פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה לפרקש, 12/08/05 1:25)
אתה מפספס את העיקר
דוד סיון (יום שישי, 12/08/2005 שעה 8:20)
בתשובה לפרקש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כלל לא משנה שמו של האיש ואם הסיפור של שרון הוא דיסאינפורמציה. העובדה שהתופעה קיימת היא הבעיה.

ההבדל בין דיבורים ומעשים הוא קטן מאד. לכן גם אם אין איסור בחוק דיבור פוליטי ''אקטואלי'' הוא לא תקין גם אם אי-אפשר לאסור אותו. מי שהולך לדבר בקונגרס לא מתכוון לדיבור בלבלד.

הפיספוס היותר גדול שלך, כמו רבים בויכוחים-דיונים קודמים כאן, הוא העיסוק במי ''אשם'' יותר. כרגיל בקטע כזה קשה גם לך להישאר אובייקטיבי.

רק דוגמה קטנה, כדי לחדד את הטעות שלך: מועצת יש''ע מארגנת פעולות נגד מדיניות הממשלה ובמסגרת הזאת פועלים גופים שקוראים לסרב לשרת בקול גדול. אלו וגם אלו מגייסים כספים בחו''ל לפעולות הללו - משמע התורמים יודעים עבור מה הם תורמים. משום מה אינך זוכר את אלו. זו דרך אגב עוד סיבה שהפעילויות הפוליטיות הללו לא ראויות.

-------

בקיצור:
1. הפעילות הפוליטית בחו''ל היא לא ראויה ומזיקה ובכלל לא משנה מי עושה אותה. במיוחד נכון הדבר כאשר זה מכוון נגד מדיניות הממשלה.
2. יש גורם מוסמך לעסוק בנושאים הללו והוא משרד החוץ.
_new_ הוספת תגובהנגעתי בדיוק בעיקר - ואתה לא השבת
פרקש (יום שישי, 12/08/2005 שעה 20:43)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

טענתי שהתופעה קיימת אבל לא ייחסתי אותה לאף אחד, זולת דוגמה של סרבני השירות בשטחים, שאני מכיר אתפועלם היטב, והם חורגים מן המצופה מקבוצת ישראלים נאמנה - הם מארגנים הפגנות, חרמות נגד ישראל ומתאמים עם ארגונים אנטי ישראלים, חלקם גזעניים, פעולות הסתה נגד ישראל, בעיקר באמריקה.

להביא דוגמה 'מי אשם' אינה הסטת הויכוח, משום שכל דברי נגעו להגדרת המותר והאסור, ע''פ רוח החוק ופרשנויות שונות. וכבר שהבאתי דוגמה, כדרישתך מעת לעת, אתה מייחס לי אשמה שאני נטפל רק אליה (לדוגמה). מוזרים אורחות ויכוחך.

לגבי מועצת יש''ע לא ראיתי שום מידע המספר שהיא מגייסת כספים בחו''ל כדי להאבק בממשלה. מן הראוי שתביא אסמכתאות. ובכל זאת, גם אם מגייסים הם, זה לצורך ניהול תעמולת פנים, כדרך שגופי שמאל עושים מזה שנים רבות (''שלום עכשיו'', ''אמנת ג'נבה'' וכו'). הם לא מכפישים את שם ישראל בשדות זרים.
_new_ הוספת תגובהצר לי מאד - אתה ובר-ניר מפספסים את העיקר
דוד סיון (יום שישי, 12/08/2005 שעה 21:05)
בתשובה לפרקש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הבעיה שלי איתכם שאתם מוכנים להכשיר את השרץ לפי מיון התורמים או הנתרמים.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי