פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
מיכאל שרון: ''שרותי'' הפרע הישראלים
סתם אחד (שבת, 18/10/2008 שעה 11:24) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הנושא עליו מרמז מר ספירו הוא התערבות ''שרותי'' הפרע הישראלים בכל מקום בו ניתן לפרוע, לסחור בנשק, בסמים ובשרותי חיסול. למשל, החטיפה של שר ניגרי גולה בלונדון ב-‏1984 על ידי אנשי ''שרות'' פורעים ישראלים, בהם השתתף גם רופא מרדים מביה''ח מאיר, שנמצא מקופל במזוודה הענקית עם השר הניגרי - על ידי משטרת בריטנייה שעצרה את כולם.
עדות אישית:
הדבר ארע גם לי באותן נסיבות ממש
ב-‏8 אוקטובר 1988 בסביבות 0300 בכביש מהיר, במהירות גבוהה, אחרי שכבר נסעתי כ-‏30 ק''מ, וללא כל סיבה אחרת פרט להתפוצצות צמיג. תימרנתי במכוניתי בקור רוח, בפעולה שדרשה מורכבות, האטתי בהדרגה ככל שניתן במשך קצר. המכונית אמנם התנגשה בקצהה בקיר הבטון החוצץ באוטוסטרדה והתהפכה פעם אחת, אך כבר לא במהירות. הייתי קשור בחגורת בטיחות. לא יכולתי לפתוח את דלת הרכב, ויצאתי דרך החלון. לפני כן אמנם ישבתי בפאב בתל אביב עם בירה, אך למזלי כמעט ולא שתיתי, המתנקשים כנראה רק ציינו לעצמם או דיווחו ''שתיית בירה'' על פי הנפח שהיזמנתי, אך התרשלו לשים לב לכמות ששתיתי בפועל. לכן הייתי בשליטה מלאה. או שהם נחפזו לקחת הימור בהזדמנות זאת, אמנם ללא סיכון לעצמם.

שבועיים אחר מכן, ב-‏22 שוב בוצעה פגיעה מכוונת, הפעם על ידי שימת כפיס עץ בגלגל האחורי באופני.

הדבר ארע בחודש אוקטובר 1988, כאשר לאחר זמן רב בו לא עבדתי אלא בהתנדבות ותוך פריעה בי, לאחר זמן רב לקח אותי פרופ' תאודור נחנזון מנהל בי''ח לוינשטיין לעבודה בשכר מלא ונתן לי מקום ממוזג אוויר במכון, למען אעלה בכתב את תוצאות המחקר שביצעתי. זאת למגינת ליבה של חבורת הזאבים שניכסה את עבודתי, שהתעללה באופנים שונים ופרעה גם במנהל המכון שתמך בי, ד''ר שמואל רון, הישמיצה אותו, וגרמה לו להתקף לב בעקבותיו עבר ניתוח לב פתוח ואחר התפטר, אחרי שכשל כוח סבלו.

ד''ר רון נהנה מגיבויו של פרופ' נחנזון מנהל ביה''ח, שעתה בודד על ידי קליקת הזאבים בבי''ח לוינשטיין. אלא שהוא לקח אותי לעבודה בשכר לכתיבת תוצאות מחקרי והעלאת החומר על הכתב, וזאת בזמן שאחד משני מנהיגי כנופיית הזאבים, הבוס הישיר שלי ד''ר שמואל מלמד, היה בכנס בשוודיה.

ואז, באותו חודש בו מנהל בית החולים החזירני לעבודה בשכר, ולכתיבת החומר, באותו אוקטובר ארעו בי 2 התנקשויות אלה על ידי גורם עלום.

אני אגב נהג מעולה מאז 1972, ומעולם קודם לכן וגם לאחר מכן לא הייתי מעורב בתאונה. במקביל, אני רוכב אופניים מעולה, מאז גיל 8, וזאת הפעם היחידה אי פעם שאופני התהפכו.

להלן בקישור: 1. דו''ח המשטרה מאז, 2. מסמך מבית החולים מאיר, ו 3. מסמך מניתוח הסרת עצם הרדיוס בעקבות התהפכות האופניים

אלה שיטות מקובלות על ידי גורמים בישראל.

הערה:בזמן האינטריגה נגד יעקב לוינסון, אחד האנשים המבריקים והבולטים ב''מערך'', ומנכ''ל בנק הפועלים, בשנים 81-83 , מוסה חריף, ממנהיגי חוג ''בית ברל'' ואחד האנשים החזקים ביותר ב''מערך'' (''העבודה'' דאז) שנתן לו גיבוי חזק ותמיכה, נהרג בתאונת מכונית ב-‏1981, אף היא בעלת אופי עלום, ומייד לאחר מכן צברה האינטריגה תאוצה קטלנית, שהביאה בסופה להתאבדותו של לוינסון, לאחר שתומכו החזק ביותר הושבק.

כאמור, שיטות אלה מקובלות בישראל

__________

אשר לירג היידר, ראשית, אילו היה במצב לא תקין, כיצד יכול היה לנסוע במהירות גבוהה כברת דרך רצינית?

שנית, דומני שלא היה הוא נהג מועד לתאונות.

שלישית, מאיר דגן נוקט בשנים האחרונות באקטיביזם מבצעי.

רביעית, נראה לך אקראי שרק ברגע עלייתו המחודשת הוא מקפד חייו בתאונה, ולא בכל עשרות השנים שקדמו לכך? האיש נהג לבד, וללא נהג, וכנראה הוא אהב לנהוג, נהג משובח, ונהג הרבה.

חמישית, שיטות אלה מקובלות אצל גורמים בישראל, ודבר זהה ארע גם לי, ןגם לאחרים שפורעי מערכת או פשע העלו אותם על הכוונת.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי