פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
מה סחב כהנא ממלקולם X, הכוח השחור והאחים המוסלמים?
מיכאל שרון (יום חמישי, 17/12/2009 שעה 21:27) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מלקולם X אמר לשחורים: הלבנים הליברלים האמריקנים מדכאים אתכם, ומדבירים את תודעתכם. איך? הם גם מדכאים ומדירים אתכם, וגם מכניעים את תודעתכם, מונעים מכם להניף כנגדם אגרוף ברזל, בכך שהם מפיצים אצלכם רעיונות נוצריים - להושיט גם את הלחי השנייה, שלום עלי אדמות (במקום אגרוף ההולם במדכאים וברודפים).

כהנא לקח רעיונות אלה על כרעיהם וקרבם, והקים בניו יורק את הליגה להגנה יהודית, שהלמה בחזרה באנטישמים.

לבסוף נאלץ לעזוב את ארה''ב. והוא בוחר כמובן בישראל. אך איך ימכור לישראלים רעיונות אלה? בישראל המצב שונה, שהרי דווקא ישראל היא כוח חזק שלקח את הטריטוריה של הערבים, ומדכא אותם חזק לבל יתקוממו (הממשל הצבאי, כפר קאסם, חוקים שונים ומשונים).

אבל כהנא, איש פורה ברעיונות, אינו יוצר מסכת רעיונות חדשה המתאימה למציאות הישראלית, אלא מנסה להתאים ולהטליא את התאוריה של האחים המוסלמים והליגה להגנה יהודית, עבור יהודים ישראלים.

וכך,הוא מציג את יהודי ישראל בדומה לשחורים בארה''ב - אנשים שערביי ישראל מדכאים אותם, לוקחים את נערותיהם ומזיינים אותם, גוזלים מהיהודים קרקעות וצוחקים על היהודים, ולפעמים גובים מהיהודים בישראל דמי חסות...

והוא ממשיך, כמו שמלקולם X אמר לשחורים בארה''ב: והליברלים (השמאל) הם נוצרים בעצם, ומטיפים לכם להושיט גם את הלחי השנייה. לא ולא. הניפו אגרוף ברזל כנגד מדכאיכם הערבים והנוצרים השמאלנים...

איך אומרים אצלנו? חארטה.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי