פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה לאלי666, 12/10/03 0:30)
תגובותיי שלי
גורדון (יום ראשון, 12/10/2003 שעה 0:53)
בתשובה לאלי666
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא כתבתי כאן בעבר, וזוהי הפעם הראשונה שאני כותב כאן. היות והופניתי לכאן ע''י מר אשד בעצמו, אני מתכבד לפרט את דעותיי בנושא הנידון:

כדי לסלק כל ספקות, אני הוא אותו ''גורדון'' אשר מוזכר בכתבה. (פרסום ראשון שלי על גבי עיתון, ובכלל, והכל תודות לתסכיות אשר נשתמרו אצלי)

כאחד אשר האזין לתסכיות הרדיו רק בדיעבד, אני סבור שבהחלט ישנו מקום לתסכיות הרדיו גם היום.

לפני שישה חודשים לערך, דיבר יהודה עצבה בתכניתו של ירון אנוש ביום שישי ברדיו אודות סדרת התסכיות של ''פול טמפל'' (הוא היה אחד מן המדבבים בסדרת התסכיות הנ''ל) וסיפר עד כמה הייתה היא אהובה בארץ. בנוסף, אף הושמע אותו קטע יחידי אשר נמצא בארכיון הרדיו.

ירון אנוש פנה אל המאזינים, וביקש מהם לפרט את דעותיהם בנושא: ''האם ישנו מקום לתסכיות גם היום?''. מיותר לציין כי הייתי בין המתקשרים אל הרדיו. אמנם לא עליתי לשידור, וגם אני בספק אם זו הייתה הכוונה. דיברתי עם הפקידה שטיפלה בנושא, וגם היא ציינה כי התאספו כבר שמות רבים ברשימה אשר תומכים בנושא. אך לשאלתי: ''מה תעשו ברשימה זו?'' היא לא ממש ידעה לענות.

ברשותי ארבעה תסכיתי ''פול טמפל'' וגם ''עיניים באפילה'' אשר את הטקסט שלו הפכתי לתדפיס והפניתי אותו אל מר אשד, וחלק קטן ממנו נכלל בכתבה.

בתור אולי צעיר הנוכחים כאן ואולי אחד הבודדים מבין הנוער כיום אשר יודע ממשית מהו תסכית רדיו, אני יכול לומר: אני אוהב את התסכיתים, לא אתנגד כלל לחזרתם לשידור ברדיו. הם מספקים בידור מעולה הבא לידי ביטוי במתח, באימה, ולעיתים גם בקומדיה ובצורות אחרות.

לסיכום, אני מייחל לשובם של תסכיתי הרדיו, עבור הציבור המבוגר שזוכר אותם לטובה, ואולי בעיקר כדי שיאזין להם ''הדור אשר לא ידע את יוסף'' (בעלי הסבלנות שבהם, לפחות), כך יוודע להם מה הפסידו, וכך אולי תיווצר דרישה מחודשת לצורת הבידור שקדמה לטלוויזיה במחוזותינו.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי