פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
הציבור הערבי
יובל ברנדשטטר (יום שישי, 17/03/2006 שעה 18:17) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

איש איננו יודע מה באמת הציבור הזה רוצה. לכן אין לנו אלא להאזין למנהיגיו הנבחרים.
מנהיגיו הנבחרים הם משרתי העניין הפלשתיני, מקיר לקיר. אין ולו אחד מהם אשר מפריד את עצמו מן העניין הפלשתיני מכוח היותו אזרח ישראלי. אחד מהם, דוקטור אחמד טיבי היה יועצו הרשמי של יאסר עראפאת.
כידוע העניין הפלשתיני הינו חיסולה של הישות היהודית בארץ ישראל, ללא קשר לגדלה הטריטוריאלי. לשם כך בחרו הפלשתינים בחמאס, שהוא ארגון דתי איסלמיסטי התומך בלחימה בלתי מתפשרת בישות הריבונית היהודית, עד הישמדה.
רוצה לומר, הציבור הערבי הנושא באמתחתו תעודת זהות ישראלית הוא שותף מלא, דרך נציגיו הלגיטימיים, למאמץ הערבי-איסלמיסטי לסיים את מלאכתו של היטלר.
אין לשכוח כי מייסד התנועה האיסלמיסטית בארץ ישראל, חג' אמין אל חוסייני, יליד לדקייה אשר בסוריה, היה מנהיגם הבלתי מעורער של ערביי ארץ ישראל, וישב בברלין, כשותפו של אייכמאן למעשה ההשמדה של יהודי אירופה.
וכדי לקשור את הכל ביחד, ערביי ארץ ישראל הנושאים תעודת זהות ישראלית, השותפים לכל הזכויות של אזרח ישראלי, ומנותקים מכל החובות של אזרח ישראלי, הם שותפים למעשה ההשמדה של יהודי אירופה, והניסיון המתמשך להשמדת יהדות ארץ ישראל.
האם אחרי כל זה חושב מאן-דהוא שהאזרח הערבי מעוניין קודם כל בעקמומיותה של המדרכה בכפר?
יתכן, אבל זה לא רלבנטי.
_new_ הוספת תגובההציבור הערבי
יובל רבינוביץ (יום שישי, 17/03/2006 שעה 20:19)
בתשובה ליובל ברנדשטטר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

איך החלטת מי הם „מנהיגיו הנבחרים”?

למפלגות הערביות יש 8 מנדטים בכנסת היוצאת, שהם קצת פחות מ-‏7%. מתוך השיעור הזה יש לא מעט מנדטים המגיעים מהמחוזות ההזויים של השמאל היהודי, שיש לו נציגות גם בפא''צ. נניח ש-‏5% מתוך ה-‏7 מגיעים מערביי ישראל. שיעור הערבים באוכלוסיית ישראל מתקרב ל-‏20%, מכאן שרק רבע מהמצביעים הערבים מצביעים למפלגות אנטי-ישראליות. גם אם נביא בחשבון ששיעור ההצבעה בכנסת בקרב הערבים הוא נמוך מאשר שיעור הצבעת היהודים, לא יהיה בכך כדי לשנות את התמונה מהקצה אל הקצה.

בנוסף לכך – חלק מהמצביעים הערבים עבור מפלגות ערביות עושים זאת בכל זאת מטעמים סוציואקונומיים או דתיים. מכאן שלשנאת ישראל אין משקל רב בדפוס הצבעת הערבים; לא יותר מהשנאה העצמית המשתקפת בהצבעת חלק מהיהודים.
_new_ הוספת תגובהאחד מחברי הכנסת הערביים,
ישראל בר-ניר (שבת, 18/03/2006 שעה 0:22)
בתשובה ליובל ברנדשטטר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ח''כ דראושה אם אינני טועה, הצהיר במפורש שהוא רואה בתעודת הזהות הישראלית ''תעודת שהות'' בלבד, ולא תעודת זהות. לא נראה לי שהוא משקף דעת יחיד.

זו גם הגדרה טובה לגבי השמאל הסהרורי הישראלי ונציגיו פה בפורום.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי