פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה למיכאל שרון, 25/05/07 16:24)
על זה נאמר
ישראל בר-ניר (יום שישי, 25/05/2007 שעה 18:57)
בתשובה למיכאל שרון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

יְהַלְלוּךָ זָרִים - וָלֹא פִּיךָ
_new_ הוספת תגובהבר ניר, דברי כוונו לאוזנו של אדם מסויים
מיכאל שרון (יום שישי, 25/05/2007 שעה 19:53)
בתשובה לישראל בר-ניר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

קיימת גם פרקטיקה של גזלנות לעיתים, כשקיימת הערכה שמושא הגזלנות הוא אדם חסר ישע

הרי ידוע שככל שהמעשה שמבוצע הוא פוגעני אך גם חסר היגיון וניבזי יותר, שרירותי יותר, כך עולה כמות הכעס והשנאה שהפוגעים מפיחים בעצמם להלהבה עצמית, בחסות הבעייתיות של חשיבה קולקטיבית, group think עליה היצביע ג'ניס.

יש הנותנים ידם למעשה נבלה באדם שעבר שתי התקפות לב. יש כאן רמיסה לשמה, תוך מודעות מלאה שהנירמס חסר ישע, שהרי לא היו פוגעים כך במישהו שהיו מעריכים שהוא בעל כוח להרתיע ולהביאם לפצות אותו על עבודה רבה שאופסה. זה גרוע מעבודת עבד או עובד קבלן.

זאת הגם שלכולנו יש יכולת לרסן יצרי פגיעה בחלשים, רק משום שאין להם הגנה.

במה דברים אמורים? באתר מסויים, בו היצבתי מאז 2002 אלפי רשימות ועשרות מאמרים (היגבתי בזמן אמת לתשובות כותבים אחרים, וזה היה פורה, לעיתים תכופות התגובות בזמן אמת, עם כל ניסיוני, מומחיותי, מיומנותי, למרות שאני כותב מהר, לפעמים רשימות התשובה הללו, הן ארוכות ואיכותיות למדי), אלא שכרגע לא מאפשרים לי להוריד לעצמי באופן מסודר דרך מנוע החיפוש באתר את אלף ויותר הרשימות שכתבתי ב-‏15 החודש האחרונים (עבור הרשימות לפני כן, בעל האתר איפשר לי גיבוי כזה, בפברואר 2006, של אלפי רשימות, אלא שכרגע הוא מסרב לכך, אף על פי שהדבר לא כרוך כמעט בטירחה מצידו.

יש הגבלה של 250 רשימות, שבעל האתר הוסיף ב-‏2003 לאחר שלא היתה הגבלה עד אז. הוא יכול בשנייה אחת לעשות זאת, אך לא. זוהי הקפדה על חזקה של שליטה וניכוס, אם תרצה. הוא הודה בפני בשיחה טלפונית פעם שהוא בבחינת מטורף שליטה (הביטוי המקובל בשפת האינטרנט לכך היא ''פריק של שליטה'', ואילו הוא אמר ספק בלצון, ''אני פסיכופט של שליטה''). אבל בת זוגי שנכחה, אמרה לי ''אדם אכזרי, חרא של בן אדם'', והוסיפה, רק כך יש לפנות אליהם, להוציאם מאדישותם הבוטחת. יש באינטרנט ובאתרים הללו, דברים בעייתיים.

חשובה מאד הסולידיות של אדם בשל, מבוגר ואחראי
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי