פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
הערות
א. פרקש (יום שני, 18/06/2007 שעה 11:58) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

קודם כל ספר משלי נכתב לפני כ-‏2950 שנה אם אכן שלמה המלך כתב אותו.....

זה נכון ש''באין חזון יפרע עם'' אבל מאחר שאין אצלנו חזון אחד, דרך מוסכמת המקובלת על הרוב, הרי שיש אצלנו הרבה חזונות למינהם ואפשר לאחל לעצמנו ''כִּי לֹא יִהְיֶה עוֹד, כָּל-חֲזוֹן שָׁוְא--וּמִקְסַם חָלָק: בְּתוֹךְ, בֵּית יִשְׂרָאֵל.'' הלכנו בתוכניות שווא בשנים האחרונות וחטפנו את הטרור בפנים. שאמר מי שאמר ליחזקאל: ''בֶּן-אָדָם, מָה-הַמָּשָׁל הַזֶּה לָכֶם, עַל-אַדְמַת יִשְׂרָאֵל, לֵאמֹר: יַאַרְכוּ, הַיָּמִים, וְאָבַד, כָּל-חָזוֹן.''. ואנחנו אכן מאבדים את חזון שעמד לנו בהקמת המדינה. ובימים ההם ''נְבִיאֵי יִשְׂרָאֵל, הַנִּבְּאִים אֶל-יְרוּשָׁלִַם, וְהַחֹזִים לָהּ, חֲזוֹן שָׁלֹם; וְאֵין שָׁלֹם, נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה''.

עמדות החזית העממית לשחרור פלסטין.מעולם לא תאמו ממש את העמדות של החמאס היום, להוציא את אי הכרתם בזכות קיומה של ישראל. הארגונים עצמם רחוקים באידיאולוגיה שלהם ובצורה בה הם רואים את הרשות מתפקדת.

עניין החשמל אינו פשוט כל כך. אם ראש עיריית שכם היה בונה את תחנת הכוח שלו היו קמות עוד איזה עשר תחנות דומות שמגבירות את זהום הקרקע בכל ארץ ישראל המערבית. צריך לחשוב על הסוגיה במבט על, וכל עוד אין לפלסטינים מערכת חשמל אחת ממוסדת זו רק טעות להניח להם לבנות מתקן ייצור חשמל ליד כל עיר ושכונה.

חבל שלא הצלחנו לכפות עליהם בניית מערכת ניקוז מי שופכין יעילה ואחידה ואי העשייה הזאת גרמה לנזקים אקולוגי, אקוואלוגי (של המים) וגיאולוגי חמורים.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי