פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
הוצאת לי את המילים מהפה
בצלאל פאר (שבת, 13/04/2013 שעה 12:22) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

תמיד חזרו ואמרו לנו מנמיכי הראש שאומרים שאיראן לא תשחק אם הנשק הגרעיני שלה, לא תאיים וגם לא תפעיל אותו, כי הנשק הגרעיני יהיה רק לחיזוק עמדתה האזורית והעולמים ושהיא תתנהל כמדינה שפויה. כל טענה שמעלה אפשריות שאיראן כן תעשה שימוש בנשק הגרעיני אם יהיה בידה, כמו לאיים או ל''שחק בכאילו כן'', או גם העברת נשק גרעיני ''מלוכלך'' לשליחי הטרור שלה בחו''ל נדחו בזילזול ובהרמת עפעף.

עכשיו באה לנו צפון קוריאה הפונדמנטליסטית ומשחקת את המשחק המכוער של סחיטה גרעינית, תוך איומין ישירים נגד דרום קוריאה, יפן וארה''ב. בכל יום מעלים הצפון קוריאנים להוסיף תנאים להזהרות שלהם. עכשיו הם מתחצפים ומזהירים שאם טיל ניסוי שלהם ייורט גם הוא מכוון למים הטריטוריאליים של יפן הם יתקפו גרעינית את יפן!!!!! כלומר, משטר משוגע עם לכאורה פצצה גרעינית או שתיים יכול לאיים על מדינה אחרת שכל הגנה עצמית חוקית תתפרש אצלם כפשע הראוי לתקיפה גרעינית!!!!!! זהו מצב בלתי נסבל ואסור לארה''ב לעבור על זה לסדר היום, כי גם אם לא יהיה דבר מהמשבר הנוכחי הוא יהיה אבן דרך למשטרים פונדמנטליסטיים אחרים.

לו אני אובמה הייתי לוקח החלטה לבצע תקיפה מאסיבית וגדולה על כל אתרי הגרעין הצפון קוריאני והאיראני במהלך אחד ומקביל. אם אובמה יעשה את זה הוא יציל את העולם ויחזיר את הכבוד האבוד של אמריקה. שלא לדבר שבמהלך הזה אובמה יצדיק את עצמו כמנהיג העולם וכראוי לפרס הנובל לשלום אותו קיבל לפני כארבע שנים.
_new_ הוספת תגובההוצאת לי את המילים מהפה
ע.צופיה (שבת, 13/04/2013 שעה 14:40)
בתשובה לבצלאל פאר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אם הכותרת היא מחמאה עבורי אזיי אני מודה לך מאוד.
אובמה לא יעשה מרצונו ומיזמתו כל מהלך צבאי. זה מנוגד לאופיו, השקפת עולמו ודרכו הפוליטית.
את זה יודע הגמד מפיוניאנג ומפנים זאת גם כהן הדת מטהרן.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי