פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
המחיר הכבד
יעקב בוזגלו (יום ראשון, 04/08/2002 שעה 16:05) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הימים עכשיו הם ימים קשים ונוראים, ואנחנו משלמים את כל המחיר על הכיבוש שהיה 35 שנה בשטחים. המחיר הוא נורא וכואב, אבל איך יכולנו לחשוב שלא נשלם אותו. ידענו שנצטרך לשלם. רק לא ידענו עד כמה.
זה היה ברור שאין סיכוי להחזיק עם שלם תחת כיבוש, אבל חשבנו שהם ישתקו לנו לנצח. כמה טעינו. נורא עצוב. עד מתי נמשיך לשלם על הכיבוש ? עד מתי ?
_new_ הוספת תגובהלא הכיבוש אוסלו!
אליצור סגל (יום ראשון, 04/08/2002 שעה 16:14)
בתשובה ליעקב בוזגלו
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לק''י
לא מה שאתה קורא כיבוש הביא לטרור אלא הסכמי אוסלו. לפני אוסלו לא היו שום פיגועים כאלו. אם יש כאן כיבוש זה רק הכיבוש הערבי הבלתי חוקי. צריך פשוט להחזירם לארצותיהם - נחזיר את הערבים למכה ונקים להםשמה מדינה. משם הם באו ולשם הם צריכים לחזור.
אליצור
_new_ הוספת תגובהיעקב: בפרט כשיש משלנו מעודדים את זה.
מוטקה צביאלי (יום ראשון, 04/08/2002 שעה 18:16)
בתשובה ליעקב בוזגלו
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כאילו אנחנו הבאנו אותם לפה. כאילו שאנחנו ''תקענו'' אותם עם ה''חלום הארצישראלי'' . כאילו אנחנו עשינו את פרעות 1936 נגד הבריטים כאילו אנחנו כבשנו אותם מ1948 עד 1967 כאילו הם היו תמיד תחת ''חסותנו''. כאילו ''ספטמבר השחור'' הוא המצאה ישראלית. כאילו מעלות, אולימפיאדת מינכן,מחנה יהודה,ועוד הרבה , זה תוצאה של מנהיגות כושלת. קדחת בריבוע!פטפוטי הבל!בבל''ת,חארטאת ועמאייאת! הם רוצחים והם ישתמשו, ב''חסות אבו עמאר החלאה המפלצתית הזאת, שכולם סוגדים לו ומשחרים לפתחו ו''לא יודעים מה לעשות כדי לפתור את בעיית הכיבוש''. כמו ה''משכילים'' של מדינת פרס (''פ'' ו''ר'' קמוצות), שהסבו את שמה לאיראן כי הממשלה של השאח היתה מתונה ומתקדמת והחזירו את השעון אחורנית כך גם אלו הנבלות המקומיות. הם חוזרים לשחיטות ולפוגרומים. מדינה עם XXXX חזקות היתה מתגוננת באופן הרבה יותר דראסטי. די לפילוסופיה. צריך מעשים.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי