פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
במדינת האינפנטילים שלנו אין קשר בין שום דבר לשום דבר
עמיש (יום שלישי, 19/07/2011 שעה 18:23) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לישראלי החדש אין אחריות על כלום
כמו יצור שחלקי המוח שלו נותקו זה מזה.
אין קשר בין יחסי ישראל עם העולם לבין מה שישראל עושה, ממילא עשו שונא ליעקב והעולם הוא הרי עשו ואנחנו איננו אלא חבורה אומללה של יעקבים.
אין קשר בין ההזנחה של כל הפריפריה הישראלית לבין המצב הכלכלי הנפלא בשטחים הכבושים. שם יש דירות זולות, גני ילדים בחינם, הסעות לחוגי חליל ללא תשלום, אין כמעט מס הכנסה, כל קרוילה מחורבנת מקבלת חשמל ומים עוד לפני שבכלל חלמו להקים שם את הקירות, יש רכבים משוריינים לכל פוחח, יש מאות מיליוני שקלים ממקורות עלומים, יש אלפי פרזיטים שפרנסתם על פרובוקציות ומעשי פשע נגד הפלשתינאים אבל כל זה כמובן לא קשור לסגירת הספריה בקריית שמונה. בקריית ארבע לא סוגרים שום ספריות.
ואין שום קשר בין עינוי והתעללות בקטינים פלשתינאים בבתי כלא ישראליים לבין השנאה שלהם ושל הוריהם למדינת ישראל .
ואין שום קשר בין הרג של מאות אזרחים לבין הטענות בעולם כלפי אנשי צבא ישראליים.
וכמובן שאין קשר בין הרג אזרחים על ספינה טורקית לבין הדרישה הטורקית להתנצלות ופיצויים
ואין קשר בין ההפקרות והזלזול בחוק בכל תחומי מדינת ישראל לבין זאת שהמשטרה עסוקה יום ולילה בעניינים בטחוניים
ואין שום קשר בין השליטה בשטחים הכבושים לבין אפליה ואפרטהייד.
ואין שום קשר בין שום דבר לשום דבר.
ככה זה אצל הישראלים החדשים.
הכי חשוב עכשיו זה רק לתפוס את הבוגדים שמחרימים מתנחלים והכל יבוא על מקומו בשלום.
_new_ הוספת תגובהבמדינת האינפנטילים שלנו אין קשר בין שום דבר לשום דבר
ע.צופיה (יום שלישי, 19/07/2011 שעה 21:48)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

בקיצור: לקחו לך את המדינה שכנראה אף פעם לא הייתה לך.
_new_ הוספת תגובהאתה צודק. אין קשר. אז למה אתה חוגג?
המסביר לצרחן (יום רביעי, 20/07/2011 שעה 18:10)
בתשובה לעמיש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לשמאלן החדש, עם האייפון והאייפד, אין אחריות על כלום
הוא כמו תיש צעיר שנולד להזדקן ובלבד שהוא ידפוק לעצמו ולאחרים את השכל.
אין קשר כאילו בין פעילות הפלסטינים להשמיד את ישראל ובין מאמציהם של השמאלנים לפגוע בישראל , בשם זכות הפלסטינים לרצוח יהודים.
אין קשר בין רצח ופציעת אלפי הישראלים ב-‏16 השנים האחרונות לבין חיבוק האבהבים עם ערפאת ומחבליו, כניסתם לשטחים הכבושים, ציודם בנשק להשמדה המונית (רובים אוטומטיים וחומרי נפץ הם כלים להשמדה המונית) ולתוצאות הכואבות של אלפי הרוגים ופצועים שכל אשמתם היא שהם היו יהודים, עם קו ירוק או בלי.
הישראלי תמיד יהיה אשם בעיני השמאלן כשמתאבד פלסטיני מתפוצץ באוטובוס בת''א, אבל הטרוריסט הפלסטיני תמיד יהיה גיבור אם יתפוצץ בקרית ארבע.
משפחות הרוצחים של ילדי איתמר הפכו לסמל החברות, האחווה והשלום של ארגוני שמאל רק משום שהרוצחים לא הצליחו לחצות את הגדר לת''א.
דירות יש למכביר אבל הן ניקנו כמו נקניקיות בכיכר רבין, ובשל כך לא נותרו מספיק בשוק אז הם יוצאים לרחובות לפיקניק של קיץ. בסוף ספטמבר כולם בלאו הכי חוזרים ללימודים והמפגינים בכל מקרה יעשו נסיגה חד-צדדית עד אז, אם לא הרבה יותר מוקדם.
הפריפריות בישראל קיבלו חיזוק ובניה מאסיביים. אבל מה לעשות שהשמאלנים רואים את השטחים האלה מחוץ למדינת תל אביב? לא רוצים לגור בקריית שמונה כי אין ספריה? אז שיילכו לגור ברמת אביב ג' כי גם שם אין ספריה ציבורית.
לפי השמאל, הממשלה היא שאחראית לתחזק ספריה ציבורית, כי לדעתם העיריות בפריפריה מנוהלות רק על ידי אנשים לבנטיניים, חסרי השכלה ופרזיטים (משהוא כמו הפלסטינים).
גם לפי השמאל, מצבם של היהודים ישתפר אם הם יגיעו להתנחלויות. אז יאללה, הממשלה צריכה לצאת בפרוייקט בינוי רחב בשטחים כדי לחלק מתנות ליהודים ושל כך אפילו לחזק את הביטחון והכלכלה. שמאלנים כמובן לא מוזמנים להתיישב שם, כי אחרת מה נעשה בלי הבכיינים האלה?
הממשלה צריכה להפסיק את גיוס הכספים של המתנחלים ממקורות עלומים בעולם רק בגלל שהיא מאפשרת לארגוני השמאל האנטי ישראלים לגייס את הכספים שלהם ממקורות חוץ, בעיקר ממשלות זרות אירופאיות וערביות.
אין קשר כמובן לשנאת ישראל ע''י הפלסטינים ובין העובדה שהשמאלנים שונאים את הציונות ורוצים להרוס את ישראל מבפנים בסיוע הערבים מבחוץ.
לישראל אסור לעצור ערבים בגלל שהם רוצחים יהודים או בדרך לרצוח יהודי רק משום שהערבי נקרא ''מוחמד'' או ''קטין''. לא לתת ל''קטין'' לשון 24 שעות בחקירה זה נחשב אצלם לעינוי, אבל ברברת מתמשכת שלהם של שנים בפורום פוליטי זה לא עינוי בשבילם.
מבחינתם יש קשר בין הרג של אלפי אזרחים, גם בעיראק ובאפגניסטן, לבין הטענות (מי בכלל טוען?) בעולם כלפי אנשי צבא ישראליים.
לדעתם ישראל צריכה להתנצל לפני ממשלת תורכיה רק בגלל שממשלת תורכיה הפרה חוק בינ''ל ושלחה את חייליה להתעמת עם לוחמי צה''ל. צה''ל אשר רק כי הצליח להשתלט על הספינה למרות שהלוחמים התורכיים פתחו באש ב''אקדח הקדוש'' שלהם(עוד כלי נשק קדוש של השמאלנים שלנו!) ובאלימות נגד חיילי צה''ל.
כמובן שאין קשר בין השליטה בשטחים הכבושים לבין זה שהערבים פתחו נגדנו במלחמת השמדה.
כמובן שמתן תנאים לחיים טובים והוגנים לערבים בשטחי הכיבוש נוגד את התפיסה השמאלנית שאסור לתת לכיבוש להצליח. לכן השמאלנים תומכים במדיניות האפרטהייד של הערבים נגד היהודים שעיקרה הפיכת יו''ש ועזה לשיטחי יודנריין, ואם זה לא הולך אז בכוח הטרור.
וכמובן שתמיד יש להם קשר בין שום דבר לשום דבר.
ככה זה אצל השמאלנים החדשים.
הכי חשוב עכשיו זה רק לתפוס את הבוגדים שמגנים על ישראל מפני הטרוריסטים והכל יבוא על מקומו בשלום.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי