פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
תורת אבנרי כשלה מזמן
בצלאל פאר (שבת, 03/03/2018 שעה 22:30) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אז אבנרי רוצה שנתניהו יסתלק כי הוא חושב שנתניהו הוא אסון למדינה. אז הוא חושב, לפחות. אבל עם כמיליון אנשים לפחות [עם הקואליציה זה לפחות 2 מיליון איש לאחר שניקינו את המתנדנדים או אלה שברחו קצת שמאלה?] שחושבים שנתניהו ברכה למדינה?

שום חשד למעשים פליליים לא יכולים להפיל ראש ממשלה לפי החוק אלא רק לאחר שהורשע בגזר דין חלוט. אני מעריך שאם יוגש נגד נתניהו כתב אישום פלילי לאחר שימוע הוא יפרוש. מכאן ששמחתו של אבנרי מוקדמת מדי ואולי תהיה גם מיותרת.

בינתיים כנראה שהתמיכה הציבורית בנתניהו לא נחלשת ואולי מתגברת. אפשר לראות זאת בסיקרי דעת קבל שנתנו לנתניהו בין 26 מנדטים ל-‏36.אם ניקח אתצ מקדם הטעות לטובת, פכי שהוכח בבחירות 2015, אז סביר שהליכוד יחזק את עצמו בתנאים הנוכחיים עד מעל ל-‏36 מנדטים.

אם המנהיגות הנוכחית בליכוד ובעלי-בריתו הם אפסים, אז כמה מינוס הם יאיר לפיד וגבאי?
ואולי מתחיל אבנרי להבין את רחשי רבים בציבור שלא רוצים שנתניהו יפרוש?

אבנרי על יאיר לפיד: ''החלל הריק האידיאולוגי הזה הוא יתרון גדול: הוא כל דבר לכל אדם''. האם מודה בכך סוף סוף אבנרי שהאידיאולגיה שלו תמיד היתה חסרון גדול?

מה זה '' רשימה עם יסודות ליברליים, המתקדמים ושוחרי-השלום, בראשות מנהיגות צעירה וחדשה'' זה החלפת המסיכה של מר''צ הכושלת? הרי כוח השמאל בחברה הישראלית הולך וקטן ומר''צ והעבודה יריבו בינהם קשות על המעטים המתמעטים. אולי הם שוחרי שלום ו''מתקדמים'' אבל הם לא ליברלים אלא מופקרים.

עם 'אוהב' את ישראל שמתחבק עם הרוצח ערפאת וידידיו המוסלמים שצוחקים עליו אחרי גבו, כי הוא כמו הכלב המאולף שלהם שנובח על הימין, מה הפלא שהוא מקנא בנתניהו?

יאללה, ביי, אורי !!!!
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי