פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה לבצלאל פאר, 22/03/14 18:44)
אתה ממשיך להסתבך!
דוד סיון (שבת, 22/03/2014 שעה 19:08)
בתשובה לבצלאל פאר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

א. אוסף של טענות מופרכות. זאת בעיקר משום שלא הנשיא לבד קובע תקציב. הטענות המופרכות גם נבנות ממושגים לא רלוונטיים כמו ''גרעון כלכלי''.

ב. גם בהקשר הזה פשוט אין אמת בטענותיך.

ג. אתה ממשיך להסתבך עם הגדרות לא נכונות למספרים שאתה מציג, במשולב עם טענות לא נכונות.

ד. הצורך שלך להכפיש את אובמה מניע אותך להתעסק בטענות שגויות בטעות, או בטענות מופרכות במודע. בין אלה אתה מתעסק בסכנות מדומות וצופה משבר דמיוני אפילו בתקווה: ''... לי נראה שארה''ב מרחפת בפנטזיה לפני שהיא צוללת עמוק לאוקיאנוס של המציאות. אני מקווה שזה יקרה לפני 2016...''

שנית העובדות הן שרוב העליה בחוב הלאומי של ארה''ב נובעות מהחלטות שנתקבלו בימי הנשיא הקודם. כל טענה שמתעלמת מכך היא למעשה מופרכת. אצלך ישנן כמה כאלה.
_new_ הוספת תגובהאתה ממשיך להסתבך!
בצלאל פאר (שבת, 22/03/2014 שעה 19:20)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

א. מה זאת אומרת שלא הנשיא לבד קובע תקציב? הנשיא הוא ראש המדינה והוא קובע את כיווני הפעילות של המדינה בכל נושא. הפקידים שלו כותבים כל אחד את חלקם לפי המדיניות שמוכתבת על ידי הנשיא. זה שהנשיא עצמו לא קורא בסוף העבודה את כל ספר התקציב בכלל לא מפתיע, כי אין אדם בעולם שמסוגל לקרוא את הכל ולקבל תמונה מלאה אמיתית של הפעילות והמדיניות המתוכננות. גרעון כלכלי הוא גרעון תקציבי וכניסה לחובות של הממשל. מה לא ברור לך?

ד. אין לי צורך מיוחד להכפיש את אובמה כי אנשיו לא קוראים בפורום הזה. אני פשוט מספר לך בלבד את האמת על מנהיגותו הכושלת, ואתה מתפוצץ מזעם בעבורו. ממתי כבר אסור לי לומר את דעתי? אבל העובדה היא שכל מה שטענתי בדוק, גם אם אתה חולק על דעתי. בסוף באיזושהי נקודת זמן ארה''ב תצטרך להתמודד עם החוב הלאומי, עם הגרעון השוטף, עם מגמת הגידול באבטלה ועוד כמה רואות חולות, למרות שלא כל המגמות האלה התחילו בתקופתו של אובמה (ואפילו לא בתקופתו של בוש).

שנית העליה בחוב הלאומי פרחה ויותר משהכפילה את עצמה בזמנו של אובמה.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי