי כדי לתת לו להפיק מר-גליות. אבל לכל הרוחות, האם אתה יודע מי עשה את זה ולפיכן אתה מדבר על קו קלוקס קלן?

אם היית נרעש באותה מידה כאשר בירוני השמאל מכים חיילים ושוטרים בגדר, מוציאים את עינם, שוברים את ידיהם ואחד אפילו נהרג בפיגוע שלהם, אז הייתי אומר שצריך ''לשדד מערכות משפט'' ולהקשיח את הטיפול באלימים מכל צד.
במה יותר טובים החמילניצקים וההיטלרים הסוציאליסטים והאנרכיסטים?

לצערי אתה מראה בורות והתלהמות ואתה מנפח בלון שעתיד לכל היותר להתפוצץ בפרצופך ולהסריח את סביבותיך. לא פלא שאתה צריך להרחיק עד ערבות אוקראינה והררי ספרד, לביצות אמריקה, למרחבי פולין (פולניה בשבילך) ולמדמנות גרמניה. כי את הסרחון עצמו אתה לא מוצא כאן ואתה חייב להרחיק לחצי עולם.

אתה בסך הכל מפגין אי את ידיעת החומר עליו אתה כותב וקושר דבר לשאינו דבר בחובבניות של תגרן שוק, כמנהג שמאלנינו הדמגוגים.

אינך יכול להילחם נגד קיצונים בפרשנות התנ''ך, כי פרשנותך דומה בדיוק לפרשנותם, שכן לדעתו / לדעתן של שולי הימין אתה הוא המפר את בריתו של אלוהים עם עמו וממשלתו. אז במקום לקשקש למה לא לקרוא למשטרה לאכוף את החוקים האזרחיים כולם מ-א' ועד ת' כאחת? מה שחסר במדינתנו היא אכיפת חוקים. כל יום מבוצעים במדינה עשרות ומאות עבירות אזרחיות גלויות לעין, אבל גורמי האכיפה עוברים לסדר היום. מרגע שאיננו אוכפים את החוק, הוא פרוץ לכל אחד. בטח אם מדובר באנשי שוליים שמעריכים שיקשה למשטרה ולשב''כ לשים עליהם את היד.

חומות של תקווה
_new_ הוספת תגובהצריך לדאוג שיאכפו את החוק
דוד סיון (יום רביעי, 01/10/2008 שעה 7:43)
בתשובה לסתם אחד
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הקשיים שלך להסתכל במראה בולטים בהודעותיך השונות. אתה מתקשה בכל כאשר אתה כותב על פרשת אלטלנה (תגובה 122562) וגם כאן.

כהדגמה אסיים במילים שלך על הפזילות, הבכי המפוברק והבלונים שלך עצמך:
1. ''במה יותר טובים החמילניצקים וההיטלרים [והאנרכיסטים הימניים]?''

2. ''... אתה כותב... בחובבניות של תגרן שוק, כמנהג...'' דמגוגים עתיקים.

3. ''לצערי אתה מראה בורות והתלהמות ואתה מנפח בלון שעתיד לכל היותר להתפוצץ בפרצופך ולהסריח את סביבותיך''. בעצם הבלון שלך כבר התפוצץ.

-----

בדבר אחד אתה צודק צריך לדאוג שהחוק יאכף.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי