פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה להמפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה, 01/08/13 7:01)
ע.צופיה ידידי
ע.צופיה (יום חמישי, 01/08/2013 שעה 8:57)
בתשובה להמפלגה הקטנה העניה וחסרת ההשפעה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

איני יודע כיצד אתה מגדיר את ''מעמד הבינוני''?
לפי מיטב ידיעתי ''מעמד הבינוני'', דהיינו משפחות שהכנסתן נטו היא מ-‏15,000 ש''ח ועד 30,000 ש''ח אינם משלמים מס שהסיפרה הראשונה שלו מתחילה ב-‏3.
היתרה הנותרת היא פוטנקציה של שיעור המס ולהיפך. רמת החיים של מה שאני מגדיר ''מעמד בינוני'' הוכפלה ב-‏25 השנים האחרונות לכן יוצא מזה שגם הכנסתם הפנויה גדלה בהתאם.

כל הארצות האירופאיות החלו להבין את מהותה של הספחת של המהגרים וכולן נוקטות בפעולות אקטיביות כאלו ואחרות בכדי לבלום ולהמאיס את ההגירה אליהן. רק עכשיו קראנו כי בריטניה רוצה לדרוש ערבות כספית גבוהה מהחשודים כמהגרים.
הדרך שלנו צריכה להיות מניעת עבודה מהם. זה יכריח אותם, בסופו של דבר, לחפש את מזלם במקום אחר.

אלמלא הרמטכל היוצא לא היה מצליח לגייס לטובתו את הנבזיים שבעיתונאיינו הרי היה לנו היום רמטכל נהדר למרות שאני חושב שבני גנץ גם הוא רמטכל משכמו ומעלה (עד עתה).
אני מחזיק בדעה שעד שופט לא פסק את דינו של אדם הרי הוא זכאי וחף מבחינתי. אז לפרנקל הייתה, כנראה, תקרית בלתי נעימה בהוגקונג אך מאחר וזה לא גלש לפלילים הרי איני רואה בזה כתם. בסופו של דבר אנו רוצים בני אנוש ינהיגונו ולא רובוטים.
אני רואה ''במסעות'' הללו של גמדי תקשורתנו, ראשית משהו מאורגן ושנית נסיונות, לעיתים מוצלחים, להראות לראש הממשלה ושריו ''של מי גדול וארוך יותר''.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי