פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה לישראל בר-ניר, 09/10/05 23:41)
חורבן והרס-החטא ועונשו-אין שום דבר מקרי
יעל ב. (יום שישי, 28/10/2005 שעה 10:49)
בתשובה לישראל בר-ניר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

חורבן והרס - סוף העולם - החטא ועונשו

מגיפות, שפעת עופות, צונאמי, סופות הוריקן וילמה, רעידות אדמה כל אלה סימנים לסוף העולם.
החטא ועונשו נקמת בורא עולם וסגניו שהם בעלי כח-על כלומר כוחות על טבעיים הם המלאכים שמסתובבים בתוך כדור הארץ ונראים בדיוק כמו כל אדם אחר, לא ניתן להבחין מי אדם (בן תמותה)
ומי מלאך בעל כוחות על, הם נראים בדיוק כמו כל אדם אחר.

הכל החל בגלל הכלכלה והשוק החופשי העשירים חוקקו את הכלכלה ושוק החופשי לעצמם (זרקו את עשרת הדיברות שכתוב בתורה - לפח אשפה) ומתעשרים על חשבון העני המרוד: גוזלים, עושקים, מרמים, גונבים, את כספו רכושו וכבודו של העני המרוד ועושים עוול.
ואז העשיר יוצא לנפוש באתרי נופש בכל העולם.
השמיים זועקים: בורא עולם וסגניו בעלי כוחות-על נוקמים את נקמתם של העניים המרודים שנדחקו לשוליים של החברה בעולם, בורא עולם וסגניו עושים חורבן והרס ע''י כוח מחשבה, ריכוז ומפעילים רגש חזק של כעס וזעם ישירות מהלב למוח (נזקי טבע-בלשון ''המדע'') בכל אתרי הנופש בעולם שזה מסביר את הצונאמי, סופות הוריקן וילמה, ורעידות אדמה.
הרי רק העשירים נהנים מכל מרכזי התיירות ובתי המלון בעולם זה מרכז עולמם.
שפעת העופות זוהי גזרה קשה שהעשירים לא יכולים להתחסן ולברוח ממנה.
אילו לא היה כלכלה ושוק חופשי, לא היו עשירים ולא היו עניים, כולם היו חיים באותה רמת חיים, וכולם היו נהנים מהחיים בעולם הזה והתוצאה תהיה שיהיה שלווה שקט ושלום בין כל בני התמותה בעולם בכל הדתות וגם שקט ושלווה בכל רוחות השמיים.
יתכן גם שהעשיר בעל כוח כלכלי שיש לו קשרים בכל המקומות אצל מקבלי ההחלטות שיחק בלב לבעל/ת כח-על כוחות על טבעיים, הגיעו מים עד נפש וכל בני התמותה מקבלים גזרות.

אתן לכם דוגמא את השואה: אלוהים נתן סתירת לחי חזקה והקריב 6 מיליון יהודים בשואה, כל היהודים ששרדו שאלו את עצמם היכן היה אלוהים בשביל למנוע זאת?
אלוהים הקריב 6 מיליון יהודים על מנת שאלה שישרדו והצאצאים של אלה ששרדו יהיה להם מדינה ויהיו מוגנים בה.
ותשובתי שבזכות השואה היהודים קיבלו מדינה. ללא השואה היהודים עדיין יהיו ממשכים לנדוד בכל העולם כמו צוענים.
למרות כל החטאים שבני עמו עשו-העם הנבחר אלוהים עדיין שמר להם את ארץ ישראל - ארץ זבת חלב ודבש. המסר שאלוהים העביר ליהודים שאין להם מקום אחר בעולם מלבד ארץ זבת חלב ודבש שנתן להם בשבילם הם לא יהיו בטוחים באף מקום בעולם, הבטחון של היהודים רק בארץ זבת חלב ודבש.

נחזור למאורעות הסופות וילמה הוריקן שפקדו את ארה''ב לאחרונה אלוהים היכה את כל השכבות החלשות בארה''ב ומיליונים איבדו את קורת ביתם, גם כאן אלוהים נתן סתירת לחי חזקה על מנת שיתעוררו, שיצאו להפגנות מדוע אין שכר שווה בכל המקצועות בלי יוצא מן הכלל, הרי כל עובד תורם להצלחת העסק בתחום המיומנות שלו, בזכות הסופה זו הכלכלה ושוק החופשי נופל וקורס, כל כח-אדם שלהם שהם הצוורון הכחול לא יגיע לעבודה, בארה''ב יהיה עכשיו מלחמת אחים אנשים יהיו גנבים, פורצים, שודדים, רוצחים ונוקמים בעשירים הרי אלוהים ברא את האדם בצלם אנוש על מנת שיהיה מסוגל לחשוב - וברגע שאדם רעב הרעב משתלט לו על המוח הוא הופך להיות בעלי החיים כלומר חיה טרף בדיוק כמו בעלי החיים שחיים בג'ונגל נמר פצוע הוא נמר מסוכן, חיה פצועה היא חיה מאוד מסוכנת - כל מיליארדי העניים שבארה''ב יהפכו להיות קניבלים וינקמו בכל עשיר (הרי העשיר הוא המיעוט) שיסתובב ברחוב יכלו את הבשר וכל אברי הגוף של האדם העשיר יבשלו על האש לא יהיה להם ברירה, ימצאו זאת כדרך לשרוד, משטרת ארה''ב לא תוכל ולא תהיה מסוגלת להכניס את כל המיליונים שנשארו ללא קורת גג לבית-הסוהר בגלל סופות הוריקן וילמה. אנשים ירצו שיהיה להם בית משלהם.
התוצאה תהיה שכל העשירים העסקנים כבר לא יהיו עשירים, ברגע שבארה''ב הכלכלה ושוק החופשי קורס, בכל בעולם יפסק הכלכלה והשוק החופשי וכולם יחיו בשיויון .
לידיעתכם אני בכלל לא מאמינה למדענים כל המדענים הם עסקנים עשירים שמטרתם אך ורק למכור אשליות לציבור הרחב ולגזול מהציבור הרחב כספים לכיסם הפרטי וזה הצליח להם עד כה ע''י כך שהם אומרים שזה לצורך המדע (בולשיט) - זה מה שלימדו אותם באוניברסיטה ב''מינהל עסקים'' להגיד לציבור שזה לצורך המדע.
_new_ הוספת תגובהאין שום דבר מקרי אבל ''לא מחשבותי מחשבותיכם'' אמר ה'
נסים ישעיהו (יום שישי, 28/10/2005 שעה 11:11)
בתשובה ליעל ב.
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

בס''ד.

קצת יומרני ''לדעת'' באופן פרטני, אפילו בדיעבד, מדוע עשה ה' ככה. מה גם שהתורה קובעת כי כל מה שקורה או לא קורה זה תוצאה של מעשי בני אדם, אז מי חכם וידע לומר על כל אירוע מהו שורשו?

קצת זהירות בניסוחים לא תזיק, ומעט ענווה תועיל מאד.
_new_ הוספת תגובהנסים, אמת דיברת
דוד סיון (יום שישי, 28/10/2005 שעה 15:57)
בתשובה לנסים ישעיהו
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אלא, ....... שרבים מידי במקומותינו הם אלו שלא נזהרים בניסוחים ולא נוהגים בענווה למרות התועלת.
_new_ הוספת תגובהחורבן והרס-החטא ועונשו-אין שום דבר מקרי
יובל רבינוביץ (יום שישי, 28/10/2005 שעה 17:18)
בתשובה ליעל ב.
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

נחמד מאד, אבל מכל האסונות שהזכרת נפגעים העניים יותר מהעשירים, פרט לשפעת העופות, ממנה לא נפגע כמעט אף אחד, עשיר או עני (בסדר: קצת מגדלי עופות עניים בכל זאת נפגעו).

המסקנה? אלוהים שונא את העניים.

בארה''ב אין מיליארדי עניים. כל האמריקאים – עניים, עשירים, אלה שבאמצע ואלה שבקצוות – הם כרבע מיליארד איש.

> „לידיעתכם אני בכלל לא מאמינה למדענים”
טוב שהזהרת אותנו. אגב, רוב המדענים לא לומדים ''מינהל עסקים'', אבל הם לפחות לומדים משהו. מה את לומדת?
_new_ הוספת תגובהחורבן והרס-החטא ועונשו-אין שום דבר מקרי
Israeli101 (שבת, 29/10/2005 שעה 0:27)
בתשובה ליעל ב.
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

סתם שאלה?
איך משלבים טניס, טיולים, משחקי מחשב, סרטים וכו.
בתשלובת כה דתית?

שבת שלום.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי