פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
דברים שרואים משם לא רואים מכאן
ראובן (יום שישי, 21/06/2002 שעה 16:10) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דברים שרואים משם לא רואים מכאן

כאשר ציפורה אשת משה רבנו ראתה הנחש בולע את בנה עד מקום ברית המילה , היא הבינה את המסר ומיד עם אבן חדה ביצעה את המילה. ואנחנו לא מבינים את המסר ועוסקים בשטויות.

הבולשביקים התחילו להתמוטט בשנת תש''ס והימין השולט היום ממשיך באותה דרך מפיינית. חבל. ובכול יום אזרחים נופלים. והבולשביקים חושבים להחזיר את העתרה ליושנה. אם אתם אומרים כי זהו קרי אזי יבוא חמת קרי.

כאשר המערכת המשפטית מתירה גוים בקהל ישראל ־כמו שהיה ליפני חן במזרח אירופה־מערכת המשפטית ־ עתונות ־ מערכת החינוך טעונים שינוי יסודי.

. בשבילי עבר הירדן שייך לעם היהודי כי.....זוהי הבטחת בורא עולם.....מתי? אם בחוקותי תלכו. הימין הם בסך הכל ביריונים שרוצים לכבוש בלי מצוות או ליתר דיוק עם מצווה אחת לזמר את התקווה, כאשר מעטים מהשמאל רוצים כבר לבטל אותה כי הרי הם 'דמוקרטים ורוצים על ידי שיטה זו להאכיל את האויב. ואנו מחכים בכל יום שהעם יתאושש .....חבל כי הדבר הוא על רקע של סבל.

היהודים הפכו להיות עבדים תחת תחת הבולשביקים

של ימין או של שמאל.

בזמנו בקיץ 95 כתבתי שלושה פעמים ליצחק רבין כדי להסביר לו כי הסיכון המחושב הוא ''חישוב מסוכן''

הדבר לא מנע אותי מלקפוץ על ספר התהלים שלי ברגע ששמעתי בשידור ישיר מהעצרת כי הוא נפצע ועד ההודאה המחרידה של איתן אבר.

לפני 93 הבולשביקים רצו לשבור להם את העצמות ב93 הגעו במאוחר למסקנה כי הדבר לא ניתן ־לפי דעתם ־ולכן רבין חזר בתשובה והזכיר לנו אבנר ויוסי ורחל קפלן כדי לשגת בלי לאבד את השילטון. רק השס היה מסוכן ולכן כל כוחות המאורגנות התנפלו על דרעי ־ מערכת המישפטית ־ עתונות ־ משטרה= למטט את הישות הדתית צפרדעית.

כל זה היה בעבר כי הבולשביקים התמוטטו ולא יקומו עוד.חשבו להחליף את הסוסים ולהמשיך לדכא. אם יחזרו רק על תנאי אחד כדי לקבל את השכר המגיע להם על פי חוק ישראל.

לפני כמה חודשים ערבי אינטיפדה שהיה בכלא הישראלי ראה יהודי אוכל לחם בפסח ...הוא שאל אותו: איך אתה כיהודי אוכל לחם בפסח? הוא ענה לו: אני לא דתי. בקיצור זהו החינוך שהוא קיבל. יש המשך לסיפור: אז הערבי אמר לו־ אם כן אנחנו ננצח אותכם. אתם מבינים מה לעשות כדי שלא נפול בידם.

*ידוע שבאחרית הימים ישובו ישראל בתשובה מחמת הצרות ואז תבוא להם הישועה :. . .'' מביא גואל למען שמו באהבה. . . ''

המלחמה אחרונה לפני ביאת המשיח שתהיה כנגד ישראל ושאר אויבים של מלכות הרשעה, היא רוסיה , נרמזה בסוף נבואת דניאל.

*אמרו חז''ל ביומא [דף י] אין בן דויד בא עד שתתפשת מלכות רומי הרשעה בכל העולם 9 חודשים. מכאן משמע שמלכות הרשעה עתידה לחזור ולהיתפשת על כל העולם לפני ביאת המשיח.

לפי מסורת אחת הצהיר הגאון מוילנה כי '' בשעה שתגיע אליו שמועה על כניסת צבא רוסי בשערי איסטנבול , ימהר ללבוש בגדי שבת ויצפה לרגלי המשיח.''

*לפי המלבים והזוהר, לקראת זמן הגאולה יתגלה יותר ויותר ''עת'' הגאולה. . . . ''כל שיתקרב הזמן יהיה הספק יותר מועט.''

מסכת יומא : אמר רב: עתידה פרס [אירן] שתיפול ביד רומי [ארה''ב או ברה''מ] . יותר מצטבר כי זוהי רוסיה . אין בן דויד בא עד שתפשות רומי בכול העולם כולו 9 חודשים.

תולים את הקצים גם בעם ישראל וגם באומות העולם.

קצים תלויים בעם ישראל: עד שיוכלו הנשמות שבגוף . בתשובה. אם בקולו תשמעו. . .

יש קצים התלויים בגויים; אין בן דויד בא עד שתפשוט מלכות רומי הרשעה . . . . ..עד שתתמלא צאתם של הגויים...שני קצים תלויים זה בזה:

אם אנו נופלים אזי הם עולים ־ ואפשר שתפשוט מלכות רומי 9 חודשים בעולם כולו. . . .זה אם אנו יורדים , אבל אם אנו עולים ומגיעים ל''אחישנה'' מקדימים את התפשטות מלכות הרשעה ונדלג על תקופה שתפשוט מלכות רומי הרשעה על העולם כולו. אלו תסריטים אפשריים התלויים בנו.

הבולשביקים שולטים! מי הם הבולשביקים?

הבולשביקים למדו את השיטות שלהם במזרח אירופה. הם ניתקו את הקשרים שלהם עם היהדות המסורתית. ואם היתה להם ידיעה בסיסית ביהדות לא רצו להעביר באופן רציני לדור הבא. וקם עם חדש בארץ. ואנו עדים בכל יום בהתמוטטות השיטה.

עד 67 למפאי היתה הנהגה מגובשת ־ עד 67 כל העם היה מגובש מסביב לבניית תשתית המדינה. ניתן להגדיר את התקופה שבין 67 ל73 בביטוי ''וישמין ישורון ויבעט''. תקופה שהוגדרה אז כ''אימפריה הסוציאליסטית''.

בתקופה היינו מדברים על ''זבנג וגמרנו'' ו''מלחמה זה לא בשביל הערבים''...וכל אחד מהגנרלים ממלחמת ששת הימים בנה לעצמו במה פוליטית ...לא ברוח אלא בכוח...

העניין נמשך עד 88 שהיתה תפנית עם מלחמת ידוי אבנים. ביניהם טעות יסודית בכניסה בלבנון ב82 (לא נכנסים בין הקוצים). אנשי תורת החן ידעו ששנת 68 תהיה שנת ציר , מדוע? כי המזיקים נבראו בערב שבת ־ המילה ערב עולה בגמטריה 272 להוריד מ6000 שהיא כניסה לשבת העולמי נשארים 5728 שהיא שנת 1968 שנה שבה התחילו חטיפת המטוסים.

לאחר 73 הבולשביקים החזיקו ללא בושה בכיסא ־ מי זוכר עוד בקירקס של ועדת אגרנת־ ובגץ ממשיך לרוץ־וזכור לי־ לאחר סיכום הועדה־ איך שמעון פרס אומר הועדה קבעה ...אנחנו ממשיכים.לא מכבר הוא עשה לנו טריק דומה: כאשר מר ברק התפטר... שמעון פרס התרעם על כך שהממשלה לא נתנה את הכסף לש''ס שהיה מאפשר להמשיך...הוא היה צריך להתרעם לפני כן...עולם שפל.הבולשביקים שולטים אבל ההיסטוריה תתנער מהם.

שנת 2000 היתה גם שנה ידועה ללומדי תורת החן כשנה של טהרה...ואומנם ראינו איך התמוטטו הבולשביקים....והם מנסים להדביק את הפלגים ללא הצלחה ללא מצע ובפלא ראינו אותם רבים על הקולות....הבלתי

חוקיים....בהצבעה במפלגת עבודה.

שנת 2000 היתה שנת טהרה ־ העם מתחיל להתאושש מאוסלו כאשר החברים חזרו לבבית לאכול שעועית־ וכל הרע שקיבלנו מהמזיקים הערביים מחזיר חלק מהעם לתלם הנכון ־ויש להם הרבה כלים למעלה ־ לצערי יש גם עוני־

דניאל אמרּ: יתבררו ויתלבנו....

יש היום תפקיד חשוב לדתיים ולפי דתי הכדור בידם ''היום'' לבנות רשת של הפצת האמונה היהודית ־ליהד את העם בציון־ תנועת נוער בני עקיבה בכל עיר ועיירה־ רדיו עם תוכן יהודי־רשת של חוגים לומדי תורה בכל עיירה ובד בבד לגרום שהארץ תהפוך לסדנת התורה.

כמו שהיה נהוג בזמנו של המלך חזקיה. התסריטים לא חסרים: במכניקה קוונטית לומדים כי הולכים מנקודה א'' לנקודה ב'' באין סוף דרכים וירטואליות והדרך הממשית הוא תוצאה של סכום הצטברויות להגשמה.אנחנו היום סובלים את הסיכות של הפלישטים אבל יש כלים יותר מרשימים של גוג ומגוג. טוב להבין זאות שעה קודם.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי